לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 05:32
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
הסיפור המלא כמעט על הנינג'ה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי _SlasH שמתחילה ב "היה בטלוויזה לפני מספר חודשים..."

לפי מה שסיפרו לי וממה שהיה כתוב בעיתון, שמעתי את זה לפני שנה ו4 חודשים, במחזור גיוס יולי 05 הגיעו לבקום מגויסים. בתוכם היה אחד שהיה מחופש לנינג'ה איך שהגיעו וירדו מהאוטובוסים המגויס המחופש התחיל לעשות סלטות במקום, התחיל להתפרע קצת על הרחבה שם, הוא משך כמובן תשומת לב רבה מכל עשות רבות המתגייסים והחיילים שמפקחים על הסדר בהכנסת המתגייסים לשרשרת חיול
(חלקם מכים לשעבר בקרבי), כמובן הבחינו במופע, התקרבו אליו ואמרו לו להפסיק התחילו לצעוק עליו כמו מטורפים , מה אתה עושה וכו', הנינג'ה לא שם עליהם כמובן והמשיך לעשות סלטות כאילו כלום לא קורה, הם ניסו לתפוס אותו בכח, התחילו להשתלט עליו איך שעזבו אותו התחיל עוד פעם לעשות סלטות עד שהצליח איכשהוא לייאש אותם, לקחו אותו לקבן בבקום, ואז בחדר התחיל גם לעשות כל מיני שטיויות של נינג'ה, פתאום הביא בעיטה (לא צוחק) לקבן, הקבן עשה "קוס אומוק 21" ושחרר אותו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2005, 15:05
צלמית המשתמש של Puki
  משתמש זכר Puki Puki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.04
2 סיפורים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טרום צ'ונג. שמתחילה ב "סיפורי קב"ן מצחיקים"

אני די בטוח שזה לא קרה במציאות:

אחד בא לקב"ן, בלי מלים מתיישב, מוציא סיגריה מתחיל לעשן... מעשן.. מעשן.. ואת האפר הוא
מניח על השולחן ואוסף אותו.
לאחר שסיים את הסיגריה נעמד, הוריד את מכנסיו ותחתוניו, לקח את האפר שעל השולחן ופיזר אותו
על הראש.

הקב"ן שואל אותו - "מה לעזעזל אתה עושה?!", ועונה לו הבחור - "אני נרגילה!" .

עכשיו זה סיפור שחבר שלי סיפר לי שהוא מכיר את הבחור שזה קרה לו, לא בטוח אם זה אמיתי.

אחד שלמד שכבה מעליי הגיע איכשהו לקב"ן וממש ממש לא רצה לשוחח איתו כי הוא
בכלל לא רצה להגיע אליו, רצה לשרת כמו כל אדם אחר.

הקב"ן התחיל לשאול אותו שאלות ושאלות והוא רק ענה "כן.. כן... כן......" ובסוף הראיון
הקב"ן אומר לו - "טוב, אני שולח אותך לאשפוז של ארבעה ימים" והוא: "לאאא!!!!!!!!!!"

לא ארוך, לא קצר
לא קשה, לא קל

ישן 07-10-2005, 16:55
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
ונסכם בבדיחה...

חייל אחד הולך בבסיס שלו עם מקל של המנקי רחוב[האלה עם המסמר בסוף לתפוס ניירות]הולך ותופס ככה את כל הניירות בבסיס,ככה כל הזמן איזה שבוע,איזה קצין עובר לידו אומר לו מה אתה עושה,אז החייל לא עונה לו,הקצין אומר לו תפסיק עם זה מיד,אבל הבחור ממשיך,אותו קצין חושב לעצמו "בטח אחד נדפק לו השכל,כדי לשלוח אותו לקב"ן " הוא שולח אותו לקבן,הקבן אומר לו מה קרה לך למה אתה כל הזמן אוסף ניירות,הוא לא מגיב לו וממשיך גם אצל הקבן לאסוף ניירות,אז הקבן חושב לעצמו הוא בטח דפוק אני ישחרר אותו,חותם על הטופס שחרור ומביא לו,החייל מסתכל בטופס שחרור ואומר "הא!סוף סוף,זה הנייר שחיפשתי!"

חזק ביותר הייתי אומרחח

ישן 13-01-2007, 23:49
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
חבר'ה, הרגתם אותיייייייייייייייייייי)))))

הנה עוד אחד(לא על אחד שהלך לקב"ן, אבל מה אנשים לא עושים בשביל להשתחרר מהצבא...)
שמעתי ת'סיפור הזה כשהייתי בטכני, ישבנו עם איזה אחד בפרגולה למטה ודיברנו(הילטון 192 כבוד! חחח)

הקיצר, איזה חייל אחד התלבש כולו בוורוד - טייטס וורודים, חולצת בטן וורודה, נעליים וורודות, משקפיי שמש עם מסגרת וורודה וכובע וורוד והתחיל לעשות סיבובים מסביב לבסיס... קיצר, רדפו אחריו, הוא התחמק וזה... ואז, כשבסופו של דבר תפסו אותו הוא התחיל לצרוח: "אני הפנטר הוורוד, אני הפנטר הוורוד!!!"

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר