לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2006, 18:37
  balenno balenno אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי גשש-בלש שמתחילה ב "[font=Verdana]תודה, אני פשוט..."

אתה לא שואל הרבה, פשוט אתה מנסה להבין

אז ככה, מייצרים עדיין מכשירים עם מערכת 2003 בגלל שליצרנים נשארו עדיין מלאים גדולים של רישיונות 2003 (מחסלים את המלאי ובאסטה). זה עניין של זמן. כול הדגמים החדשים מגיעים עם מערכת הפעלה 2005.
BUG היא אומנם רשת ענקית, אך הם כלל לא מתמכים במחשבי כף יד, אני משווה אותם לסופר מרקט גדול אשר יודעים רק לקנות ולמכור. העובדים לא מיומנים לרוב ואינם מקירים את המערכות שהם משווקים...
כמו כן יש להם מלאים גדולים של מחשבים ולוקח זמן למכרם.

בקשר למערכת MicrosoftWinCE, זה בעצם מוטציה של windows mobile, ייצרו אותם לאלה שלא יודעים לטפעל מחשבי כף יד ( או שלא רוצים לטפעל אותם). את המערכת הזאת אפשר לראות רק במכשירי ניווט שנועדו אך ורק לניווט ושמיעת מוזיקה (מיו 136, מיו C310 וכו'). זה בעצם מכשיר ניווט ולא מחשב כף יד.

אשמח לענות לך גם על שאלות נוספות אם קיימות.

סוף שבוע נעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2006, 23:42
  u_man u_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.06
RIM וסימביאן
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי גשש-בלש שמתחילה ב "קודם כל אני רוצה לומר תודה על..."

RIM היא לא בדיוק מע"ה אלא שמה של החברה העומדת מאחורי blackberry.
מאחר ומדובר במכשירים הדורשים פונקציונאליות מאד מסויימת מול שרתי exchange המציאה RIM מה"ע חדשה. למעשה, לא תמצא את מה"ע של RIM על שום מכשיר אחר, בעוד שבדגמים האחרונים של בלקברי יש WM5.

סימביאן היא מערכת הפעלה פתוחה, כביכול open source כמו במכשירי נוקיה מדגם 7650, 6600, 6680 והN73 החביב במיוחד. ישנם עוד עשרות מכשירים של יצרנים שונים בעלי מע"ה סימביאנית אך אף אחד מהם לא הגיע לארץ. מידע נוסף נמצא ב http://symbiangear.com/

הערה לגבי PalmOS:
זו אכן מערכת הפעלה יציבה במיוחד והרבה ממנה נלקח לWM. החל מצורת הכתיבה, המקלדות הוירטואליות, חלוקת המסך, וניצול הסוללה. מאידך זו מע"ה מיושנת ושאינה תומכת בהפעלת יישומים ברקע, חלוקת משימות, איכות צליל נמוכה (רק בטריאו 700 ניתן לשמוע MP3 באופן נורמלי).
לטובתה אני מוכן לומר שאין תוכנת סינכרון טובה יותר מאשר palm desktop והקלות שבה ניתן לשלוט בהתקנת תוכנות ובהעברת קבצים היא מהפשוטות שיש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר