לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2006, 13:25
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "תמיד אפשר ללמוד לבד :) פשוט..."

א.לקנות לא להוריד אנחנו בופורומים חוקיים.
ב.ספר לא מומלץ למי שרוצה ללכת עם זה צעד אחד קדימה
ג.לא חושב שיש קורס לעיצוב פירסוממי.. בשביל זה אתה צריך ללכת ללמוד פירסום ואחר כך ללמוד פוטושופ בנפרד..
ד.בשביל להתחיל להתמקצע בזה ממש ולהרוויח כסף אתה צריך לעבוד לא קורס אחד ולא שתיים אלא מספר.. הרי אי אפשר ללמוד הכל על רגל אחת.. (פוטושופ לא פחות קשה מתוכנות של תיכנות ושפת מחשב)
לימודים שיביאו אותך לרמה של לעבוד בשביל אנשים זה לפחות שנה + אם אתה שואל אותי ועוד איזה שנה של נסיון..
ה. כסף?? אממ זה תלוי מאוד אתה יכול לעבוד בבית דפוס במשכורת מינימאלית אתה יכול לעבוד באופן פרטי ולקבוע מחיר פר לשעה ואתה יכול לעבוד במשרד פירסום אם יש לך ידע בפירסום.. ולהרוויח לא פחות מעורך דין.. הכל עניין של מה ואיך..
ו.צריך הרבה רצון + כישרון רב ויצירתיות.. וגם ידע דיי בסיסי במחשבים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2006, 16:29
  PlayGround PlayGround אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עף לי גיץ לעין שמתחילה ב "איפה לומדים?"

גרפיקה ממוחשבת נכלל בעיצוב גרפי.
אני אישית לומד במגמה לעיצוב גרפי. זה כולל צילום, ישומי מחשב (פוטושופ, פריהנד,פרימר)
גרפיקה - לעבוד על התוכנות עם יצירתיות ורעיונות, יסודות העיצוב תולדות העיצוב תולדות האומנות ציור ועוד נראלי.

אבל מה שאתה צריך להתעסק זה גרפיקה ממוחשבת ויסודות העיצוב כדי שיהיה לך תידע בעיצוב.
תוכנות מומלצות - פוטושופ, פלאש, פריהנד ואני ממליץ על אילוסטרטור שאת זה תוכל ללמוד לבד אחרי לימוד הפוטושופ.

תלך לקורסים של התוכנות תתמקד אחד אחד ותתאמן בבית. תלא יכול לעשות משו מזורז ולהתחיל לעבוד ישר.

לעבוד בפרטי אתה תמיד יכול אחרי שאתה עושה קורס אחד או יותר.
לעבוד במקומות רצינים כמו בפירסום במקומות גדולים אתה צריך חתיכת כישרון (ואנלא בטוח שזה יעזור ממש) אתה צריך יותר השכלה במכללה כמו שנקר ובצלאל או מכללה במקום אחר בארץ . יש כמה. תקנו אותי אם אני טועה בקשר לזה.

נערך לאחרונה ע"י PlayGround בתאריך 22-12-2006 בשעה 16:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר