לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2007, 00:06
  Dmith Dmith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "מה מוזר פה ?אתה יהודי ?אז..."

תודה רבה לך על התיקון, אני מעריך את זה.

1) אני לא יהודי. אבל אני מכבד את המסורת היהודית וחוגג עם כל המדינה את ראש השנה.
2)ישראל כמו כל שאר המדינות חייה לפי לוח שנה לועזי וע''פיו הגיע שנה חדשה, אם אתה לא מקבל את זה בבקשה אבל זאת היא הגישה שלך ואני לא מתכוון לשנות אותה. רק שתדע - גם בסין ויפן יש לוח שנה משלהם, ובכל זאת הם מרשים לעצמם "לרדת" לרמה של שאר העולם ולחגוג את "הסילבסטר המסכן".

נ.ב
בפילוסופיה סינית יש מושג בשם "WU JI" שאומר בערך הנאיטרליות המוחלטת. אם אתה בא ויוצר נ'ק מסויימת (גישה מסויימת) אתה יוצר בעצם את שני ההפכים YIN וYANG מכוון שעל כל דבר אפשר להדווכח ובזאת אתה יוצר קונפליקט. אבל אם לא יצרת את הנ'ק היחסית הזאת, נשמרת הנאיטרליות.
כך לדוגמא אם אתה הולך ברחוב ואתה רואה שני אנשים מתווכחים, הוויכוח שלהם לא מעניין אותך ואתה לא מכיר את האנשים, אתה עובר ושומר על WU JI, כי "ויכוח" היא רק מילה וללא "צד" כזה או אחר הוא חסר ערך, כלומר רק מילה. אבל אם אתה מכיר את אחד האנשים או מתחיל להתערב בויכוח אתה מפר את ה"אפס" ויוצר גורם, שלילי או חיובי, ותוך כדי נוצר גם הגורם הפוך על מנת לשמור על איזון.
מכאן - יש 2 מצבים של איזון. קונפליקט של שני צדדים שווי ערך (מוחלט) או חוסר צדדים (נאיטרליות). איזה משני המצבים מתאים לך יותר זאת בחירתך. אבל לפני שאתה מתחיל קונפליקט נוסף, תחשוב אם אתה מקבל מזה משוהו, ואם לא אז כנראה שלא כדאי, שדעה לעתיד.

אני חולק איתך את הידע הזה רק למטרה אחת, כדי שיכול להיות תקשיב לי ותנסה ויכול להיות זה יעזור לך בעתיד, בשנה החדשה.

אז שיהיה לך המשך "שנה עיברית" נעים ובבקשה תסלח לי אם עשיתי טעוית נוספות!

נערך לאחרונה ע"י Dmith בתאריך 02-01-2007 בשעה 00:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2007, 17:29
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
לא ברור לי מי בכלל חשב על השם הדבילי הזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dmith שמתחילה ב "HAPPY NEW YEAR EVERY BODY!!!!"

כיוצא בריה"מ לשעבר(אוקראינה, צורך העניין), אף פעם לא שמעתי את השם סילבסטר המיוחס לשנה האזרחית החדשה לפני שעליתי לארץ. נדמה לי שרק בארץ קוראים לזה ככה בכלל. בחו"ל זה נקרא "השנה החדשה", וגם בבריה"מ קראו לזה ככה. ובכלל, אנשים כל כך אהבו את החג הזה, כיוון שזה החג הבודד שלא היה קשור בשום אופן למאורעות דתיים\הסטוריים\פוליטיים. פשוט חג שנועד לחגוג את סיום השנה הנוכחית והתחלת השנה החדשה. ובטח ובטח שלא כדי לחגוג עינויים!

ווחאד הנפצה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר