לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 06:51
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
תקלה בהרצת לוח הבקרה

כבר זמן מה אני לא מצליח להעלות את לוח הבקרה של XP. ברגע שאני מנסה, אני מקבל חלון שגיאה עם ההודעה שלמטה , ואז יש אתחול של הסייר explorer (סייר מערכת, לא אינטרנט).
יש דרך כלשהי לשחזר קבצים מסויימים שמרכיבים את ה control panel? או אולי ישנה applet מסויימת מותקנת שגורמת לשגיאה הזו?

AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.2180 ModName: user32.dll
ModVer: 5.1.2600.2622 Offset: 00009de9

בנוסף נוצר הקובץ המצורף לשם דיווח תקלה

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...10/56574753.txt

אני לא יכול להרשות לעצמי לפרמט ולהתקין מחדש,יש לי יותר מידי מידע אישי שאני חושש לאבד, אלא אם מישהו יכול להסביר על דרך לשמר את כל המידע האישי/תוכנות מותקנות בוודאות תוך התקנה מחדש.

תודה

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2007, 22:49

תודה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי zivk שמתחילה ב "תציץ כאן"

אבל הקישורים לא עזרו, זה לא קבצי CPL, מחקתי,הרצתי, שיניתי שמות והזזתי כל אחד מהם. (ונזכרתי שכבר ניסיתי את זה פעם).
אתה יודע, או מישהו, מה אמור להיות בקובץ control.ini? הוא ריק אצלי.

לגבי המידע, הדברים הקריטיים מגובים וגם כל my documents. הבעיה שיש עשרות אם לא מאות תוכנות מותקנות, וגם אם המידע עצמו ישמר אני לא רוצה להתחיל להתקין מחדש מהבחינה הרישומית (אני אפילו לא זוכר את הכל).
לגבי image, הבעיה שאם אני אעשה ואשחזר אני חושש שישמרו גם הטעויות וסרבול היתר. אולי עדיף לי איזו תוכנה שרק תתן לי תמונת מצב של מה היה מותקן רשמית... אבל כנראה שלא יהיה מנוס מתישהו מפירמוט והתקנה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 11-01-2007, 14:04

התקדמות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי zivk שמתחילה ב "[size=3]תוריד..."

יש התקדמות, אחרי שהסתרתי את האייקונים כמו שאמרת אני יכול להעלות את הלוח.
כשהוא עולה יש אייקון אחד עם גי'בריש שכאשר אני מקליק או אפילו מצביע עליו התקלה הרגילה חוזרת. תמונת האייקון נראית כקישור של הסורקים ומצלמות. ניסיתי להריץ פקודת
control scannercamera
ואכן התיקייה של הסורקים נפתחה אבל הכותרת בג'יבריש לאורך כל החלון והתקלה חוזרת כשאני מקליק בפנים.
איך אני מתקן את השם של הפולדר הזה? איפה התיקיות מערכת האלו נמצאות ככקובץ או ברגיסטרי? זה לא קובץ .CPL
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

John Kennedy Toole

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר