לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2006, 00:20
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yyonikk שמתחילה ב "פלס"ר מה הם עושים וכאבי צד"

לגבי מה שחבר שלך אמר - לא נכון. לדעתי הוא פשוט מבואס מזה שהוא פרש והוא מנסה לנחם את עצמו. העובדה היא שהפלס"ר היא יחידה מובחרת בתוך החטיבה, עוברת מסלול קשה וארוך יותר, ומן הראוי שיטילו עליה משימות מורכבות יותר.

לגבי הכאבים בצד - אני לא רופא, ובכל מקרה תתייעץ ברופא ואל תיקח את מה שאני אומר כעצה, כי השד יודע מה זה יכול להיות, אבל מנסיון אישי וידע כללי - הדבר אומר שאתה רץ מהר יותר ממה שהכושר שלך מאפשר לך. אם אתה רץ בקצב של כל הקבוצה וזה קורה, אז הכושר שלך פחות טוב משל שאר הקבוצה ואתה צריך להשתפר. אם זה קורה לך במאמץ רציני, כשאתה מרגיש שאתה נותן הכל, אז זה תקין וקורה לכולם. (ועדיין - ככל שהכושר ישתפר יכאב פחות וישתפרו התוצאות. זה כדאי )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2006, 11:08
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
תקשיב אחי אני אשאל אותך שאלה רצינית עכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yyonikk שמתחילה ב "פלס"ר מה הם עושים וכאבי צד"

נראה לך שכוח שמאמנים אותו שנה ו4 שזה כמה וכמה חודשים יותר מאשר שאר הגדודים ,שהחברה שם נבחרים בפינצטה מהגדודים ושההקצאות שלהם מטורפות יקבלו משימות פחות טובות....

חוץ מזה מהיכרות אישית עם החבר'ה מפלס"ר גבעתי זה אחלה חברה אחלה יחידה

אל תצפה לחיים קלים שם כי ממש ממש לא קל..אבל מספק מאוד.

ועצה קטנה תפסיק להקשיב למלש"בי"ם או אנשים שהפז"ם שלהם הוא גג חודש.. כי הם לא הכי מבינים איך הצבא הולך...
וסתם לידע כללי במהלך המסלול של הפלס"רים אתה עובר
מו"ס-מודיעין וסיור שמה מלמדים אותך את הייעוד שלך תכ'לס במלחמה 3 שבועות של שטח והאמרים וכייף
לוט"ר-איך מתפעלים מצב של בני ערובה קורס של 3 שבועות במתקן אדם
צניחה-קורס צ'ופר
מלא ניווטים כי ככוח שהולך ראשון במלחמה ומנווט את כל החטיבה אתה חייב לדעת לנווט
ועוד מלא דברים כל מה שרשמתי לך עוברים רק בפלס"ר אין אף גדוד נניח שעובר את ההכשרות האלה ..
מה שכן וזה אין לי בעיה להגיד הגדודים עושים את העבודה הכי קשה והכי שוחקת כי זה לא כייף לתפוס קו ולעשות מחסומים ובתכ'לס מהשיגרה הזאת תופסים מלא מחבלים יותר מאשר בפעולות כירוגיות של הסיירות אבל מצד שני הסיירות יקבלו משימות איכות מחבלים שהכי חשוב לתפוס אותם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר