לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2006, 10:55
  פיס פיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06
ברוכה הבאה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pink lady שמתחילה ב "עזרה בבקשה-כמה שאלות על חיל הים..."

קודם כל כן מאוד קשה להתקבל לתפקיד הזה ויש 3-4 בנות שמתקבלות לזה בשנה...
קודם כל יש יום מיונים שבו בודקים כל מיני דברים בין היתר התאמה להדרכה. אם עברת את המיונים הראשונים את ממשיכה לגיבוש סטילים ומשם את מתחילה את המסלול:
1. עוברת טירונות עם הבנים (טירונות סטילים)
2. אחרי הטירונות עוברת הכשרה למקצוע(לוחמה אלקטרונות, בקרית שו"ב, טכנאית מענ"ש) של כחצי שנה.
3. אחרי הקורס את עולה לספינה לכמה חודשים(להרגיש את השטח) ואז חוזרת לבה"ד להיות מפקדת קורס, להכשיר לוחמים לספינה.

התפקיד הזה נחשב לאחד התפקידים היותר איכותיים שיש כיום לבנות(לוחמות) את תיחשבי לוחמת לכל דבר, תעודת לוחם והכל...
אם את יודעת שיש לך פוטנציאל הדרכה אז כדאי לך מאוד לנסות באמת תפקיד מצויין ואיכותי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2006, 12:54
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
לא רק מוצלחים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pink lady שמתחילה ב "עזרה בבקשה-כמה שאלות על חיל הים..."

חיל הים כמו כל חיל יש לנו פקידים אפסנאים וכו'.
עובדה אחת היא שביום העצמאות של שנה שעברה באו בוגרי בית הספר שעכשיו בצבא אל בית ספרי לשעבר. איכשהו לחיל הקטן הזה הגיעו מספר מכיתת גמר שהיא בלאו הכי קטנה אצלנו -חבורה של אינפנטילים ושרמוטות. אחד הגיע כי היה לפני זה במשטרה צבאית וכנראה סירב ויש לו ראש כמו בול עץ.
אז נכון יש יחידות וולנטריות אבל כאלה יש כמעט בכל חיל. אז חלאס אם השטויות כמו שאומרים שחיל האוויר הכי טוב כי יש לו טייסים אז מה? גם כל חודש שומעים שם על עוד אונס קבוצתי.
המקומות היחידים שבהם אנשים הם ברובם אנשים טובים הם החיילות הקרביים. נכון לא צריך שכל בשביל לרוץ בעזה אחרי מחבל אבל החברה האלה תורמים נלחמים! יש שם גם תומכים לחימה בדיוק כמו בכל חיל אבל הרוב נלחם!

"מיוני מראה" ברור בודקים על פי מראה חיצוני...

נערך לאחרונה ע"י office בתאריך 12-11-2006 בשעה 12:56.
ישן 12-11-2006, 15:09
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Dmith שמתחילה ב "התגובה שלך אחי לא ברורה לי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dmith
התגובה שלך אחי לא ברורה לי. זאת תגודה בלתי בוגרת ותיפשית למדי.

לא יודע איך הגעת להשוואה בין קרבי לחיל הים. מיוני מראה אם לא הבנת היו בצחוק, דבר שבא להביא את היופי החיצוני של רוב הבנות שמשרתות בחיל.

לכן האגרסיה שלך לא מובנת לי.

למה לך לזלזל בי אם אתם לא מכיר אותי?
הרי זה ברור לי שלא מדובר במיונים אמיתיים על סמך מראה חיצוני, צריך להיות הדיוט בשביל לא להבין. הערה שלי רק באה להראות שהטענות שלך ושות' ילדותיות.

אם כבר בלתי בוגר לצאת בהצהרות שזה החיל הכי איכותי הכי טוב כמו שכמה פה הצהירו...
ההשוואה היא כמובן בשביל להדגים שהטיעונים אינם נכונים.
נחמד שיש גאוות יחידה כלפי החיל לא נחמד לקבוע שזה החיל הכי טוב בדיוק על סמן הטיעונים שהעליתי .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר