לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2007, 19:34
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי OSHIMAN שמתחילה ב "אחי אל תתייאש ואל תוותר. ואם..."

זה אחד הדברים שהכי מפריעים לי, אנשים אומרים שאתה יכול לתרום לצבא ולמדינה בתור ג'ובניק בדיוק כמו שלוחם יכול אבל במהות זה שתי דברים שונים לגמרי, אני יודע שאני יכול לתרום בתור ג'ובניק אבל אני לא יכול להשלים עם העובדה שאני ג'ובניק מההתחלה, אם בסופו של דבר יעלו לי את הפרופיל ואני אקבל קרבי ואז אחליט שלא מתאים לי ואני אפרוש לפחות אדע שניסיתי ולא הלך אבל עצם זה שאני מההתחלה לא יכול להיות קרבי תגרום לי לחיות במשך כל השנים של חיי בהרגשה הזאת שפיספסתי, שלא מיציתי את עצמי. לדעתי אין דבר יותר מספק מאשר להיות לוחם בצבא ההגנה לישראל, בידיעה שעצם זה שבגלל שעמדת במחסום בלילה גשום וקר יכול להיות שעוד איזה ילד יוכל לגדול ולחיות בבטחה. ולא משנה שהמודיעין זה זה שאמר והטבח של היחידה זה זה זה שהאכיל והנהג זה זה שהסיע, אני אבל אני היה זה שסיכן את חייו ועצר את המחבל.
אני אפילו לא יכול להתחיל להסביר לך קצת ממה שאני מנסה לומר אבל אם אתה כמוני אתה כבר יודע למה אני מתכוון. כל זה היה מבולגן אבל הרעיון הכללי נמצא שם ואני מקווה שהבנת...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2007, 19:44
  OSHIMAN OSHIMAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "זה אחד הדברים שהכי מפריעים..."

לא אמרתי שהם תורמים בדיוק אותו דבר, בסוגרים רשמתי "בצורה שונה".
ואם נדבר על הפרעות, לי מאוד מפריע גישת הסיירת או הניירת. אם באנדם לא מקבל את היחידה X Y Z אז הוא הולך להיות ג'ובניק ולעשות בית זונות.
עצם זה שאתה חייל אתה בעצם חלק מגוף גדול שנקרא צבא ההגנה לישראל, ואתה תורם לצה"ל בין אם זה כשאתה לוחם או תומ"ל.
צריך להבין שכשאתה מתגייס לצה"ל אתה משרת את המדינה. ולכן עליך לעשות תמיד את הכי טוב שאתה יכול לא משנה איפה "נתקעת".
אם היית בקרבי ורציע פק"ל קלע, אבל המפקד החליט שאתה מקבל מאג. תתחיל לעשות בעיות כי לא קיבלת את הפלאטופ עם הטריג'יקון שכולם מסתכלים עליו ברכבת ????
אתה "נתקעת" אתו ולכן אתה תעשה את הכיטוב שלך, ותתרום למחלקה שלך, לחברים שלך בעת התקלות.

מקווה שהבנת את המסר, שבוע טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר