לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2006, 22:04
  BOMBADIR BOMBADIR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
כנס להסבר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי la eyes שמתחילה ב "כמו שאתה מתאר "כאבים בצד" הם"

בתוך הגוף שלך כל האיברים מחוברים ביחד....ברגע שאתה אוכל לפני אימון והאוכל עדיןי לא הגיע לקיבה והתפרק אז יש לך מעין עודפים שיוצרים משקל....כשאתה רץ וכו' גל הגוף שלך קופץ לכן כל האיברים הפנימיים שלך מתחילים לקפוץ ומעודף המשקל שהגוף לא רגיל אליו אז אתה מרגיש כאבים....

בכל אופןןןןן אחרי ההסבר...

מאוד לא מומלץ לאכול שעתיים לפני אימון....מה שאתה אמור לעשות זה שעתיים לפני האימון לאכול אתה הארוחה ה"גדולה" (או איך שתקרא לה) ואם מדגדג לך בבטן אחרי שעה או משהו כזה תאכל פרי קל שמתפרק מהר ויכול לתת לך אנרגיה לאימון...לדוגמא בננה...מספקת אנרגיה למשך 90 דקות רצופות לגוף...מומלץ לאכול אותה כחצי שעה לפני האימון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2006, 23:27
  Itamaro2 Itamaro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.06
אין שום קשר למשקל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי BOMBADIR שמתחילה ב "כנס להסבר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BOMBADIR
בתוך הגוף שלך כל האיברים מחוברים ביחד....ברגע שאתה אוכל לפני אימון והאוכל עדיןי לא הגיע לקיבה והתפרק אז יש לך מעין עודפים שיוצרים משקל....כשאתה רץ וכו' גל הגוף שלך קופץ לכן כל האיברים הפנימיים שלך מתחילים לקפוץ ומעודף המשקל שהגוף לא רגיל אליו אז אתה מרגיש כאבים....

בכל אופןןןןן אחרי ההסבר...

מאוד לא מומלץ לאכול שעתיים לפני אימון....מה שאתה אמור לעשות זה שעתיים לפני האימון לאכול אתה הארוחה ה"גדולה" (או איך שתקרא לה) ואם מדגדג לך בבטן אחרי שעה או משהו כזה תאכל פרי קל שמתפרק מהר ויכול לתת לך אנרגיה לאימון...לדוגמא בננה...מספקת אנרגיה למשך 90 דקות רצופות לגוף...מומלץ לאכול אותה כחצי שעה לפני האימון

אין קשר למשקל של המזון. הכאב מגיע מחומצות חלב, שנוצרות בגלל שלקיבה לא מגיע דם עם חמצן - שהלב והשרירים האחרים בגוף זקוקים לו יותר. אכילה לפני אימון מזיקה בעיקר בגלל שהגוף נכנס למלחמה עם עצמו - הוא גם צריך לספק חמצן וחומרים אחרים למערכת העיכול, וגם למערכות הנשימה והשרירים.
ישן 20-11-2006, 23:37
  yonatan_sh yonatan_sh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
כאבים בגיבושים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LIRONSTS שמתחילה ב "מערכת עיכול איטית,מה עושים בגיבושים?"

גם לי היה את זה.. ואפילו יותר גרוע עם ליווי של בחילות קשות תוך כדי ריצה שזה באמת חרא.. ואז הסבירו לי שצריך לאכול מסודר ביום של אימון אז אני פיתחתי נוהג כזה שכמעט שנה בכל יום של אימון אני עושה ככה. את הארוחת צהריים אני אוכל בין 4 ל-3 שעות לפני האימון. ארוחה גדולה, מזינה ומשביעה. לפני האימון אני אוכל איזה שוגי גו קטן כזה לאנרגיה בזמן האימון וזהו.. דרך אגב, נשמע לי קצת הזוי ההוראה הזאת שקיבלת לא לשתות במהלך אימון. אפשר להתייבש וכאלה.. בכל זאת צריך לשתות אבל ממש כמה לגימות לא צריך לפוצץ את הבטן. זה מה שאני עושה בכל אופן והכל סבבה..
בקשר לבעיה שלך, גם אני הייתי מודאג מהסיפור הזה של הגיבוש בגלל המשמעת אוכל שאני עושה לפני כל אימון אבל הפלא ופלא- הגעתי לגיבוש טייס, בארוחות שם טחנתי כמו חזיר בלי לדפוק חשבון (גולש בקופסאת שימורים על לחם.. אךךךךך מעדן..), אפילו שזה ארוחה של 7 דקות גג עדיין אכלתי הרבה ולא היו לי כאבים או בחילות.. רק מה- באיזשהו שלב התחילה לי צרבת מעיקה בגלל שאוכלים מהר ואז רצים.. אז נתנו לי כדורים וזה נרגע.

בקיצור, אחרי כל החפירה הזאת מה שנשאר לי להגיד לך זה שזה בעיקר אינדיווידואלי.. תנסה כל פעם דבר אחר ממה שהציעו לך פה ותראה פשוט מה מתאים לך. בגיבוש- אל תדאג אתה תאכל כמו גדול ותהנה מכל ביס בלי לעשות חשבון אם זה יכאב אח"כ או לא..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר