לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2006, 18:20
  -Ener-G -Ener-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מייקל90 שמתחילה ב "יש מצב אתה מפרט לי על הניתוח?..."

מצטער...אני לא יודע כלום מעבר לזה
אני רק יודע שעשו לו את הניתוח...
אני אנסה לברר לך בכל זאת.

|עריכה| תבלה זה מה שהצלחתי למצוא
אחת הבעיות החברתיות המביכות היא הזעת יתר בכפות הידיים. הסובל מהזעת יתר נמנע ברוב המקרים מלחיצות ידיים, אפילו מנגיעה מקרית. תגובות שנעות מרתיעה, ניגוב היד לאחר הלחיצה או המגע ועד הפגנת גועל נפש, מגבירות את הסבל ותורמות לביישנות והימנעות מחברת אנשים.

כולנו מזיעים במהלך היום על מנת לקרר את גופינו. אצל חלק מהאנשים ישנה הזעה מוגברת בעיקר בכפות הידיים ובפנים שאיננה תואמת את צרכי הגוף. הזעת-יתר בכפות הידיים היא תופעה שכיחה יחסית. במקרים קיצוניים, היא מפריעה מאד למהלך החיים הרגיל. הזעת יתר עלולה לגרום לבעיות תפקודיות לעיתים ולבעיה חברתית.
המנגנונים הגורמים לתופעה אינה מובנים דיים. בלוטות הזיעה הנמצאות על פני העור מופעלות על ידי גירוי עצבי (מערכת העצבים הסמפטטית). בהזעת יתר יתכן שישנו גירוי מוגבר של קצות העצבים. בכפות הידיים ריכוז גבוה מאוד של בלוטות זיעה ואזור זה מועד לפורענות. יתכן אף קשר גנטי במקרים של הזעת יתר.
אצל חלק מהסובלים התופעה ממוקמת לידיים בלבד אך עשויה להיות כחלק מהזעת-יתר במקומות נוספים, כמו בתי שחי ורגליים, ואפילו בכל הגוף.
במשך שנים רבות נוסו טיפולים תרופתיים שונים כולל משחות מקומיות אך ללא הצלחה. לפני 60 שנה הוצע לראשונה ניתוח המנתק את העצבים המעצבבים את בלוטות הזיעה בכפות הידיים העוברים בבית החזה. הניתוח הוכיח יעילות רבה אך כרוך בפתיחה משמעותית של בית החזה או הצוואר ולכן לא הפך פופולרי.
עם התפתחות הניתוחים האנדוסקופים הפך הניתוח לניתוח פשוט וקל עם סיבוכים מינימאליים ביותר. הניתוח כולל שני חתכים זעירים בקוטר של 0.5 ס"מ באזור בית השחי. דרך חתכים אלו מחדירים מצלמת ווידיאו זעירה ומאתרים את העצבים הספציפיים הגורמים להזעת יתר בכפות הידיים ואלה עוברים חיתוך. הניתוח אורך כעשרים דקות, התוצאה היא מיידית וברוב המכריע של המקרים ניתן לשחרר מבית החולים תוך כ- 12 שעות. בשל גודלם ומיקומם של החתכים התוצאה הקוסמטית מעולה.
בעקבות הניתוח עשויה להתפתח בחלק מן המנותחים הזעת יתר במקום אחר בגוף, בדרך כלל בירכיים, בחזה או בבטן, אך זו מפריעה הרבה פחות בחיי היום יום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2006, 21:59
  איילבן איילבן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מייקל90 שמתחילה ב "מילוי טופס בריאות למלש"ב- הזעה בכפות ידיים"

לאחותי יש אותו הדבר ולא הורידו לה פרופיל.

אגב, אם אתה רוצה סתם לידע כללי, אין לה כבר הזעות בידיים היום בזכות מכשיר (מוכרים גם בארץ, הזמנו מחו"ל הרבה יותר זול) שנקרא Drionic.

בתמצית זה מכשיר שמחשמל את הידיים בזרם נמוך (בוא נגיד שאני אישית לא מעיז להכניס את היד לשם, אבל אחותי עושה את זהכבר הרבה זמן) ואחרי סדרת טיפולים התחלתית, מספיק שעה שבועית לעשות טיפול בשביל שהידיים יהיו יבשות (אחותי אומרת שגם לפעמים היא עושה פעם בשבועיים).

זה עובד ואחותי ממליצה :-) סה"כ שעה פעם בשבוע שבועיים (שוב אחרי טיפול אינטנסיבי בהתחלה) ולא אמורה להיות שום בעיה, והצבא לא אמור להוריד לך פרופיל.. ואתה לא חייב אפילו ליידע אותו כי היא תפסיק.

בעקרון, אחותי אומרת לא להזמין מהארץ (יש איזה מכון של הזעות בידיים והם יקרנים), המכשיר עצמו תזמין מארה"ב (כמו שאנחנו עשינו):
http://www.drionic.com/
לא יקר (150$ בערך שזה לא נורא כי זה מחזיק הרבה)

אבל זה דורש בטריות ושאר חרטא שעולה מלא כסף לכן פשוט תכנס לפה:
http://www.geocities.com/drionicmods/index.html

ושם יש הסברים איך לעשות שנאי (במקום בטריות שאפשר להזמין רק מהיצרן ועולות הון), ספוגים, וכל השטויות...

אם יש לך שאלות תפנה אלי באימייל eyalben A#A gmail.com , ואני אפנה לאחותי :-)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר