לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2006, 23:07
צלמית המשתמש של דניקולו
  דניקולו דניקולו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אכן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי x-guy-x שמתחילה ב "אין רעל.."

אצל כולם זה ככה..גם אני שנה שעברה הייתי מורעל לאללה ורציתי להתגייס כבר...אבל אין מה לעשות וגם אמרו לי את זה פה כמה פעמים...שכמה שאתה מתקרב לזה אתה חושב על זה יותר לעומק ומתבאס על זה קצת ופחות רוצה להתגייס לקרבי.
וסרטי רעל לא עוזרים...פעם הייתה נותן לי לראות סרט רעל של חמש דקות זה עבר לי כמו חמש שניות..היום אין לי כוח להסתכל על כל הסרט כי אתה מתחיל להבין שאתה רואה את הבנאדם מתפס על קיר עם תיק זה לא כזה קל, מה שלפני שנה התלהבת ממנו.
אני חושב וגם הרבה אמרו לי שכבר התגייסו והיו במצב שלי שאחרי שאתה מתגייס הרעל חוזר אליך וגם בצבא מרעילים אותך...בקיצור זה קורה לכולם הקטע של ירידת רעל.
אז אחי שיהיה בהצלחה...אל תתיאש תלך לקרבי ובסוף תיהיה סופר מרוצה אני בטוח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2006, 13:52
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
היי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "מה התפקיד שלך עכשיו? ולמה..."

וואלה הייתי חייל טוב מאוד מבחינה של משמעת,לא היה לי שעה אפילו כל הטירונות[יעני שעה ביציאה].
לא קרה פעם אחת שהתחצפתי או משהו כזה,וגם אז בגימלים רציתי לצאת פשוט שאלתי את השאלה לגבי הגימלים לא חשבתי שאני צריך לפרט יותר מזה..,וואלה למה יצאתי?לא אהבתי הרבה אנשים במחלקה,וחשבתי הרבה על זה,לא אהבתי את הריחוק מהבית זה היה מאוד קשה לי[כן אני יודע שלכולם זה קשה אבל אני זה אני מה לעשות]סך הכל לא יצאתי בגלל שביזות שפתאום סגרתי שבת,חשבתי על זה הרבה זמן,ושמה באמת יש הרבה זמן כי אתה 18 שעות על הרגליים אז ישבתי עם עצמי וחשבתי אם אני רוצה להמשיך או לא,אבל זה לא סוף הסיפור שלי,כרגע אני גו'בניק אבל אני מאמין שאני יחזור לגולני לאימון מתקדם או משהו כזה באיזה שלב מאוחר יותר אם אני ירצה,ואחי,לא הרבה אנשים התגייסו ויצאו,חוץ מזה יש תהליך סינון מאוד רציני[לפחות בגולני]על ההתחלה של הטירונות בכלל לא דיברו עם אנשים ישר העיפו איזה 10-20 מהפלוגה בערך,עכשיו אחרי 05 ביקשתי לצאת ישר הוציאו אותי[כן כן,אין לי בעיות משמעת אין לי כלום ולא עשו לי בעיות הרבה שאלו אותי איך זה הגיוני אבל ככה,ביקשתי לצאת,באו המפקדים ושאלו אותי אמרתי אני רוצה לצאת ויצאתי]
עדיין גם שאני גו'בניק אני יודע שאין כמו קרבי,אולי אני יחזור בעתיד כרגע לא התסדרתי שמה ולא יכולתי להמשיך כי איבדתי את המוטיבציה,בהצלחה לכולם ובמיוחד לנוב

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
מה התפקיד שלך עכשיו?

ולמה יצאת?רק לפני שבועיים פתחת פה אשכול ואמרת שאתה חייל טוב והכל והייתה לך בעייה עם הגימלים?
שומעים יותר ויותר על אנשים מהפורום שהתגייסו לקרבי ויצאו...סתם מעניין אותי לדעת..מה גרם לכם לצאת?

ישן 28-11-2006, 14:47
  51 כבוד 51 כבוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
חבר'ה עזבו אותכם שטויות, באסה וכל המחשבות השלילייות האלה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "קוראים לזה סעיף "קה"ס", וזה..."

אני כבר משרת שנתיים וחמש בגולני,עברתי המון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל מה המצב שאתם נמצאים בו הוא דבר טבעי וזה גם נובע מזה שאתם עומדים להיכנס למסגרת חדשה גדולה מפחידה מכוון שאתם לא יודעים מה הולך להיות בתוכה...
אני יוכל לומר לכם שאין כל חשש זו מעכ' שבדרך כלל עובדת כמו שצריך ואני מדגיש בד"כ מכוון שעדיין אין צבא בעולם שהוא מושלם.
אתם הולכים להכיר אנשים סבבה בשירות שלכם...
וגם אנשים פחות טובים אבל ככה זה במעכ' כל כך גודלה כמו הצבא...
רק על תתנו לאחרים לרמוס אותכם...
ובעזרת השם כשאתם תסיימו טירונות....אני כבר יגיד שלום לצה"ל....
ויתחיל תחיים האמיתיים...
אז שיהיה לכולם שירות קל וכמה שיותר מהנה... ותנצלו כמה שיותר את הצבא!!!!!!
כל קורס או דבר לימודי תיקחו אותו!
כמה עוד?!?!?!?!
ישן 28-11-2006, 14:51
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בנאדם אתה פשוט צריך לעשות את הדבר הפשוט הבא:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי x-guy-x שמתחילה ב "אין רעל.."

לאסוף את כל המשפחה שלך ביחד

במיוחד להביא אחים קטנים אם יש

להסתכל לכולם טוב טוב בעיניים, ולדעת שאתה הולך לשמור עליהם.

אנשים שירתו בקרבי לפנייך, ואנשים ישרתו בקרבי אחרייך, ועכשיו תורך.

פעם לא הייתה מדינה ואנשים נלחמו עליה בשיניים, היום זה כבר משהו מובן מאליו, וכדי לשמור על זה ככה צריך לקום ולשרת בצה"ל כמיטב יכולתך כדי להמשיך ולשמור על הארץ שלנו (ורק שלנו!)

גם כשקשה לך תחשוב שזה שאתה שומר במוצב או שאתה נמצא בשטחים אומר שאחיך\אחותך הקטנים יכולים לישון בשקט, יכולים לנסוע באוטובוס בלי לפחד, יכולים לחיות בשקט כי הם יודעים שאתה שומר עליהם שם.

אתה יכול להיות פקיד בקירייה, וגם זאת תרומה, אבל תמיד יהיה לך בראש שאתה לא שייך לשם, אתה הרבה יותר איכותי מכל אותם אנשים שיכולים לשרת בקרבי אבל בורחים מהאחריות שלהם בדרכים לא דרכים, אתה לוקח אחריות על המדינה שלך ושומר עליה ואולי תאכל חרא ואולי תסבול אבל אל תשכח שהחיים זה לא פיקניק ואתה תוכל עוד כמה שנים לבוא ולדעת שמתגייסים אחרים יישמרו עלייך כמו שאתה שמרת עליהם כשהם היו עוד ילדים.

אז אני כבר מעכשיו אומר לך תודה, כי אני עוד לא התגייסתי ואני רוצה לחיות עד הגיוס שלי ואני יודע שבזכות זה שאתה וכל מי שמשרתים בקרבי (גם לא בהכרח בקרבי אבל בעיקר) שומרים על המדינה ועל זה שאני אשאר בחיים.

ובהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י Awaking בתאריך 28-11-2006 בשעה 14:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר