לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 15:14
  misho misho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
מנניייללללההההה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול מנילות מרוכז- אשכול מס' 3!"

אנשים תגידו אם אני רוצה צנחנים או גולני (כלומר אם אני לא עובר את הגיבוש לצנחנים אז לגולני)
אז איך כדאי לי למלא אותה???
בסעיף של היחידות הממיינות אני צריך לסמן צנחנים ודובדבן 5-5 ואני מקבל זימון לגיבוש...
אח"כ בסעיף של דרוג שלוש התפקידים הכי מועדפים אז מה אני יסמן 5 על גולני? או 4? (אני מתלבט בגלל שאני חושש שהם לא ישלחו לי את הזימון לגיבוש צנחנים אם אני יעשה גם על גולני5)
אני יודע שאני צריך לבחור עוד 2 תפיקידים חוץ מגולני אז אני מתלבט מה לכתוב (אישית אחרי גולני אני מעדיף את כפיר ואח"כ גבעתי ניראה לי)...
עכשיו מבין את מלכודת המנילה ובגלל זה אני לא מתכוון לכתוב את כפיר.
אבל אם המצב יגיע לכך שאני לא יעבור את הגיבוש לצנחנים וגולני מסיבה כל שהיא לא יקבלו אותי אז אני לא יתפנה מהבקום עד שאני לא יקבל גולני)
אז על מנת לצמצם את הסיכויים שמצב זה יקרה אז מה כדאי לי לכתוב בסעיף של השלוש עדיפויות ובאיזה מידת רצון? נח"ל או משהו אחר שיש לו ביקוש גבוה.... ועוד משהו.... ובאיזה דרוג לשים אותם?
ותגידו מאיפה אתם יודעים אל אחוז האנשים שגוסיו לחטיבות השונות? יש אתר או משהו שאפשר לראות?

ועוד שאלונת לא קשורה קצת מדוע לא שלחו לכולם את הזימון לחיל התקשוב... חימוש.. לוגיסטיקה.. פרמדיק וכו'.. ואין להם את האפשרות למלא? (לא שאני רוצה אחד מהם פשוט מסרקן אותי במה זה תלוי? כי לי אישית לא שלחו את זה אבל יש לי פרופיל 97 וקבא קצונה.. )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 19:13
  TsGs TsGs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שאלה על קצונה יעודית !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול מנילות מרוכז- אשכול מס' 3!"

הרצון שלי להיות לוחם בצה"ל הוא מאוד גבוה (סימנתי 5), עכשיו השאלה שלי היא כזאת: יש קשר בין "קצונה יעודית" (שמופיעה בסעיף 6 במנילה) לבין זה שאני רוצה להיות קצין בעתיד בצה"ל ביחידה מובחרת? כי נגיד אני מתמיין עכשיו לסיירת מטכ"ל, אני פוחד שזה ישפיע לרעה על ההחלטה של צה"ל לגביי אם להיות קצין בעתיד ביחידה מובחרת במידה ואני מסמן 1 במנילה על קצונה יעודית. כי ראיתי שרשום "חיל החימוש", "חיל הלוגיסטיקה" וכל זה ואני לא רוצה את זה כיוון שאני רוצה להיות ביחידה מובחרת.
אם אני מסמן 1 (במידה מעטה מאוד) לגבי קצונה יעודית וסתם מדרג את 4 החילות שקשורים לקצונה היעודית הזאת, זה ישפיע עליי לרעה בהחלטה של צה"ל לגבי זה אם אני אהיה קצין ביחידה מובחרת (במידה ואני אגיע לאחת כזאת) או שאין קשר בין השתיים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:38

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר