לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 13:51
  gil_halperin gil_halperin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
אני לא זוכר ששואלים משהו כזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liron1988 שמתחילה ב "שאלה למי שכבר עבר צו ראשון"

כי בתכלס אם יש לך או היה לך זה כבר אצלהם...
באימות נתונים שואלים אותך כל מיני דברים שהם יודעים ואתה מאמת את זה..
ברעיון אישי היא שואלת על עצמך... אל תספר על הדברים ה"רעים" שארעו בחייך,
אל תהיה מושלם אבל אל תספר על חרא שקרה לך ונראה לך שיכול להשפיע..
ההיא ברעיון אומרת שהכל בינכם, אני כמו פתי האמנתי וסיפרתי לה שאני מבריז הרבה ומשתמש באלכוהול הרבה ועוד כמה דברים אם אתה מבין על מה אני מדבר ושלחו לי לבוא לקב"ן...
אל תגיד כאלו דברים... פשוט אל!
היא שואלת על החיים שלך, תגיד שאתה מרבה להיות עם המשפחה ועם חברים ושיש לך חברים טובים ואתה אדם סימפתי, אח"כ היא תשאל מה אתה רוצה להיות בצבא... ואז היא תשאל:
"ואם יגידו לך שאתה הולך לגולני, מה תעשה?" זה מה ששאלו אותי ואמרתי בחיים לא...
הבנתי שזאת טעות!!! אתה תגיד משהו כמו: "אני לא הכי אשמח (אם היא מציעה משהו שאתה לא רוצה) אבל אני אלך לשם בלי לעשות בלגן כמו לא להתפנות".
בקיצור אני פיקששתי את הצו הראשון שלי ובטח בגלל זה אין לי יום סיירות ולא זימון לכלום, ואני מחונן - את זה כבר הוכיחו לי.
אל תספר על חרא, אפילו לא על זה שאתה מבריז הרבה מלימודים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 17:03
צלמית המשתמש של שאנטית אלגנטית
  שאנטית אלגנטית שאנטית אלגנטית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שאנטית אלגנטית
אנשים,אנשים....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Hodi שמתחילה ב "הדבר הכי חשוב בצו ראשון הוא..."

תנו לי להאיר את עינכם (הפעורות משהו)...
לא כל מי שיבקש קרבי ילך לקרבי, גם אם הפרופיל שלו גבוה וגם אם הקב"א גבוהה. כלום לא בטוח.
מה שנקרא - צורכי צבא- אתם עוד תכירו את המושג הזה בזמן שירותכם הצבאי.
הצבא כרגע לא זקוק ללוחמים רבים כמו שהוא זקוק נואשות לתומכי לחימה, כן, כן- הכוונה לחימושניקים.
וברוב המקרים תשובצו קרוב לבית (שזה יופי טופי), תעבדו על דרג ג' או אפילו ד', שאילו דרגי הסיכון הנמוכים ביותר שיש, ללא כל נגיעה בשטח הקרבי.
אז אל נא תפתחו ציפיות. גם אם תגידו למראיינת שאתם הכי "רעל" בארץ- תמצאו את עצמכם מול קצין המיון בבקו"ם מופנים ליחידות התומכות של צה"ל, שהן ,אגב, הכי טובות!!!!

הטובים לחימוש...

13.1.04 כבוד!! שנה בצבא-היום!!! מואההההההה....
ישן 14-01-2005, 09:05
  פלוני_1 פלוני_1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liron1988 שמתחילה ב "שאלה למי שכבר עבר צו ראשון"

בצו ראשון באימות נתונים שואלים אם היו לך בעיות עם המשטרה
יש לך שתי אפשרויות:

אפשרות ראשונה היא להגיד את האמת, שהיו לך בעיות עם המשטרה להסביר למה (ולנסות כמה שיותר להפחית בחומרת המעשה), להדגיש שזה רק רישום פלילי, ושהמשטרה אמרה לך שזה כבר לא רלוונטי לצבא ושזה לא אמור להשפיע, תשאל את החיילת אם זה ישפיע לך על הקב"א ותנסה להראות שחשוב לך להגיע רחוק (לא שזה אמור לעניין אותה היא רק מאמת את הנתונים, אבל היא כותבת את מה שאמרת לה ואם תראה שהצבא חשוב לך היא תכתוב את זה פחות בחומרה).
לאחר שאמרת למאמת נתונים את הדבר, זה יגיע למראיינת שלך והיא תתחיל לשאול אותך שאלות בנושא, שוב, תנסה כמה שיותר להציג את עצמך באור חיובי, אל תגלוש לתיאורים טרגיים של המקרה, תסביר לה שנשפטת, שפחדת פחד מוות שהגעת לבית המשפט, שהכרת שם אנשים שבחיים אתה לא רוצה לפגוש אותם יותר, תראה כמה שיותר שאתה לא בן אדם שמצטייר כאחד שיש לו תיק פלילי, אלא ההפך תראה מעורבות בחברה, שאתה אהוד, מנהיג, משפיע, תלמיד טוב, תראה שאיפות והכי חשוב שיש לך קשר עם אותה הילדה שהתלוננה (במקרה וזאת האמת ...).
בסוף הראיון המראיינת שואלת אותך אם יש לך שאלות נוספות להפנות אליה, תעלה שוב את הנושא של הרישום הפלילי, תראה כמה חשוב לך להגיע רחוק בצבא וכמה שאתה מקווה שזה שהרישום הפלילי לא יפריד בינך ובין השאיפות שלך כי הוא באמת חסר משמעות לגביך.

אפשרות שניה היא באימות נתונים לא לדווח על הרישום פלילי במשטרה, כי בניגוד לדעה הרווחת, הצבא לא יודע כלום עליך, (לא שתהיה לו בעיה לדעת במקרה הצורך, אבל בצו הראשון הוא לא יודע עליך בגרוש חוץ מהשם שלך ומספר תעודת הזהות שלך), לקחת את הסיכון שהוא באמת לא יבדוק, כי שוב אין לו בעיה לדעת וככה לעבור את כל שלבי קביעת הקב"א מבלי שיקחו בחשבון שיש לך רישום פלילי.
הצבא אבל יידע על הרישום פלילי שלך, כאשר תתקבל לתפקיד כלשהו ותצטרך לעשות סיווג ביטחוני, לעניות דעתי אני חושב שאם תהיה איכותי מספיק הצבא לא יוותר עליך בשלב זה, אבל לך תדע ....

אני בחרתי את האפשרות הראשונה והקב"א שנקבעה לי היא 55, אבל יש לזכור שהעבירה שלי היא בהרבה בהרבה פחות חמורה משלך ולאחר שבת דודה שלי שהיא מאבחנת פסיכוטכנית הכינה אותי טוב טוב לראיון אישי.
אני מאחל לך בהצלחה, תזכור שהצבא לא מתומטם והוא לא יוותר סתם על אנשים איכותיים שבאמת רוצים לתרום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר