לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2006, 15:32
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
כושר קרבי-למבינים בלבד

אהלן חבר'ה

כמו רבים בפורומים כאן כמו שראיתי בזמן האחרון, אני בן יחיד עם פרופיל גבוה וללא חתימה. אז קיבלתי באפשרויות שדורשות מיון מדריך כושר קרבי, ושמעתי שזה תפקיד של תותחים שמדריכי כושר הם סוסים, אז אמרתי לעצמי למה לא. בקיצר ממה שהבנתי מי שמסמן את זה אפשרות ראשונה או שנייה במה שדורש מיון מקבל הזמנה ליום מיון בוינגייט בינואר, שמעתי שזה יותר קשה אפילו מום סיירות מבחינת קושי פיזי, אז רציתי לשאול, איך לעזאזל אני מתאמן לזה? יש לי כושר ממוצע,ואני מת לתפקיד, לפי מה שהבנתי אני מדריך יחידות קרביות בשירות....בכל מקרה איזה דברים הכי עדיף לעשות? והאם מישהו יכול לתת פירוט ככה בנוגע לאיך כל היום הולך?

עוד דבר יש לי בתפקידים בחיל החינוך תפקיד שנקרא מדריך נוער בסיס, הבנתי שזה האנשים שמעבירים גדנ''ע, חוץ מהגדנעות(שלא כל שבוע יש להם גדנ''ע) מה הם עושים?

תודה רבה.
מבקש רק ממי שיודע שיענה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2006, 14:15
  CiA CiA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
אני עשיתי את הקורס ...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי חטאב מת שמתחילה ב "אממ תודה על המידע עד..."

אז ככה המיונים הם לא בשמיים צריך לעשות בר אור ..צריך לקבל ציוון מסויים להיות בכושר ..
בחלק השני של המיונים יותר עובדים איתך על ההדרכה לראות אם אתה יודע להדריך לעבוד אם אנשים ..אם יש לך כושר מנהיגות ..את המיונים עצמם בהתחלה אתה בא לשיחת פתיחה אח"כ יוצא לבר אור (סמיכה,בטן ,וריצה..) אח"כ הולכים לכיוון הבוחן מסלול שמה יש שמה כל מיני מתקנים יבואו אלונקה וכל מיני שטויות יראו איך אתה מתפקד ביחד אם אנשים כל מיני משימות קבוצתיות ..יתנו סתם תרגיל ויגידו לך תעביר אותו לחבר'ה תפקח על זה ..סתם לאלתר כזה ..
אח"כ יהיה לך ראיון אישי אם המפקד שישאל אותך מה הציפויות שלך תכונות על עצמך ..וזהו ..אחרי כמה זמן אתה תקבל תשובה ..מה שכן תקבל ציוון טוב בבר אור זה חשוב שיראו שאתה בכושר ..תתנדב לכל דבר להדריך להעביר תרגילים וכו ..שיראו שאתה בנאדם אם בטחון עצמי ..
התפקיד עצמו אחלה תפקיד ..הקורס קשה מאוד ..אורך משהו כמו חודשיים וחצי לבין שלוש ...תלוי אם אתה עושה אותו בתקופה של חגים או תקופה אחרת .. הרבה לימודים עיוני פיזולוגיה אנטומיה תורת האימון וכו ..הרבה מאוד מד"סים ..ולקינוח לעשות את האסון טבע בסוף הקורס שתראה כבר מה זה .. (=

בהצלחה אם אתה צריך עוד משהו אל תתבייש תפנה אליי אני יסביר לך .
ישן 08-11-2006, 14:39
  CiA CiA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
תשובה ..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חטאב מת שמתחילה ב "[b]אנשים עוד שאלה אחת, בנוגע..."

בקשר למה שאמרת אחי ..אתה יכול לחפות על זה ..אם תפציץ בבטן וביידים אז זה יחפה על הריצה אבל עדיין תשפר את הריצה שלך אחי ..המסלול שמה קשה ..כמה שתעשה בבית שמה תוסיף לך משהו כמו חצי דקה .. הקיצר תתאמן חזק על ריצה .. וכמו שאמרתי לך תוכיח שאתה יודע להוכיח תהיה גבר עם החבר'ה ..למה יש מצב שמעתי שהכניסו גם משוב כזה בסוף המיונים ..
ידיים 75
בטן 86 זה יענו תוצאה של 100
בריצה אתה צריך לפחות תרד מהתשע לפחות !!!תתן הכל ..לא אמרתי לך לרדת מהשבע ..
למה סיבולת לב ריאה חשובה בקורס אתה תרוץ שמה מלא ..אם אפוד בלי אפוד ..
חייב להיות טוב בריצה ..אני מאמין שאם תעבור את המיונים יעשו אותך לבד בכושר בקורס ..
אם תעבור את הבוחן כניסה שיש באותו יום ..בקורס עצמו..יש לך זמן אפשר לשפר את הריצה שלך ..
והכי חשוב !!
אל תקרע את עצמך ..תתן לעצמך ימיי מנוחה ..חבל שתקבל שברי מאמץ ..או דלקות למינהם .. מניסיון ..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר