לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 10:59
  uni uni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "כל אחד פה דוקטור ואף אחד לא שאל את הבנאדם מה המפרט שלו בכלל..."

אז ככה...

המחשב יחסית ישן...

פעם זה היה קורה רק כאשר אני פותח את הפוטושופ ולאחר מכן זה התחיל כאשר אני פותח את הפלאש/הפוטושופ כיום זה קורה גם אם אני פותח חלון אינטרנט...

הנה פרטים על המחשב שלי...
קוד:
Computer Operating System Microsoft Windows XP Professional OS Service Pack Service Pack 2 Internet Explorer 6.0.2900.2180 Motherboard CPU Type Intel Celeron-S, 1100 MHz (11 x 100) Motherboard Name Unknown Motherboard Chipset Intel Solano i815E System Memory 384 MB (SDRAM) Display Video Adapter ATI Technologies Inc. 3D RAGE IIC AGP (8 MB) 3D Accelerator ATI 3D-Rage IIC Monitor Philips 107B (107B1) (TY 024944) Multimedia Audio Adapter Creative SB PCI128 (Ensoniq ES1371) Sound Card Audio Adapter Intel 82801BA(M) ICH2 - AC'97 Audio Controller [B-5] Storage Disk Drive Maxtor 2B020H1 (20 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/100) Optical Drive ATAPI CD-RW 52X24 (52x/24x CD-RW) Optical Drive LG CD-ROM CRD-8522B (52x CD-ROM) Partitions C: (NTFS) 17531 MB (7790 MB free) D: (NTFS) 2000 MB (411 MB free) Input Keyboard Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard Mouse Microsoft PS/2 Mouse Network Primary IP Address 10.0.0.2 Primary MAC Address 00-A1-B0-A3-00-7C Network Adapter Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC (10.0.0.2) Network Adapter WAN (PPP/SLIP) Interface (88.153.113.145) Peripherals Printer Microsoft Office Document Image Writer USB Device PC-Camera (6029)

וכמה עולה משחה טרמית?

נ.ב

הלכת לKSP הם אמרו לי שאין להם מה לבדוק את המחשב שלי כי הוא ישן ואין להם חלפים להחליף גם אם הם ימצאו את התקלה ככה שזה לא ממש יעזור.

נערך לאחרונה ע"י uni בתאריך 24-11-2006 בשעה 11:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 17:23
  barak9183 barak9183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.06
לפי דעתי......
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי uni שמתחילה ב "אז ככה... המחשב יחסית..."

לדעתי תשמע ל KSP ותתרגש במחשב חדש :-)
ואם לא כמו ש KSP אמרו לך שמע למה שאומרים לך במידה ואתה ממש מתעקש זה יכול להיות הכל כמו שחברי האתר כתבו אם אתה ממש עקשן לך למעבדה ותיקה עם מוניטין בשכונה שלך ותביא להם את המחשב רק קח בחשבון שמעבדה זה לא זול זה ממש כמו מחשב חדש כמעט ולפעמים הבדיקה רק הם לוקחים 100 שקל אז קח את זה בחשבון
בקשר לתקלה שלך לי היה הרדיסק דפוק וגם המסך קפא לי מתי שנכנסתי לאקספלורר כאלו שום דבר לא זז וגם שמעתי כזה ''תקקקקקק'' מההרדיסק תנסה לראות אם זה זה במידה ולא אז המצב מסובך יותר כי המחשב ישן כמו שאתה יודע מחשב ישן זה כמו אישה זקנה החלקים מתחילים להעלות קורוזיה וכל המחשב עצמו מתכלה במהירות יתר ככה שזה יכול להיות גם ההרדיסק עם פול סקטורים פגומים גם הלוח עצמו יכול להיות איזה בקר בלוח שנדפק גם הכרטיס מסך ככה שעדיף לא להתעסק אם אתה מבין למה שאני אומר פשוט תמכור אותו באתרי יד שניה כמו "הומלס" "יד שניה" ועוד.. אפילו תתפטר מהחלקים שלו ולא בכללותו וזהו :-)
מקווה שעזרתי ואם לא ספר לי על כך בפרטי.
האתר הכי טוב לפתרונות בעיתיים
ישן 25-11-2006, 21:06
  uni uni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי barak9183 שמתחילה ב "לפי דעתי......"

שלום,

בנוגע לתגובתך...

א. הכרטיס מסך חדש מכאן לא נובעת הבעיה
ב. הכרטיסי זכרון חדשים וגם מכאן לא נובעת הבעיה
ג. ההארד דיסק בשימוש פחות משנתיים והוא לא עושה רעשים ואני יודע למה אתה מתכוון נ.ב הוא מבית חברת MAXTOR ככה שהוא צריך להחזיק יותר משנתיים מפני שהוא לא עבר הרבה מבחינת חומרה..
ד. הלוח אם אין לי אפשרות לבדוק אותו בצורה מקיפה אך אני לא מאמין שממנו נובעת הבעיה.
ה. קניתי משחה טרמית למעבד ושמתי אותה ובכל זאת זה לא עזר ובנוסף, היא לא הורידה בצורה משמעותית את המעלות של המעבד [לצערי ]
ו. הבעיה גם לא נובעת מהמעבד מפני שהוא יחסית חדש ולא עבר OC ככה שאני לא משער שתהיה סיבה שהמעבד יתקלקל.
בנוסף, הוא היה שמור במעלות טובות בכל זמן השימוש [מתחת ל40 מעלות]

פניתי לKSP והם בעצמם לא נראה לי יודעים מהיכן הבעיה.
ואם מדובר בבעיה של מעבד/לוח אם אני משער שיש לי אחריות לכל החיים על הדברים האלה במידה ולא התבצע בהם OC לכן אני צריך לקבל ישירות מהחנות לוח אם/מעבד חדש במידה וזאת התקלה.

אכן בדיקה כללית של המחשב עולה 100 ש"ח אך יש טכנאי שאני מכיר שעושה זאת בחינם אך אני לא מכיר אותו אישית [ראיתי פרוספקט שלו בביתי].

אני לא מעוניין לקנות מחשב חדש,מפני שהמחשב בבעלותי רק 4 שנים פחות או יותר. והוא משרת אותי נאמנות... ואין לי צורך במחשב חדש אם מחשב זה עושה את שימושו.

כמו כן, אני מעוניין לפתור בעיות ולא לברוח מהם.
אז אם יש למישהו רעיון כיצד אוכל לבדוק את הבעיה, או המלצות לטכנאי PC באזור רעננה אני אשמח!

נערך לאחרונה ע"י uni בתאריך 25-11-2006 בשעה 21:10.
ישן 25-11-2006, 21:40
  yman36 yman36 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
אתה עושה שימוש מאוד חופשי במילה "חדש"
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי uni שמתחילה ב "שלום, בנוגע לתגובתך... א...."

א. הכרטיס מסך הזה יצא בערך בשנת 98, וקשה לי להאמין שהוא יוצר בכלל ב-6 שנים האחרונות - חדש הוא לא.

ב. אם הזכרונות "חדשים" כמו הכרטיס מסך - הייתי בודק אותם. הרצת Memtest כמו שהמלצתי לך מקודם? תוכל למצוא את התוכנה בשורה הרצה בעמוד הראשי של פורום חומרה.

ג. כנ"ל לגבי ההארדיסק - קשה לי להאמין שהוא יוצר גם כן ב5 שנים האחרונות - תוכל להוריד מכאן:
http://www.maxtor.com/portal/site/M...isplayEULA=true
תלחץ למטה על I Agree ותוריד את הקובץ ISO, תצרוב אותו על דיסק כImage, ותאתחל את המחשב ממנו - הוא ייבדוק לך את ההארדיסק.

לגבי הבעיה עצמה - בהתחלה אמרת שהמחשב קופא שניות אחרי שהווינדוס עולה, אחר כך אמרת שרק שאתה מתחבר לאינטרנט או מפעיל פוטושופ - אם אתה לא עושה את הפעולות האלה הוא לא קופא? אם לא, ושאר הבדיקות שעשית למעלה יצאו תקינות, זו לא בעיית חומרה באופן חד משמעי, תנסה לעדכן דרייברים ואולי שווה לנסות להתקין מחדש את מערכת ההפעלה.

לגבי אחריות לכל החיים על לוח ומעבד - קשה לי להאמין.
לא יודע כמה שווה לך להשקיע בבדיקות במעבדה, ובתיקונים בגלל ש:
א. קשה מאוד יהיה להשיג רכיבים למחשב כזה.
ב. תוכל לקנות מחשב יותר טוב מיד שנייה בפחות מ500 שקל

נערך לאחרונה ע"י yman36 בתאריך 25-11-2006 בשעה 21:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר