לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2007, 14:59
  MinuteMan MinuteMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
כן מומלץ רק לא לצוות שוהם :")
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TACt2002 שמתחילה ב "עמית לכושר - איך אני מגיע אליהם?"

א. המחיר אולי גבוה, אבל יחסית למה? אם זה מה שיקבע את העתיד שלך אז המחיר נמוך.. כמה כסף הולך לאנשים על נסיעות לבית הספר על מורים פרטיים וכו'? הרבה יותר ועל מטרה לא פחות חושבה.

ב. את האימונים אי אפשר לעשות לבד או בחדר כושר מכמה סיבות: בקבוצה אתה תמיד בתחרות, אתה לומד לעבוד בקבוצה, עבודה שונה לחלוטין מחדר כושר כי בחדר כושר אתה לא נשבר מנטלית מה שקורה הרבה באימונים וככה אתה מפתח אותו. אלו רק חלק מהדברים.

את הגיבוש קיבלת, יפה כל הכבוד מה הלאה? הדרך נגמרה? היא רק נעשית קשה יותר וללא ספק עמית לכושר וכל הכנה אחרת תורמת בצורה משמעותית. אפשר לקבל את זה כמו קורס פסיכומטרי, יש כאלה שבאמת עובדים לבד בלי קורס ומקבלים תוצאות יפות אבל הרוב המכריע שקיבל ציונים גבוהים עשה קורס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 17:53
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TACt2002 שמתחילה ב "עמית לכושר - איך אני מגיע אליהם?"

אל תזלזל בעמית לכושר אחי...

דבר ראשון כסף בא כסף הולך.. זה לא שאתה משקיע את הכסף שלך רק בשביל כושר.. זה גם כיף... אני לא מאמין שיש אנשים שהולכים לשם וסובלים.. אני אישית מתאמן שם ואני נהנה מכל אימון.. זה שווה את זה. וזה גם לא כל כך הרבה כסף.. יובל עילם משלמים כפול מאיתנו (אנחנו 180 הם 360).

דבר שני ההכנה שם היא לא רק כושר.. היא גם הכנה מנטלית.. נותנת לך מושג מה הולך בגיבושים ובטירונות.. המון סוגים שונים של תרגילים וריצות.. עבודה עם אלונקות ושקים.. נותנים לך להרגיש מה אתה הולך לעבור.. יש בזה המון שעוזר לך, המון.

דבר שלישי, יש המון אנשים כולל אני, שאם הם לא נמצאים במסגרת כל שהיא.. קשה להם להתאמן לבד.. ובצורה רצינית כמו האימונים בעמית לכושר. תמיד יכול לצוץ לך משו, שאתה תחזור הביתה יותר מוקדם מהאימון שעשית לעצמך, או בכלל תוותר לעצמך בגלל הגשם או משו... שם אין כזה דבר.. ברגע שאתה במסגרת.. אתה מחוייב אליה בצורה כזו או אחרת.. וגם שוב כמו שאמרתי.. אני ועוד אנשים רבים רואים בזה הנאה כל שהיא.

אז אם אתה רוצה תדבר מנקודת המבט שלך.. אבל אל תכליל בבקשה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 11-01-2007, 18:24
  JPP JPP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
לינוקס

גם אני מתאמן בעמית לכושר ונכון אולי זה עולה בסביבות ה- 2,000 שקל לשנה אבל לפי דעתי זה שווה את זה..
אני יודע שאם לא הייתי במסגרת כזאת לא הייתי מתאמן קבוע... שאתה במסגרת כזאת אתה לומד גם על שיתוף פעולה, אחריות ושכל פעם שאתה לא בא אתה בצורה מסויימת דופק את הקבוצה ולפעמים אין לי חשק לאימון אבל אני הולך רק בשביל לא לדפוק את האחרים... וזה לא רק עובד על כושר זה בעיר על הראש...
ואל תנסו להתחיל להשוות בכלל בין כל הקבוצות- עמית לכושר , אחרי , יובלים עלים ואחרים כי זה פשוט ברור שכל אחד יגיד שאיפה שהוא מתאמן זה הקבוצה הכי טוב וכל השאר פשוט פראיירים ומשלמים יותר...חחחח ואחרי זה ינעלו את האשכול...

יאללה מזה משנה איפה אתה מתאמנים באחרי, בעמית לכושר או אפילו לבד העיקר שאתם מתכננים ללכת לקרבי ולשרת את המדינה שלכם ולשומר עליה!!! (ולא כמו כל הג'ובניקים...סתם סתם...)
עוד שנה שנתגייס כל אחד ליחידה או חטיבה שלו ... אז יהיה אפשר להתחיל לריב מי הכי טוב ולמי יש הכי גדול...=]

בקיצור תפסיקו לזיין בשכל ולבאס אנשים שרוצים להתחיל להתאמן בקבוצות ולגרום להם להרגיש פראיירים.. אם לא בא לכם להתאמן שם פשוט תשבו בשקט ואל תגיבו...

נערך לאחרונה ע"י JPP בתאריך 11-01-2007 בשעה 18:28.
ישן 12-01-2007, 11:22
  o.k o.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.05

אני מתאמן בעמית לכושר צוות חיפה ואני רוצה להגיד לך שנכון זה יקר יחסית ל"אחריי" שמשלמים 150 שקל לכל השנה ומתאמנים 200 איש ביחד, אבל זה מחיר סביר לאימונים בכל מקום. חוץ מזה, ההכנה שנותנים לך בעמית לכושר זה הרבה הרבה יותר מכושר, אני יכל להגיד לך שעשינו הרבה דברים קשים באימונים שלא צריך כושר בשבילם, לזחול חצי קילומטר עד שהברכיים שלך מדממות מכל הכיוונים לא מצריך יותר מדי כושר אבל זה מחשל אותך, וזה מעמיד אותך בפני קשיים וככה לומדים להתמודד איתם. אני מאוד ממליץ להגיע לשם אחלה הכנה לגיבושים ובכלל לצבא, ובכלל המאמנים ממש ברמה, כולם יוצאי יחידות מובחרות רובם קצינים גם, והם יודעים על מה צריך להתאמן בשביל להתכונן לגיבוש, מה שכל אחד לבד לא יודע לעשות בחדר כושר.

האחראי של כל הצוותים בצפון נקרא שירן וזה המספר שלו: 0524513333
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר