לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2006, 09:35
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי giladh שמתחילה ב "יום סימולציה-''עמית לכושר''"

על מה אתם מדברים? היה נורא קשה,הייתה מלחמה על להגיע במקומות הראשונים, כל תחנה הייתה בין 20-30 דקות... לא היה בלתי אפשרי אבל בהחלט היה קשה.
מה שכן, אני לא אהבתי את האי-דיוק שיש, כמו הקטע עם השקים, שבמקום למלא פעם אחת ולהתחיל לעלות ולרדת, פשוט מילאו, עלו,רקנו ואז למטה שוב מילאו... לא הבנתי את הקטע... או שלאלנוקה לא שמו גריקנים, ואז זה מעודד פחות להגיע.
חוץ מזה, לסיכום היו אי-דיוקים, אבל בגדול הכול אותו דבר, ראיתי את המקום, ראיתי פחות או יותר מה דורשים ורוצים... עשיתי את מסלול ה- 2000, כל הדברים האלה ממש ממש עוזרים... וגם מה שאהבתי זה ההרצאות.... למרות שאת מה שהקרינו ראיתי כבר כמה וכמה פעמים, עדיין היה נחמד לשמוע את החברה מרצים, החייל מסיירת מטכל היה הכי הכי טוב, וגם ההרצאה של עמית עזרה..

נערך לאחרונה ע"י avi455 בתאריך 20-12-2006 בשעה 09:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2006, 16:03
  Demoloc Demoloc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.06
בקשר להפסקות
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי liricaliving שמתחילה ב "אני מסכים עם ההפסקות הנורא..."

עמית נתן הוראה שיהיו הרבה הפסקות עוד בהתחלה..לכן מי את הספרינטים בהתחלה הגיוני שהיו הפסקות ארוכות .

מה שכן כשאני העברתי את הספרינטים אני די התעלמתי מההוראה הזאת אז אני ,מקווה לפחות , שמי שהיה איתי בספרינטים לא יקטר על הזמנים.
וכמו שאמרתי ..אם היה לכם קל אז לא נתתם מספיק..חד משמעי..זה תחרות.. אם הייתם כל אחת ואחת מהפעמים ראשונים ואתם חושבים שהיה קל? כל הכבוד.
אם אפילו פעם אחת הייתם מקום שני ? לא התאמצתם מספיק ואין לכם שום זכות שבעולם לקטר על הרמה, אז קחו את כל השחצנות שלכם ותורידו לעצמכם כאפה איתה..עם גישה כזאת מחורבנת אולי תסיימו את כל הגיבושים..אבל אני מוכן לערוב לכך שלא יעבור גיבוש.
ישן 22-12-2006, 22:46
  maglan4ever maglan4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Demoloc שמתחילה ב "בקשר להפסקות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Demoloc
עמית נתן הוראה שיהיו הרבה הפסקות עוד בהתחלה..לכן מי את הספרינטים בהתחלה הגיוני שהיו הפסקות ארוכות .

מה שכן כשאני העברתי את הספרינטים אני די התעלמתי מההוראה הזאת אז אני ,מקווה לפחות , שמי שהיה איתי בספרינטים לא יקטר על הזמנים.
.

הנה דוגמא לדבר שלא צריך לקרות, ובכל זאת אחרי אירועים טרגיים רצופים אנשים לא קולטים את המסר ! צאו מהסרט, אתם לא מדריכים בגיבוש ולא בשום דבר ! אתם מדריכים נוער לפני הצבא ותו לא. המטרה שלכם היא להכין אותם למיונים (במקרה הזה יום סיירות) ולא לקרוע להם את הצורה בשביל לנפח לעציכם את האגו.

אחרי מה שקרה במסגרת עמית לכושר בשבוע שעבר, אתה מעז לחרוג על נהלי בטיחות ? אתה בעל תואר שני בחינוך גופני שאתה מכיר כל כך טוב את הפיזיולוגיה של המאמץ ? אתה בנית להם את תכנית האימונים ככה שאתה יודע מה הם צריכים לעבור עכשיו בהתאם ליכולת הגופנית שלהם בשלב הזה של השנה ? מישהו נתם לך את הסמכות להחליט דברים כאלה על דעת עצמך ?
בגלל מדריכים נלהבים ומורעלים כמוך קורים דברים כמו שקרו בשבוע שעבר, ופה שום טופס רפואי לא יעזור.
ובכללי, נהלי בטיחות זה דבר שלא חורגים ממנו אף פעם במסגרות הכנה לצבא, במיוחדאם אין לך שום סמכות לעשות את זה על דעת עצמך.

ישן 20-12-2006, 16:34
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי giladh שמתחילה ב "יום סימולציה-''עמית לכושר''"

אממ, מי פה היה בקבוצה של "החדשים" כאילו מי שהתחיל להתאמן מה- 1.11?

אני הייתי בקבוצה הזאת ות'אמת לא היה הכי קשה בעולם.. אבל הקאתי פעמיים חח.. אני הייתי יואב ששירן אמר שיש לי מזל שיש לי שם יפה.. חח מטורף המדריך הזה..

קיצר היה נחמד אהבתי ת'מדריכים שלנו (חלק מהם מדריכים של הקבוצה שלי בכפ"ס)...
בזחילות הייתי אחלה הגעתי 5-7 כל פעם אבל אחרי 4 זחילות כבר הייתי צריך ללכת להקיא... וגם בספרינטים הייתי מעולה הגעתי תמיד בין ה- 3 הראשונים אבל שוב בסוף התחנה הייתי צריך להקיא חח... בכח זיינו אותנוווווווווו אחושרמוטה.. אבל היה טוב..... ואז באלונקות הייתי מצויין הגעתי תמיד לאלונקה.. אבל עשינו את זה רק 5 פעמים.... ובסוף בשקים הייתי ממש גרוע כי לא ידעתי ממש איך למלות שק... עליתי וירדתי רק 4 פעמים...=]

סה"כ יום נחמד.. קצת איכזב אבל בקטנה... אהבתי ת'סרטון הרעלה של אגוז..

עמית לכושר - אין מקום אחר.

ישן 20-12-2006, 17:01
  עומרייי עומרייי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי yoavbitton שמתחילה ב "אממ, מי פה היה בקבוצה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yoavbitton
אממ, מי פה היה בקבוצה של "החדשים" כאילו מי שהתחיל להתאמן מה- 1.11?

אני הייתי בקבוצה הזאת ות'אמת לא היה הכי קשה בעולם.. אבל הקאתי פעמיים חח.. אני הייתי יואב ששירן אמר שיש לי מזל שיש לי שם יפה.. חח מטורף המדריך הזה..

קיצר היה נחמד אהבתי ת'מדריכים שלנו (חלק מהם מדריכים של הקבוצה שלי בכפ"ס)...
בזחילות הייתי אחלה הגעתי 5-7 כל פעם אבל אחרי 4 זחילות כבר הייתי צריך ללכת להקיא... וגם בספרינטים הייתי מעולה הגעתי תמיד בין ה- 3 הראשונים אבל שוב בסוף התחנה הייתי צריך להקיא חח... בכח זיינו אותנוווווווווו אחושרמוטה.. אבל היה טוב..... ואז באלונקות הייתי מצויין הגעתי תמיד לאלונקה.. אבל עשינו את זה רק 5 פעמים.... ובסוף בשקים הייתי ממש גרוע כי לא ידעתי ממש איך למלות שק... עליתי וירדתי רק 4 פעמים...=]

סה"כ יום נחמד.. קצת איכזב אבל בקטנה... אהבתי ת'סרטון הרעלה של אגוז..

חחח אני הייתי בקבוצה מאחוריכם שהוא צחק על באר שבע...בזמן של החזילות היינו איתכם אם אתה זוכר!!
ישן 20-12-2006, 19:25
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
טוב אם כבר ניתנה כאן תגובה אחת על הסימולציה ביובל עילם גם אני יגיב

היה בהחלט קשה לא הקלו עלינו בכלום, אני הייתי בדיונה הכי שמאלית (עם המדריך מפלס"ר שריון)

אמנם לא עשינו שקים, אבל אני בהחלט יודע שעשינו הכי הרבה אלונקה סוציומטרית.

זה באמת היה החלק הכי קשה, כי הוא אמר לנו לרוץ אשכרה עד הנקודה הכי גבוהה שהייתה שם, וגם ראיתי שהתחלפו שם בתחנות של השקים והזחילות ואנחנו עדיין אלונקה סוציומטרית זה היה ממש קשה הגעתי הרבה פעמים חמישי לשק ואיזה פעמיים לאלונקה ובסוף כבר לא נשאר לי כח התחלתי להגיע בין האחרונים (באמת היה ארוך האלונקה הזאת).

זחילות היה גם קשה כי זוחלים על הדיונה לגובה, אבל היה כיף משום מה הייתי ממש טוב בזה (בניגוד מוחלט לגיבוש שייטת...) והגעתי הרבה ראשון היה הרבה רבאק.

המסלול 2000 הסתבר כ"קצת יותר" מ2000 משהו כמו 2300-2400 מטר היה סבבה אני עדיין צריך לשפר 2000.

השחרור בסוף היה קטלני בהחלט היה ממש טוב לא נתפס לי אף שריר

רק באסה שלא אמרו מראש להביא כובעים הייתי צריך לשים חולצה על הראש זה היה ממש מעצבן ולא נוח, אבל לא נורא היה מגניב
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:38

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר