לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2007, 14:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Kunta שמתחילה ב "מאיזו בחינה? האלבה יותר טובות..."

סוליות הבריל הן "גומי גומי" לעומת סוליות האלבה (הנגה, אם נשאר משהו מהן) שהן דו"ש (דו שיכבתי).
מה זה אומר?
כשייצרו נעליים קלות יצרו אותן בשני דגמים:
  1. נעל קלה עם שיכבה אחת - לתומכי לחימה (פס חום).
  2. נעל קלה דו"ש (פס כחול).
השיכבה השניה הייתה בעצם משכך זעזועים. היה מאד קל להבחין בין החד שיכבתי לדו"ש כיוון שההבדל ניכר לעין מבחוץ. לכן כל החייליםהשתדלו לקבל נעליים קלות דו"ש, כולל גם חייליםשלא זכאים לנעליים קלות בכלל (תחשבו לבד איך...).
הסוליה הדו שיכבתית ניזוקה בקלות יותר.
לכן במר"ץ התחכמו וייצרו נעל שמתחזה לנעל דו"ש: בפנים יש פס כחול ועל הסוליה היצוקה כולה מגומי יש פס הפרדה כאילו היא עשויה משתי שכבות.

אז מה השורה התחתונה?
סוליה דו"ש מתפרקת יותר בקלות, מצד שני היא יותר בריאה לרגל.
תחליט לבד מה אתה מעדיף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2007, 18:22
צלמית המשתמש של יוסיפון

ראו מי דע רב נוסף
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "נעליים"

באשכול הזה

ונצטט את weinman תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי weinman
אם כבר מזכירים את נעל הקלה, הנה דף מתוך חוברת על נעליים שכתבתי בעבודה לפני מספר שנים(לצרכים פנימיים). הנעל נשלחה בזמנו למומחה נעליים בארה"ב שהגדיר אותה ומקסימום מתאימה למסדרים ותרגיל תס"ח. זה לא המקום לעורר את הסוגיה של איך הצבא בוחר נעליים. (כמדומני, דנו בכך מספיק בעבר) אבל לא זכור לי שהעלתי את העמוד הזה. אם אני לא טועה, מאז הנעל שופרה במידת מה.
מתנצל על איכות הטקסט . זה מחיר מגבלת גודל הקובץ.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-01-2007, 11:46
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב "היה לי (ולעוד כמה חברים)..."

קרה לעוד אנשים במלחמה.

לפני שיצאתי מהבית גיליתי שהנעליים הדו"ש שלי, בנות שלוש שנים וקילומטרז' נמוך מאד התפרקו לחלוטין בזמן שהיו אצלי באחסנה. החלטתי לקחת איתי את הנעליים האזרחיות הטובות שלי (דנהאם גורטקס גבוהות שעלו 750 ש"ח) כשהגענו לימ"ח מיד החלפתי את הנעליים המפורקות וקיבלתי נעליים כבדות.
באחת ההפוגות (כשהסתתרנו ביום) נדהמתי לגלות את אחד המוהנדסים במילואים (ששימשו כחי"ר) מחפש נעליים במידה 45. הסתבר שהוא קיבל נעליים דו שיכבתיות חדשות מבלאי ארבעה ימים קודם והן התפרקו לגמרי. נתתי לו את הנעליים הצבאיות הכבדות שקיבלתי ועברתי להשתמש בנעליים האזרחיות שלי. כשחזרנו לימ"ח החלפתי את הנעליים שהוא נתן לי כבלאי (לקח המון זמן עד שקיבלתי נעליים אחרות).
ראיתי עוד חיילים אחרים שהתפרקו להם נעליים דו"ש ולא יכלו להחליף (אין לוגיסטיקה שמתלווה ללוחמים) והלכו עם נעליים עטופות באיזולירבנד ותחבושות.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 22-01-2007 בשעה 11:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר