לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2006, 09:55
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
עכשיו פועל ויש לי מספר הערות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gal!!! שמתחילה ב "תיק עבודות שלי"

1) אל תשנה עיצוב, בחלק של העבודות העיצוב משתנה
2) האנימציה ש"יוצרת" את הדף יותר מדי ארוכה
3) בחלק של האתרים תשים קישור אליהם (או אם יש קישור תבליט אותו)
4) כאשר חוזרים מהחלק של העבודות חוזרים לדף הטעינה ששם צריך ללחוץ enter בשביל לחזור לאתר
5) עשית אנימציה רוטטת עם התמונה של האיש עם הבנג'ו זה תופס את העין.
6) הטעינה יותר מדי ארוכה, תעשה טעינה פרטית לכול דף או סטרים (או בכלל שניהם)
7) בחלק של הטעינה לא רואים את האחוזים שחור על שחור זה לא צבע בולט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2006, 01:25
  avivrf avivrf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
אהבתי מאוד. יש לי כמה הארות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gal!!! שמתחילה ב "תיק עבודות שלי"

לדעתי הפורטפוליו נראה יותר מקצועי מאשר לא מקצועי. כמה דברים מפריעים לי לגביו. אני חושבת שמבחינת ממשק יש דרכים יותר נוחות ויעילות להציג את הדברים. לדוגמא בגלריית התמונות. מפריע לי שהתמונה הגדולה נפתחת על תפריט התמונות. ככה אני נאלצת לסגור כל פעם את התמונה. היה יותר נוח אם התפריט לא היה מוסתר ואפשר היה לבחור ישירות תמונה אחרת מבלי להתעכב על סגירת הקודמת.

לגבי ממשק הסאונד - העיצוב של אנימציית האקוולייזר הוא גס ו"ילדותי". לא מתאים בכלל למראה הכללי של האתר, שהוא מצד אחד שאנטי ומצד שני מאוד חד וצלול.

גם אני הייתי מקצרת את המעברים בין המסכים. אין סבלנות להמתין עד שכל הכפתורים והאנימציות יוצגו. מעייף טיפה...

מאוד לא אהבתי את השינוי הדרסטי בין works לבין who ו-photography. אני כן חושבת שיש מקום לאנימציית מעבר כלשהיא אבל לא לשינוי הממשק כולו.

כאשר נמצאים בworks - לא אהבתי את כפתורי המספרים. זה נראה ריק ולא מפתה ללחוץ. לדעתי צריך ליצור כפתורים מעניינים יותר - עם תצוגה חלקית של התמונה הגדולה... משהו יותר מתוחכם ופחות "ילדותי". שים לב גם שחלק מהטקסטים לא קריאים בשל הצבע - צריך לוודא שבכל מסך ניתן לקרוא בבירור הכל. כדאי גם לעבור ולבדוק פונטים אחרים. קצת קשה לקרוא - אולי כדאי לרווח יותר בין התווים עצמם.

חשוב מאוד - כפתור back to menu - כדאי לקצר ולרשום רק - menu. ושלחיצה עליו תוביל גם לתפריט ולא למסך הintro. זה סתם מיותר ומעצבן כל פעם להכנס מחדש לאתר.

כאשר אתה מייצא את הפלאש כhtml/מוסיף לתוך דרימוויבר - תדאג ליישור במרכז. כרגע מיושר לשמאל ולא נראה טוב כך.

דבר אחרון, הייתי מציעה לנצל יותר את השטח הקיים בבמה. כרגע, נראה שצד שמאל של הבמה כמעט ולא מנוצל. יש שטח גדול ריק שלא משרת שום דבר. חבל...

בסופו של דבר - אחלה. נראה טוב ויכול להראות ממש מצוין!
מקווה שעזרתי, בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר