לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2007, 05:38
  FaTaL VIRUS FaTaL VIRUS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.02
שגיאה עם CYGWIN בהרצה של תוכנה ב-C++...

ובכן, השגיאה איך שמצאתי נובעת אחרי שאני מגדיר משתנה חדש מסוג קלאס שיצרתי. לאחר ההגדרה וההרצה של התוכנית, לאחר שהתוכנית עושה מה שצריך, בסוף מופיעה השגיאה הבאה:
קוד:
5 [sig] a 2992 D:\cygwin\...(הכתובת של הקובץ): *** fatal error - called with threadlist_ix -1

ההגדרה של הקלאס ארוכה, לכן אני אצרף את הקוד של הקונסטרקטור ועוד כמה דברים שאולי בגללם הבעיה כי האחרים אני בטוח שזה לא הבעיה. או אולי זו בעצם בעיה ב-CYGWIN עצמו..
קוד:
class studentDB { private: studentRecord *_arrayDB[MAX_NUM_OF_STUDENTS]; int _next_index; int probesCount; void cpy(studentRecord *src, studentRecord *dest); public: // the default constructor, creates an empty database. studentDB(); // the destructor, deletes all the records in the database. ~studentDB(); . . .

קוד:
#include <iostream> using namespace std; #include "arrayDB.h" studentDB::studentDB() { for (int i=0; i<MAX_NUM_OF_STUDENTS; i++) _arrayDB[i]=new studentRecord; _next_index=0; probesCount=0; } studentDB::~studentDB() { delete [] _arrayDB; }

אה, ועוד הגדרה של STUDENTRECORD אם צריך:
קוד:
class studentRecord { private: unsigned int studentNumber; string _firstName; string _lastName; unsigned int marks[NUM_OF_MARKS]; public: // the default constructor studentRecord(); // the destructor ~studentRecord(); . . .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר