לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 16:10
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
מחזק לחלוטין!!!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "למה לרזות מהר?"

אם אתה רוצה לרזות 'מהר' תדע שרק תפגע בעצמך, תאמין לי, על גופי ניסיתי... ונראה לי שהורדתי איזה 200 גר' לא יותר, אבל עם דיאטה נורמלית ומסודרת (אני כל פעם מתרגש מחדש) הרודתי 12 ק"ג!!!.
ולמה זה קרה?: בדיאטה קיצונית מידי הגוף צורך בד"כ 400 קלוריות פחות מאדם רגיל שאוכל נכון, אז הגוף מתחיל להשתגע... ואז גם אתה תתחיל. אולם, בדיאטה בריאה, אדם ממוצע צריך לאכול 100 קלוריות פחות בלבד! וזה סכום ממש ממש זעום!
כמו כן, דיאטת מזון ללא ספורט פוגעת במערכות הגוף! חשוב לעשות ספורט!
עוד כמה דברים: לא לאכול שטויות (כי תלמד ממני שבשבועיים של פציעה העלתי 2 קילו..), לאכול מוצרי חלס זה טוב רק דיאטטים, זה עוזר יותר.., ספורט- עדיף ללכת מאשר לרוץ כי בריצה הגוף שורף פחמימות ובהליכה שומנים, אליפטי (המכשיר עם.. ה.. ש.. מדמה הדרגות בחד"כ הוא לפי דעתי הכי טוב כי הוא לא פוגע בשום מפרק בגוף.
ו.. זהו, מקווה שיהיה בהצלחה.
חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 22:20
צלמית המשתמש של iKamoni
  iKamoni iKamoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
המלצה שאיבת שומן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "למישו פה יש תדרך הכי טובה להרזות מהר??"

חח סתם (:
תשמעי.. את מחפשת דבר שלא קיים. כדי לרזות מהר את צריכה ל ה ת א מ ץ. את צריכה לקחת בחשבון שאנחנו לא נביאים... אנחנו לא יודעים אם המטרה שלך היא להוריד 5 ק"ג או להוריד 60 ק"ג....

אני לא המבין הכי גדול... אבל ראיתי בני אדם שהורידו עשרות של ק"גמים! את פשוט צריכה
להפסיק לאכול שטויות! תאכלי רק אוכל בריא, ובכל ארוחה לשלב ירקות. כל פעם סוג אחר. גם אם
את לא אוהב.כדי להיות יפה [ובריאה] צריך לסבול. משפט מאוד נפוץ במספרות.. כשאת רעבה, בין
הארוחות את צריכה לאכול פירות. למה? כי הגוף לא קיר והוא דורש סוכר. בפירות הסוכר הוא טבעי
והוא מתפרק אחרת בגוף.

למה חשוב לשמור על התזונה הנכונה?הרי אני רוצה לרזות!! חשבתי שצריך לא לאכול:
אז זהו..............שלא!
כשאת מפחיתה במזון, את מזיקה לגוף שלך. המחקרים הוכיחו שזו לא דרך מוצלחת. אכילה נכונה
תעזור לך לא לעלות במשקל. זה דבר חשוב. קודם לעצור את הזרם, ואחר כך לטפל במים שכבר
נשפכו. עכשיו צריך להוריד את השומן שהצטבר:

ספורט! ספורט ספורט ספורט! אין לך כח? תהי שמנה! ולכל אלה ש"טוב להם עם עצמם".. זה לא
בריא וזה יכול לגרום לבעיות לב ובעיות אחרות בגיל מאוד מוקדם. ספורט אומר הליכה. הרבה הליכה.
לפחות שעה - שעתיים ביום. עד שאת מגיעה לתוצאה הרצויה ואת יכולה להפחית. את יכולה ללכת
בהליכון ואת יכולה לצאת אל העולם עם IPOD או עם חברה טובה. בנוסף, יש סוגים שונים של
פעילויות לשריפת קלוריות שאת יכולה לקרוא עליהם באתרי בריאות וספורט. תשתדלי להיות פעילה
מאוד בכל התחומים. זה ישתלם לך.

למי שמכור לממתקים, יש שיטה מעולה. כל פעם שאתם הולכים לקחת ממתק, תיזכרו בתמונה של
הבטן שלכם. הקיצוניים יכולים להדפיס ולהדביק על הארון. זה עובד ת מ י ד... חח

חפרתי...כרגיל... חחח

נערך לאחרונה ע"י iKamoni בתאריך 20-01-2007 בשעה 22:22.
חזרה לפורום
ישן 26-01-2007, 15:40
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אני חושבת ש..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "למישו פה יש תדרך הכי טובה להרזות מהר??"

הדרך הכי טובה להרזות זה לא לא לאכול או לאכול נכון, זה גם לא לעשות ספורט או כן.
זה שילוב של לאכול נכון ,לעשות ספורט בין מוטוביציה, כוח רצון והתמדה.

סבבה את יכולה לאכול נכון ואז פתאום יהיה לך התקף למשהו מתוק.
את צריכה מוטיבציה תחשבי למה את רוצה להרזות?
תחשבי על בגדים שיעלו עליך שעכשיו הם כבר לא ודברים כאלו
ואז תתמידי בספורט .
אממ אם את רוצה להמנע מדברים מתוקים תנסי לאכול בטטה כשבא לך משהו מתוק או פרי (אבל אל תסחפי עם הפירות כי הם לא דיאטטים כמו ירקות יש בהם סוכר)
תאכלי פירות אבל לא בהגזמה תאכלי הרבה ירקות 6 ארוחות קטנות ביום ולא מפוצצות תשתי מים והרבה תשתדלי לוותר על נס ובממקום זה תשתי מים.
תאכלי לאט ועם מזלג במקום עם כף..כשאת אוכלת לאט הגוף מפרק את האוכל טוב יותר וככה את שבעה לאורך זמן יותר. תשתי 2 כוסות מים לפני כל ארוחה זה עוזר לתחושת השובע.
ולא יודעת אם זה נכון אבל אומרים שלשתות מיץ אשכוליות אדומות טרי כאילו שאת סוחטת , בבוקר ובערב מעודד חילוף חומרים.
אל תוותי על ארוחה ובטח שלא על ארוחת בוקר זאת הארוחה הכי חשובה ו..אחרי ספורט תאכלי ארוחה כי הגוף ממשיך לשרוף קלוריות גם אחרי פעילות גופנית.
וזהו תאכלס נראה לי..
אבל כמו שאמרתי הדבר הכי חשוב זה מוטיבציה והתמדה.
בהצלחה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר