לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 22:58
  מיאו חתול מיאו חתול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.03
רוצה להיות נהג .. מה קורה עם זה ?

אוקיי ..
קיבלתי מנילה ליחידות שדה .. לא שלחתי (שכחתי) וקיבלתי צו התייצבות לרכישת מקצוע ..
בסוף החתימה הייתה של סג"מ *** קד"צ נהיגה ..
חיפשתי בגוגל "קד"צ נהיגה" וקיבלתי באתר של צהל שזה קורס קדם צבאי לנהיגה ..
מאז הצו ראשון רציתי להיות נהג ..
אחר כך החלטתי שלא אבל כשקיבלתי את המנילה עם הקרבי לא רציתי ללכת (כבר פתחתי פעם אשכול) ..
עכשיו .. אני רוצה ללכת אבל סתם דיברתי עם חבר של אמא שלי והוא אמר שיש מצב ששולחים אותי להיות נהג שם עם הקרבי ואז אני יאכל אותו חרא ..
זה נקרא קרבי בכלל ?
נותנים לאמא שלי לחתום על משהו ?
ד"א אם אמא שלי לא רוצה שאני יילך לקרבי (בת למשפחה שכולה) אז מביאים לה לחתום על מסמך ?
אני רוצה להיות סתם נהג משאית בכל הארץ תובלות כזה ..
מה לעשות ?
ד"א מחר יש לי טסט ואני מאמין שעד שאני יגיע לצו(01/03) אני יהיה עם המלווה ביד .. אז אני ייצטרך רק ללמוד על משאית ..

תודה מראש !!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2005, 23:15
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
נהגים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיאו חתול שמתחילה ב "רוצה להיות נהג .. מה קורה עם זה ?"

יכולים להיות משובצים לכל יחידות צה"ל על פי הנתונים האישים,צרכי המערכת והמלצות המפקדים בקורס לקציני המיון. כלומר אם אין מניעה לשיבוץ (פרופיל.ת"ש וכו') בהחלט יכול להיות שתמצא את עצמך כנהג ביחידת שדה כמו גדוד חי"ר (לדוגמא) ברוב המקרים בפלוגת המפקדה במחלקת הרכב. האם זה נקרא קרבי? בגדול זה נקרא תומך לחימה,אתה חלק אינטגרלי מהגדוד/יחידה אבל הלוחמים עדיין יקראו לך גובניק...
לגבי החרא שתאכל או לא, אל תהיה בטוח כל כך שתעבוד קשה יותר בגדוד,קל יותר בתובלה או להפך, נהג עובד קשה תמיד ובעיקר נהגי משאיות ונהגים מרובי הכשרות.
למיטב ידיעתי ,משפחה שכולה נחשבת רק קרבה ראשונה, כלומר אח שלך, או ההורים, לא מעבר.
יכול בהחלט להיות שאם שכלתם מישהו כמו דוד/בני דוד יתחשבו במכתב של אמך אבל לא בביטחון.
מעבר לזה אם אין בעיה לשבץ אותך ואתה לא בן יחיד הסיכוי היחיד שלך לקבל שיבוץ לטעמך הוא להצטיין בקורס,לעשות רושם טוב על המדריכים ולקוות שהם ימליצו לגורמי המיון על מקום שיתאים לך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 25-01-2005, 23:52
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אתה רוצה להיות נהג? זאת לא בעיה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיאו חתול שמתחילה ב "רוצה להיות נהג .. מה קורה עם זה ?"

כל מה שאתה צריך לעשות זה להתקשר ללשכת גיוס ולבקש להיות נהג והם כבר יפנו אותך ללימודי נהיגה על משאית (על חשבון הצבא), כשתתגייס תשובץ כפי שאמרו לך בצרכי הצבא ועוד כך שתוכל להיות בכל מקום, מנהג בשייטת שאתה יוצא איתם לכל המבצעים (אבל בפועל אתה נשאר באוטו) לנהג בוס (של איזה תת אלוף או משהו) ועד נהג תובלה סתמי.

תתקשר תבקש יתנו לך וגם אתה מקבל בונוס כספי על זה שאתה לומד מהר יותר (אם אתה עובר בטסט 1-3).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:20

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר