לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 21:57
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "סרטון אימון ביצות 2007"

היה מעולה בצורה לא נורמלית.
לצערי אני מפסיד את אימון 3 דק', אבל כל מי שיכול להגיע שיגיע, שמעתי שיהיה מטורף וקשה (עם סיכויים גבוהים מאוד להקאות, ומה יותר טוב מזה?!)

אגב, קשה הרבה יותר לעשות כפיפות בטן במים הסמיכים האלה. זה אולי מסביר...
דבר שני, באימונים אנחנו עושים כפיפות בטן עד לזוית של 30 מעלות (שכמות מתנתקות מהקרקע) שזה בעצם התחום האפקטיבי - אין צורך לגעת בברכיים, אלא אם מתאמנים למקום בו דורשים את זה (לדוג' בראור ביום סיירות)

נערך לאחרונה ע"י Lipside בתאריך 12-02-2007 בשעה 21:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 01:40
  GIJew88 GIJew88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי lod שמתחילה ב "אני חס וחלילה לא בא להתפאר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lod
אני חס וחלילה לא בא להתפאר פשוט ככה המאמן שלי הסביר שלי שזה פשוט לא אפקטיבי עם נחים יותר מדי אותו דבר באינטרוולים אני לא אומר לא לנוח, המנוחה היא בזה שאתה יורד למטה וזה אמור להספיק. והמדריך שלי יודע מה הוא אומר הוא יוצא שייטת ובוגר וינגייט.

אם המדריך שלך חושב שאימון של ספרינטים ארוכים (ובמקרה הזה גם בשיפוע) אינו אפקטיבי הוא צריך לחזור לוינגייט ולא לישון בשיעורים. אני באופן אישי טחנתי ספרינטים ארוכים בחול במשך חודש וחצי - חודשיים כשבין כל אחד ואחד מהם 2-1.5 דקות שזה לא כמו מרווחי הזמן בין ספרינט לספרינט ביום סיירות, והשיפור בכושר היה מדהים.
גם אני הייתי אחרי יום סיירות מוצלח וחשבתי לעצמי "מה זה כבר 5 ספרינטים רצופים ועם הפסקה כל כך גדולה, כבר אכלתי 20-40 כאלו ברצף ועם פחות זמן בין לבין". באמצע האימון המציאות של המרחק והשיפוע של הספרינטים האלו טופחת לך בפנים. פחות טופחת ויותר נכנסת בך כמו אגרוף. סוסי על עשו את האימון הזה וקרסו בסופו. אולי פשוט כדאי שתגיע ונראה אם תוכל לאמר בסוף האימון את מה שאמרת כאן.
אתה דווקא כן בא להתפאר, ולא צריך להיות גאון בשביל להבין את זה. זה כתוב מילה מילה בתגובות שלך. אבל זה לא משנה. גם אני מתפאר באינטרנט, אבל לא כרגע. תבוא ביום שישי, תעשה את האימון (לא סביר שימנעו ממך, אחרי הכל מגיעים לך כמה אימוני ניסיון) ותראה איך הוא. מומלץ לאכול המבורגר עסיסי 10 דקות לפני.
ישן 14-02-2007, 16:22
  maglan4ever maglan4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
תקשיב
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי lod שמתחילה ב "תקרא תתגובה שלי לפני שאתה..."

אין לך מושג על מה אתה מדבר, האימון הזה תוכנן בקפידה עם מומחים שטיפה יותר מומחים מהמדריך בוגר וינגייט שלך.
3 דקות זה זמן שמאזן את המנוחה של הריאות והרגליים, בכדי שתצא לספרינט הבא בשילוב הכי טוב של מקסימום יכולת ומקסימום מאמץ.
עשית 5 עליות בסידני בלי מנוחה ? יפה מאוד(במקרה ראיתי את הקבוצה שלכם מתאמנת, וזה היה יותר דומה לריצה קלה מאשר ספרינט), מה גם שהתחלתם את העלייה ממש אבל ממש לא בהתחלה שלה, המאמץ שעשיתם הוא פחות בהרבה מאימון 3 דק, הן מבחינת סבולת והן מבחינת כח רגליים.
ובנוסף לזה, המדריך שלך אדיוט, אני מכיר את נהלי הבטיחות של (רוב) קבוצות הכושר קרבי, והוא פשוט אדיוט, עם כל זה שהוא יוצא שייטת.

ישן 14-02-2007, 19:52
  GIJew88 GIJew88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי lod שמתחילה ב "אנחנו רצים מהתחלה והריצה היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lod
אנחנו רצים מהתחלה והריצה היא ריצה יותר איטית משלכם כי לפני זה עשינו אינטרוולים של 300 ואחרי ועליות עם שקים בעליית חול. שמע א ני לא מתיימר להיות מבין גדול אבל מי אתה שתתחיל להגיד על מישהו שאין לו מושג בזמן שהוא גם יוצא שייטת וגם בוגר ויינגייט ואתה עוד בכלל לא התגייסת. בנוסף עם היית יודע את התוצאות הקבוצה שלנו בהגעה ליחידות מיוחדות היית מדבר קצת אחרת

הופה, אז כבר אין מה להשוות בין אימון 3 דקות לבין האימון שלכם, כי בשורה התחתונה הם אימונים שונים, לגמרי. זה שהבחור למד בוינגייט זה דבר אחד, אבל בשייטת לא מכשירים אנשים להיות מדריכי כושר ולא לומדים את העניין לעומק ככה שהשירות הצבאי שלו חסר משמעות בהקשר הזה. באמת קשה לי להאמין שהוא יאמר שהאימון הזה לא אפקטיבי אם הוא למד בוינגייט, ואולי הוא אמר משהו אחר שנתת לו את הפרשנות הזו, וזה לא משנה. אני באמת מבין את נקודת המבט שלך, ולא צריך להיות בעמית לכושר או לעבוד במסגרת הזו בשביל לזלזל באימון 3 דקות. כפי שכבר אמרתי זלזלתי בו בעצמי, אבל אחרי שאתה עושה אותו אתה קולט את האמת המרה. אז אחרי שתחלים כדאי שתנסה את האימון הזה בעצמך, זו קריעה רצינית.
אין לי ספק שהתוצאות שעמית לכושר מביא הן מדהימות וגם לא באתי לזלזל בהן. היריבות צריכה להשאר בין הצוות המקצועי של המסגרת הזו לבין הצוות המקצועי של המסגרת השניה. חבל שהחניכים נכנסים לסיפור הזה, כי בסופו של דבר אנחנו עובדים בשביל אותה המטרה ולעיתים קרובות מוצאים את עצמנו באותה היחידה. החניכים של יובל לא עובדים יותר קשה מאשר החניכים של עמית, וגם להפך.
ישן 15-02-2007, 15:02
  ניר כהן ניר כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
מעניין ביותר
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "אין גבול לפיגור"

שלום לכולם,
אני בטוח שישנם כאלו שמזהים אותי כבר..
(אסף מנור לדוגמא).

היה מעניין לקרוא את השתלשלות הדברים כאן.

דעו לכם כולם:
האימון תוכנן בקפידה ע"י יובל עילם תואר שני בחינוך גופני ובעל 20 שנות נסיון בהכנת בני נוער לצבא.
מאמן הכושר האישי של אלופת ישראל בג'ודו (מקום שני באירופה) ומאמן הכושר במשך 10 שנים של הפועל ת"א בכדור רגל. בנוסף יובל היה אחראי על תוכניות הכושר של 669 ויחידות עילית נוספות.
וינגייט זה הבית השני שלו, הכושר זה החיים שלו. זה פשוט המקצוע שלו.
סמכו עליו שיש לו טיפה נסיון...

הנוסף האימון תוכנן עם ייעוץ של כמה רופאים מומחים בנוגע למאמץ החריג... שהכל יהיה מתוכנן בצורה המקצועית ביותר.

אין שני בארץ למרכז החינוכי יובל עילם.
אני מפציר בכל ללכת ולבדוק מה בדיוק מקבלים בכל שאר המסגרות האחרות!
לכו! תשאלו אותם, מה בנוגע לשיחות, הרצאות? אימונים מיוחדים? שיחות להורים? שיחות עם בוגרים? מומחים בתחום? תבדקו, בבקשה.

לאחר מכן, פנו בבקשה אלי עם תובנות

תודה ויום נעים!
ישן 15-02-2007, 15:55
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ניר כהן שמתחילה ב "מעניין ביותר"

אמרתי שגרמתם נזק בריאותי?

למה אין סוף לפיגור? אני אגיד לך. שסתם רוצים לעשות שטויות, ולרוץ בבוץ כמו מפגרים אין בעיה. אני מעריך שבאיזור כיתה א-ב גם אני עשיתי את זה. ומי שצריך להשלים את הילדות יכול לעשות את זה גם בכיתה יא-יב.
אבל להסוות את זה כהכנה לשירות צבאי, פעולה חינוכית(?!), והכי מעוות, לשלם על זה?!
אם כ"כ חשוב לכם החינוך זה היה נראה אחרת. אתם מרעילים ילדים בשטויות.
אם זה היה כ"כ חשוב לכם לא הייתם שורפים כ"כ הרבה כסף על הדברים האלה.

לכאורה אתם מציגים את הדור הציוני וחדור המוטיבציה לשירות בצה"ל. חבר'ה איכותיים לא עושים את השטויות האלה, הם מבינים שלא ככה מתאמנים.
בן אדם עם מוטיבציה אמיתית שמגיע משיקולים ערכיים לא ילך לרוץ כמו אדיוט בבוץ. אם הוא רוצה להגיע ליחידה מיוחדת הוא יתאמן(וגם לזה יש גבול..) ולא יתחיל לשחק במשחקי גבריות וכו'.
לא רק שזה דופק את הגיבושים של צה"ל באיזה שהוא מקום, כי אתם פשוט הורסים את אפקט ההפתעה ואת כל "רזי" הגיבוש.
זה נראה מהצד כמו תעשיית כסף ותו לא. ולא איכפת לי כמה תארים הבחור עשה.

ואתה יודע מה הכי גרוע? תראו איך אתם משווקים את עצמכם. "הבית שלו זה וינגייט" אפילו אם הוא אימן את ברוס לי, זה בכלל לא משנה, זה לא מצדיק את הדברים האלה.
"תראו מה מציעים לכם במקומות האחרים", זה מרכז חינוכי.. לא? למה התחרות הזו? הרי אם המטרה היא חינוכית הייתם חוברים יחד? אם המטרה היא להגביר את השירות המשמעותי בצה"ל לא הייתה קיימת התחרות הזו.

אתם מכניסים שטויות לאנשים לראש, ואח"כ זה מתפרק לאנשים בצבא. אתם מסיטים בכלל את הרעיון.. אני באמת לא מבין אנשים שמשלמים על זה כסף..

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 15-02-2007 בשעה 16:02.
ישן 15-02-2007, 20:19
  ניר כהן ניר כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "אמרתי שגרמתם נזק בריאותי? ..."

האלן אהרון!
אני מודה לך על התגובה.
דבר ראשון זכור שאנו לא כועסים פה אחד על השני ולכן מהנימה שלך ניתן לחשוב כאילו אתה כועס או משהו....
אנו דנים בנושא כמו אנשים בוגרים.
מדבריך אני מבין שדעתך מקובעת על חוסר הטעם שיש בפעילות שלנו. אין שום בעיה עם זה.
האנטגוניזם הוא לא לעניין, כמו שלך יש את אפשרות הבחירה ואתה מרוצה ממנה כך גם לשאר מאות בני הנוער שכן בחרו להיות אצלינו יש את אפשרות הבחירה והם בחרו שכן להתאמן.
דברי לא כוונו כתגובה ישירה אליך, אלא אל כל השירשור.
כך שחלק מן הדברים אינם מיוחסים אליך ישירות.
אימון ביצות הוא רק אימון אחד מתוך מאות האימונים שמתקיימים במהלך השנה.
אנחנו לא רצים בבוץ כמו ילדים קטנים ומפגרים (כדבריך), אנו מתאמנים בצורה מחשלת ומגוונת אשר יוצרת כיף והנאה. קשה לי להאמין שכל 243 החברה שהיו שם הרגישו כך.
לא זכור לי אפילו אחד שהרגיש כמו "ילד קטן ומפגר". ראית את הפרצופים, אלו חבר'ה בגילך, יכול להיות אפילו מהשיכבה שלך או אפילו מהכיתה.
למה שלא לפרגן להם? אין בעיה לא לחשוב כמוהם, אבל להשמיץ?

אני לא רואה כל פסול בלשלם למשהו שהתמורה ממנו היא גבוהה, גם אם המטרה היא חינוכית, צריך לממן אותה (עיין ערך בית ספר, מכללות, אוניברסיטאות וכדו').
כן, אנו מכינים לצבא ולחיים, הכושר משתפר! ההשגים אדירים! והכי חשוב נהנים!
מי שזה לא מתאים לו,
שיהיה לו בהצלחה!
אבל שלא ישמיץ בבקשה.

ולך אהרון,
אני לא מכיר אותך,
אבל גם לך, כמו לכולם, אשמח לעזור בכל שאלה שקשורה לנושא.

ניר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:42

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר