לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2006, 14:37
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
האם באמת כל כך צריכים לוחמים בצבא הזה?

אני התלבטתי אם לפתוח את האשכול הזה או לא..

אבל יש משהו במערכת הזאת שנקראת צבא שמאוד מפריע לי..
כל הזמן אומרים שאין מספיק לוחמים, ואין מספיק אנשים שמוכנים להקריב מעצמם למען המדינה ולהתגייס לקרבי..
אני לא חשבתי לפתוח את האשכול הזה עד שראיתי את ביטיס רושם באחד האשכולות ש"אין מספיק לוחמים, ואין מספיק מוטיבציה ליחידות הקרביות בצבא".. אבל חוששני שזה לא נכון.. אולי הם מטעים אותנו או שהם פשוט דפוקים.. אין מילה אחרת..

אני אתן את עצמי לדוגמא.. יש לי מוטיבציה גדולה מאוד לשרת בקרבי ומילאתי מנילה קרבית וסימנתי 5 ברצון ליהיות לוחם.. וסימנתי 5 גולני.. וכבר פעמיים מאז ששלחתי את המנילה, כבר שהם יודעים שאני רוצה מאוד ליהיות קרבי, הם שולחים לי הביתה צווי התייצבות לקד"צ נהיגה, והתקשרו פעם אחת לשאול אם אני רוצה ליהיות נהג ביחידה קרבית.. (כמובן שסירבתי בצורה חד משמעית לכל הדברים האלה).
אז אולי שמישהו יסביר אחת ולתמיד, למה הם מצד אחד מתלוננים שהמוטיבציה יורדת משנה לשנה, ומצד שני עד שיש איזה מישהו שמוכן להתנדב לקרבי הם לא "קופצים על המציאה".

אני חייב לציין אם מישהו לא הבין נכון.. אני התכוונתי פה למערכת שהיא לא הגיונית.. ואין לי מילה אחת רעה לומר על החיילים הנפלאים שמשרתים בה..

מצטער על האורך, אני מקווה שתוכלו לענות לי..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2006, 21:21
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
שלא תבין לא נכון
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "מעניין..."

יש לי הרבה כבוד לאנשים כאלה,חיל החימוש הוא דוגמה נהדרת לזה.חבר שלי שירת (ועושה מילואים בו) כשסיפר לי על העבודה שעשו לכלים שהיו יוצאים וחוזרים ללבנון באת שיש הרבה כבוד (בעיקר למכונעים לסוגיהם) הרשימה ארוכה,מכשירניות חוף,בקרי טיסה,מאזיני מודיעין ומוחות בצבא, מכונאים אמרתי?.אני מניח שהגזמתי עם המספר.
אבל,לא חסרים לך הרבה אנשים שבאו לעשות בית זונות בצבא.למעשה מהג'ובניקים שאני מכיר רק אחד הלך למשהו איכותי ללא כוונה "להוציא ים פטורים".אז קשה לי להאמין שיש אותה כמות מוטיבציה ו"רעל" בקרב תומכי לחימה כמו שיש ביחידות לוחמות ותפקיד של נהג הוא תפקיד תובעני שלא כל אחד ירצה למלא (תכניס אותו לרשימה למעלה כאחד המקצועות הקשים של תומכים) .
ישן 04-12-2006, 23:16
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
צריכים ועוד איך צריכים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "האם באמת כל כך צריכים לוחמים בצבא הזה?"

אבל יש הסבר פשוט מאוד למה לא יהיו מספיק
כל קצין בדרגה קצת בכירה שיש לו סמכות על הרבה חיילים לא ירצה לשחרר אותם מהר מאוד בטח ובטח כשהם מועילים לו ועושים בשבילו את העבודה בדרך זו או אחרת והוא רק יאיים עליהם בדרך זו או אחרת
תחשבו על זה ככה:
מישהו עובד בחברה קטנה קורע את התחת ומקבל מינימום
הוא נמצא תחת חוזה-ז"א אם הוא לא יעבוד המעסיק שלו ילך לבית משפט ולא יהיה לעובד נעים
העובד רוצה לעזוב למקום עבודה טוב יותר אבל הוא לא יכול
ולמה??
כי יש גוף מעליו שמפריע
ככה זה בצבא
וככה זה גם המקרה האישי שלי
אני רוצה להיות לוחם יש לי את כל המוטיבציה אבל המפקדים שלי החליטו שאני צריך להיות בתפקיד מסריח שאין לי שום מוטיבציה לעשות אותו
הרבה חיילים שאיתי גם רוצים להיות לוחמים ולא נותנים להם
אני כבר הגעתי למצב שעשיתי כמעט הכל כדי לצאת ולא נותנים לי
אז כניראה הגיע השלב באמת לעשות הכל
ישן 05-12-2006, 02:57
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
זה מזכיר לי סיפור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "האם באמת כל כך צריכים לוחמים בצבא הזה?"

מישהוא שאני מכיר היה לוחם באחד מגדודי ההנדסה. בסוף המסלול היו צריכים להוציא מספר מסויים של אנשים למפקדה, לרוב מוציאים את אלו שמבקשים או נצנצנים או בעייתים, ולפעמים גם סתם חיילים רגילים שהיו ממוצאים במסלול. הבחור נדפק, ושלחו אותו לגדוד כתור תומ"ל. בשיחה עם המ"פ הוסבר לו ש"אין מה לעשות, זו הוראה מהגדוד" ושהוא בטוח יקבל תפקיד טוב (הוא תיכנן להיות חובש). לצערו הרבה הוא שובץ כתור חימושניק, כל הניסיונות שלו לחזור להיות לוחם עלו בתוהו ולבסוף הוא נשבר ויצא על 21.

מה הנקודה פה? לפעמים יש דרישות בצבא. הצבא צריך x לוחמים, אבל גם y חימושניקים , וz פקידים וכו.. לפעמים נוצר מצב שבו חייל טוב ומורעל, נהפך לתומ"ל או ג'ובניק שלו ברצונו... קורה.

אגב, כל השטויות שלפעמים ומרים שאין סד"כ ללוחמים..,בולשיט. יש מספיק, פשוט הצבא מסנן.

ישן 05-12-2006, 23:14
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "הבעיה היא שמי שמורעל לא מוכן..."

זאת לא הבעיה. הבעיה היא שמי שמתגייס מורעל - יוצא מקרבי די מהר...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-12-2006, 23:31
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "כן לזה שמתי לב מהאנשים..."

כן, להנמיך וכמה שיותר.
הבעיה שהרבה אנשים שמסתובבים בפורומים וקבוצות הכנה לצה"ל למיניהן בטוחים שאיך שהם מתגייסים הם מקבלים נשק ויוצאים לפשיטה בעומק איראן....
ואז הם מגעים לצבא, הם מקבלים נשק, ואז הם גם מקבלים מגב לנקות את השירותים בבוקר, ואז הם צריכים לתקוע 20 בזנ"טים כדי להרים מטווח, וצריכים גם שומר בלילה במאהל ושאר דברים מהנים.

בעיקר בטרום, שעדיין אין באמת משמעת וברוב היום לא עושים כלום, רואים את זה, את כל הסופר-מורעלים שצועקים כל הזמן, מתלהבים מפק"לי כוח ודברים כאלה. ואז מגיע היום הראשון של הטירונות ופתאום הם נהיים שבוזים, ודווקא אלא שהגיעו בלי ציפיות מגלים שהשד שנקרא צבא הוא לא כזה נורא.
ישן 06-12-2006, 00:01
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "כן לזה שמתי לב מהאנשים..."

אנשים מגיעים עם המון רומנטיקה - "מגיע" להם לשרת בגולני/טיס/צנחנים/דובדבן (מחק את המיותר). הצבא רק מחכה להם שם והם יושיעו את עם ישראל ויוכיחו לעולם שהם הם הדבר הבא.
ואז הם מתגייסים, והעולם שלהם מצטמצם לרצון מתמיד לישון ולשתות (ולאכול אם זה לא בא על חשבונם של הדברים האחרים).
פתאום הם מגלים שצועקים עליהם וכועסים והם פקיונרים סדרתיים ואף אחד לא מכיר בעליונותם לכאורה. המפקדים ממש לא מבינים מה שהם מבינים. כל מה שהמ"כ הבלתי מנוסה והבלתי מוכשר שלהם רואה זה 30 גושים חסרי צורה עטופים בבד ירוק ופתאום הוא מבין באימה שמזה הוא צריך לעשות לוחמים. וכולם שלומיאלים וחסרי יכולת בסיסית למוטוריקה פשוטה. פתאום הם מבינים מה זה לא להתקלח שבוע, להתפלש בחול לקפוא מקור/להזיע עד מוות בחום אימים.
פתאום זה הרבה חרא ומעט מאוד רומנטיקה, והכי טוב זה לצאת יומיות בבסיס קרוב לבית, שבו הם יוכלו להתהדר בכומתה מגניבה, סיכת לוחם וסיפורים מפה ועד הודעה חדשה לילדים הקטנים והג'ובניקים, בזמן שהחברים שלו עושים את העבודה האמיתית.
כן, אין הרבה רומנטיקה בלטחון שמירות, לצבוע אבנים ולשטוף כמויות אדירות של כלים, וזה אחרי שחזרת ממארב משעמם עד מוות או כל דבר אחר. בתור קרבי, אתה קופא מקור עד שאתה לא מרגיש את הגפיים שלך, אתה מזיע ומת מחום בקרמי שלך בבקעה ב50 מעלות בצל, ללא משב רוח קל באמצע אוגוסט במשמרת שלא נגמרת מתוך כמה עשרות כאלה עד שמזג האויר יתקרר קצת.
אתה יושב משועמם עד מוות במארב שאסור לך לעשן, לאכול ובכלל להשמיע כל רעש במשך 72 שעות שלא נגמרות ואתה הולך קילומטרים עם 40 קילו על הגב לאותו מארב ואתה כבר מזמן לא מרגיש את הגב.
איך אומרים - בא נכיר בזה. רוב הזמן אתה סובל, כואב (כשאתה בכלל מרגיש את הגוף שלך) ומקלל את היום שהחלטת על קרבי. ואתה מת משעמום. מת משעמום, משעות שלא עוברות ומשימות ממש לא מעניינות.
אף אחד לא מחכה לך, אף אחד לא מכיר אותך, וסביר להניח שהמפקדים שלך יצחקו עד מוות על הגמלוניות, האיטיות וחוסר מוצלחות שלך.אה, וסיירת מטכ"ל (ועם ישראל)? יסתדרו מעולה גם אם תהיה נהג בוס.

להתגייס צריך עם הרבה ענווה וחשש וצניעות. והכרה שלא משנה איפה תשרת, אתה תאכל המון חרא וסביר להניח שתמיד יהיו טובים ממך ומוצלחים ממך ביחידה שלך, וסביר להניח שתהיה סתם אפור, פאקיונר שחוטף שבתות בגלל שטויות.
החיילים הכי טובים שלי, שאחר כך התקדמו והיו מפקדים וקצינים מעולים, סירבו להתפנות בבקום לקרבי. אחד מהם בא אלי ביום הראשון של הטירונות ואמר שהוא לא יכול בלי אמא. הוא לא ישן מאז שהוא הגיע. השני בא אלי אחרי מסע 8 ק"מ ואמר שהוא לא יכול יותר. הוא לא מתאים. ושניהם עשו חיל

בסוף, הכל מתנקז לשאלה איך אתה מתמודד עם ה"בום". עם נקודת השבירה שלך.
יש כאלה שהכשלון, הפחד והכאב ידרבנו אותם למאמץ כפול. הם כבר יראו לכולם מה הם שווים ומי הם בדיוק. אלה הם יחידי הסגולה. כאלה שבאים לעשות דווקא, ועל כל כשלון הם כבר יביאו 4 הצלחות.
יש כאלה, והם הרוב, שיתאוששו מספיק בשביל לעשות את המינימום. הם לא יבלטו, הם לא יצטיינו והם בטח לא יתאמצו. הם ינצנצו מתי שאפשר ויעבדו מתי שלא.
והאחרונים הם חלשי האופי. כאלה שהשוק ישבור אותם והם יפלטו מוקדם ובמאוחר מקרבי ויהיו תומכ"לים או ג'ובניקים. בקבוצה זו ניתן גם לכלול את הרומנטיקנים (כפי שתיארתי לעיל).

אמרתי את זה כמה פעמים כאן בפורום - מי שמצליח זה מי שבא בגישה חיובית לכל משימה שיתנו לו. בין אם זה לנקות שירותים או לשטוף כלים, ובין אם זה להסתער עם מאג במעלה גבעה תלולה ב-35 מעלות חום בנגב.

אז הנה מה שאני מציע שתצפה לו: לכאוב, לסבול, לרעוב, להשתעמם, לסבול מחום ומקור ולהתאכזב. ואם תעבור את כל המכשולים, תזכה להנות מהחבר'ה, מדי פעם מהעשיה ותוצאותיה והידיעה שאתה משהו שאחרים לא יחוו בחייהם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 06-12-2006 בשעה 00:18.
ישן 06-12-2006, 00:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "ביטיס, אתה חייב להגיד לי שאתה..."

כפי שהס' שלי במילואים נוהג לומר:" אם חייל אחד יזיע, כל האימון הזה לא היה שווה!"

ישן 06-12-2006, 22:00
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MCA שמתחילה ב "תגובה חריפה!"

כן בהחלט. זה בדיוק על מה שאני מדבר עליו. כן, טחינת צעירות זה חרא ויום יבוא שאתה תשב לך בחדר ותצא רק למשימות. אתה חושב שאתה טוחן עכשיו? ממש לא. המפקדים שלך בטירונות טחנו הרבה יותר, וכך גם המפקדים שלך עכשיו - ואני לא רואה אותם בוכים.
בתקופה שלי, שהמסלול היה ארוך יותר - פלוגות המסלול טחנו הרבה, הרבה יותר. טחנו ביציאות, טחנו במשימות וטחנו בכל דבר אחר. אני לא זוכר שבכינו על זה, גם כשלא ישנו לילות שלמים.
אתה חושב שעכשיו לא נעים? חכה למילואים.

נ.ב - גם אם הם לא עושים כלום, ואין צדק - אם זה מה ששובר אותך, אתה לא בעסק.

ישן 07-12-2006, 11:45
צלמית המשתמש של MCA
  MCA MCA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל MCA
מה הקשר???
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "[font=Verdana]כן בהחלט. זה..."

1.הסיפוק שמקבל מפקד זה אחרי שהוא יש לו כבר08 ביד הוא נמצא בבאח ! ולשבת בערב וצחוק קצת על החייילים לסגור דברים גם הם לא כאלה חשובים או מענינים ולישון שלוש שעות בלילה ולפעמים פחות או יותר .. לתקופת הטיורנות כולל המכ ער תשמע זה לא כזה רע!!!
סיפוק ענק ! יש לך חיילים ! אתה מרגיש שאתה עושה משהו אתה אחרי קורס פיקודי שבעתיד הוא ישתלם לך עוד משהו שאני קצת מאמין בו זה 4 חודש ששרפת גצת פזם וזה שאתה מכ של טירונים
אתה יש לך יציאות בדיוק כמו שלהם !אז החיים ממש לא גרועים כמו של צעיר בותיקות!
2. במלחמה מכיוון שאני מוסמך על פקל מסיום כול המלחמה נלחמתי מילואיניקים של צנחנים שונה הרבה משירות הרגיל עם הפלוגה ממש לא נראה ! ושניהיה במילואים זה יהיה לחודש ולא יותר שזה מנחם קצת הייתי אומר!.
3.פלוגת מסלול ! בדרך כלל אתה עושה איזה קורס יעודי חלק לא קטן על חשבון פלוגת המסלול !
אתה שברת נהלים ממזן עם המפקדים אתה ביחד עם כול הפלוגה שלך! אין ותיקים אין כלום רק המפלג החראות !
וזהו !
ישן 07-12-2006, 12:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MCA שמתחילה ב "מה הקשר???"

אין לי מושג מה אמרת כאן - אבל אתה מסתכל במשקפים של צעיר שבוז. לי יש את היתרון הקטן עליך שעברתי גם צעירות, גם פיקוד וגם מילואים.

ושוב אני אומר - אם זה מה ששובר אותך - אתה בבעיה. אלפים עברו זאת לפניך ואלפים יעברו זאת בעתיד.

ישן 07-12-2006, 13:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MCA שמתחילה ב "כן אבל מה זה שווה !?!??"

כאן אנחנו מדברים על נושא אחר לגמרי וזה ותיקות-צעירות.

יום אחד אתה תלמד שלוגיסטיקה היא 50% אם לא יותר ממה שאתה מתעסק איתו. מישהו צריך לשמור. מישהו צריך לשטוף כלים. מישהו צריך להעמיס ומישהו צריך לפרוק. עד שלא יהיה חיל תיאלנדים - אתה תמשיך לעסוק בדברים שקשורים לפעילות היום-יומית. כמובן שכאשר מחפשים עבודה סתם, זה לא לעניין וזה חוטא למטרה האמיתית.
וכן, אני חושב שמתן זכויות לוותיקים בנושאים אלה הוא נכון, כי חייל צריך שיהיה לו למה לשאוף. לדעת שיום אחד תהיה הכרה בנסיון והידע המקצועי שלו. בתקופתי, ותיקות היתה מותנית במתן דוגמה אישית מקצועית ומקצועיות גבוהה. ותיקים בפלוגות היו אלה שחנכו צעירים בתרגילים ובשדאות והם היוו את הדוגמה למה שלוחם צריך להיות. צעיר ידע שאם הוא יוכיח את עצמו מקצועית, בבוא הזמן הוא יהנה מכך שכל מה שידרש ממנו זה מקצועיות נטו ותו' לא.
ברור לי גם שהרבה מאוד פעמים לקחו את זה רחוק מדי. מה שאתה בוכה עליו זה באמת כלום לעומת מה שעוללו בחלק מהותיקות לחיילים - וזה באמת מוגזם. זה שאתה צעיר ואתה עושה מטלות פלוגה, בזמן שהוותיקים לא - כל הזין. בשביל זה אתה צעיר.

ישן 07-12-2006, 15:47
צלמית המשתמש של MCA
  MCA MCA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל MCA
קודם כול אני לא בוכה! דבר שני
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "כאן אנחנו מדברים על נושא אחר..."

דבר איזה גבר אתה שאתה אומר כול הזמן את המובן מאליו. אני חייב לציין
דבר שני תחשוב שאתה בוא נקרא לזה החייל הצעיר במקום לשאוף לקבל תפקיד ולצאת לאיזה
קורס בא ותיק טוחן אותך ומנפיץ לך דברים מתייחס אליך מגעיל וכו....
לשאוף לותיקות זה בעצם לשאוף לא לעשות כלום כל היום,
את לא חושב שהדרכים צריכים להיות אחרות במקום שנה לסבול ואז שנה לחיות "טוב"
שנתיים תחייה סבבה שכולם פשוט יהיה שווים ללא מעמדות! יצא לך לעשות תורנות אחד ל... במקום כול הזמן ?
אתה רוצה לשאוף למשהו תשאף לתפקיד ! לאיזה קורס זאת שאיפה !
את עדין החניכה של חייל מנוסה חונך צעיר אני מעודד אבל איפה נכנס כול השאר?
תחשוב שצעירים וותיקים יהיו ביחד ילמדו אחד את השני דברים ישמרו ביחד , פה אתה תבנה הוואי
זה מקום שאנשים ירצו לעלות עליו ולא למות מפחד מזה שיטחנו אותי! מקום שאתה שווה
אתה יודע כמה אנשים עוזבים ופורשים בגלל השטיות האלה ?! בגלל זה רוב האנשים
עוזבים !
תחשוב מה זה אם רק היה נשאר הסדכ הטוב היציאות יותר הארוכות אתה בכלל לא טוחן!
מתעסקים נטו במה שצריך !.אני לא אמרתי לבטל תורניות או לוגיסטיקה להפך שתבוא תובלתית
שכול הפלוגה תבוא ותפרוק תוך שתי דקות במקום שאיזה 5 חברה יתבזבו ליום או חצי יום ויקרעו את עצמם! תורני מפלג שיעשו מה צריך וזהו בלי כול מיני שטיות ! אתה רוצ הלהקים דקלים לצבוע כול מיני דברים אין בעיה ( למרות שאני לא מסכים גם אם זה) תגדיר תעזור גם עם העצם הכבדה שלך
וזהו הכול יהיה יותר טוב ! תסביר למה לא זאת הדרך?
ישן 07-12-2006, 16:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי MCA שמתחילה ב "קודם כול אני לא בוכה! דבר שני"

דבר איתי כשתהיה חצי שנה לפני שחרור. נראה אם עדיין תחשוב ככה, כשלך תהיה את היכולת לא להתעסק בלוגיסטיקה. כשתוכל להפסיק לשמור, ולא תתעסק בשטיפה והעמסות.

ישן 06-12-2006, 00:43
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
איך אפשר , פשוט להפסיק לחפור בעניין לפני הגיוס , לקבל את הנושא בפרופרצייה

להנמיך ציפיות , ולנסות כמה שפחות להיות מוקד למשיכת תשומת לב .
להכין את עצמך לגרוע מכול - לא מבחינת כושר , אלא נפשית יותר
להבין שמדובר בשינוי מהותי בחייך , שינוי שבו נערים שגדולים ממך בשנה -שנתיים גג ,הולכים לשנות את כול הדרך שבה אתה רגיל לחיות ולא משנה כרגע עד כמה תותחים או אפסים הם יהיו
אם תדע לשלב את זה ביחד עם חבריך למחלקה \פלוגה \ צוות , אני מאמין שתחזיק מעמד
זכור פרט אחד לא פחות חשוב , החברים שלך ,אלו שישרתו איתך מהווים מדד מכריע להצלחתך ברמת אימונים , חיילות , חברות מעבר למפקדים , היה ולא תמצא חן בעניהם הם יהפכו את חייך לגהנום .

ישן 07-12-2006, 10:01
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
ביטיס כתב יפה וקלע בול..

אני אחד מהאלה שהשוק הנפשי שבר אותם['חלש אופי']ואני מודה בזה,חשבתי שאני יחזיק מעמד ולא יכולתי להמשיך שמה,אם זה היציאות,אם זה להסתדר עם אנשים לא משהו וכדומה...
לעומת זאת ראיתי כמו שביטיס אמר אנשים שבאמת,על כל כשלון נותנים באמת 4 הצלחות,וגם כאלה שמנצנצים ואיפה שאפשר להתחפשן אז למה לא..[לפחות כזה לא הייתי]זה באמת ככה אני אומר למי שמתגייס לקרבי,ש'אוכלים' בום נפשי באיזה שלב[אצלי בא דיי מוקדם לצערי]והשאלה זה איך אתה מתמודד עם זה,אני התמודדתי עם זה גרוע,אבל אני מקווה לחזור במחזור הגיוס הקרוב[מרץ]למערך הקרבי.
ולדעתי בקרבי הקושי היחיד הרציני זה הנפשי,הקושי הפיזי עובר בסופו של דבר,המסע נגמר,המדס ווסט נגמר,והבוחן מסלול נגמר,זה לא דברים שנשארים איתך במחשבות כל היום[לפחות זה היה ככה אצלי]של געגועים,אם זה למשפחה או לדברים אחרים,וני לא התסדרתי עם הרבה אנשים אז הרגשתי דיי בודד הרבה זמן בטירונות[בצדק או לא בצדק]למרות שהיו לי שמה חברים טובים.
בהצלחה לכולם ועוד טיפ קטן,הנה אני גו'בניק מת,יעני אני 05 עם 97 והיציאות שלי יותר טובות מיומיות[כן]ולא עושה הרבה,אבל עדיין זה לא זה,אז מי שיכול להחזיק את עצמו במערך הקרבי גם אם הוא לא חושב שטוב לו שמה,שייתן עוד הזדמנות וזמן להתסגל,למה ג'וב זה גם חרא[חוץ מהיציאות כמובן].
מקווה לחזור באביב...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר