לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 11:52
  The frogmen The frogmen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
נתחיל עם זה שרציתי טייס רק בשביל הצ'קים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit40404 שמתחילה ב "זימון לגיבוש טייס"

אתה צודק נפלתי אבל בירפ"א ב' בחלק הרפואי ויש לי בדיקות חוזרות מחר בחיים שלי אני לא רוצה לשרת 3 שנים במסלול המעאפן הזה שכולם שם רק מתים שהחברים הכי טובים שלהם יכשלו, ועוד אחר כך לשרת עוד 9 שנים בצבא, אני לא מבין איך ילד בגילנו יכול להחליט כבר בגיל הזה מה הוא רוצה לעשות ב-12 שנים!!! הבאות שלו בחיים.
ועוד להסכן בכך שאחריי שנתיים יגידו לך בכלל שאתה לא תהיה טייס, אתה תהיה מכונן אויר או נווט.
ולפי האנשים שראיתי עד עכשיו במיונים רובם פלצנים ועם האף בעננים הם חושבים שהם עשו משהו בגלל שהם עברו כמה ירפאו"ת מפגרות ועוד כשיש שם אנשים כמוני שבאו רק בגלל שהם קיבלו צו אדום שאם הם לא באים אז באה אליהם משטרה.
עברתי את כל הירפאו"ת בלי להתאמץ בכלל ואנשים שם חושבים שהם מי יודע מה בגלל שהם עברו אותן, הם שוכחים שזה בא רק לבדוק אם מגיע לך גיבוש, ובכלל רק שתדע משהו לגביי טייס לא משנה להם אם אתה בן אדם חרא, תוקע סכינים בגב של אנשים. מספיק להם רק שתדע להטיס מטוס טוב בצ'קים ובקרבות אויר ואתה מקבל תכנפיים אני מעדיף להיות ביחידה שמטרתה להרכיב צוות של אנשים שיהיו מגובשים ושלו יתנהגו אחד לשני ככה.
ורק להשכלה כללית למה אתה חושב שיש שם הרבה חנונים? קב"א גבוהה, שליטה במשחקי מחשב ופיזיקה, אומר לך משהו טייסים זה אנשים שיודעים להטיס מטוס, לא יותר מזה ולא פחות מזה מי שיהיה טוב המטוס ישאר ומי שלא לא.
כל מי שהיה איתי בגיבוש של השייטת דרך הגדנ"ע ועבר גם את הירפאו"ת הולך לעשות את ה-15 צ'קים האלו ולבוא ליחידה הכי טובה ומאתגרת בצה"ל והוא הולך למצוא שם חברים לכל החיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2007, 12:24
  Kurtie Kurtie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי The frogmen שמתחילה ב "נתחיל עם זה שרציתי טייס רק בשביל הצ'קים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The frogmen
אתה צודק נפלתי אבל בירפ"א ב' בחלק הרפואי ויש לי בדיקות חוזרות מחר בחיים שלי אני לא רוצה לשרת 3 שנים במסלול המעאפן הזה שכולם שם רק מתים שהחברים הכי טובים שלהם יכשלו, ועוד אחר כך לשרת עוד 9 שנים בצבא, אני לא מבין איך ילד בגילנו יכול להחליט כבר בגיל הזה מה הוא רוצה לעשות ב-12 שנים!!! הבאות שלו בחיים.
ועוד להסכן בכך שאחריי שנתיים יגידו לך בכלל שאתה לא תהיה טייס, אתה תהיה מכונן אויר או נווט.
ולפי האנשים שראיתי עד עכשיו במיונים רובם פלצנים ועם האף בעננים הם חושבים שהם עשו משהו בגלל שהם עברו כמה ירפאו"ת מפגרות ועוד כשיש שם אנשים כמוני שבאו רק בגלל שהם קיבלו צו אדום שאם הם לא באים אז באה אליהם משטרה.
עברתי את כל הירפאו"ת בלי להתאמץ בכלל ואנשים שם חושבים שהם מי יודע מה בגלל שהם עברו אותן, הם שוכחים שזה בא רק לבדוק אם מגיע לך גיבוש, ובכלל רק שתדע משהו לגביי טייס לא משנה להם אם אתה בן אדם חרא, תוקע סכינים בגב של אנשים. מספיק להם רק שתדע להטיס מטוס טוב בצ'קים ובקרבות אויר ואתה מקבל תכנפיים אני מעדיף להיות ביחידה שמטרתה להרכיב צוות של אנשים שיהיו מגובשים ושלו יתנהגו אחד לשני ככה.
ורק להשכלה כללית למה אתה חושב שיש שם הרבה חנונים? קב"א גבוהה, שליטה במשחקי מחשב ופיזיקה, אומר לך משהו טייסים זה אנשים שיודעים להטיס מטוס, לא יותר מזה ולא פחות מזה מי שיהיה טוב המטוס ישאר ומי שלא לא.
כל מי שהיה איתי בגיבוש של השייטת דרך הגדנ"ע ועבר גם את הירפאו"ת הולך לעשות את ה-15 צ'קים האלו ולבוא ליחידה הכי טובה ומאתגרת בצה"ל והוא הולך למצוא שם חברים לכל החיים.

אתה שחצן פלצן חי בסרט לא נורמלי!
מאיפה לקחת שזה מסלול מעפן?
דיברת פעם עם טייסים? עם פרחי טיס בשלב מתקדם?
תלמד לכתוב ולהתבטא ולא להיות עילג: "ושלו יתנהגו אחד לשני ככה"
אתה כל כך אינפנטיל שאתה מכליל אוכלוסייה מגוונת שמתגייסת לקורס תחת הקטגורייה "חנונים", אם אנשים שלומדים פיזיקה זה חנונים אז אני מצטער להגיד לך, אתה טמבל שכדאי לו ללמוד אקולוגיה כדי לא להיות "חנון"
תתבגר קודם, תעבור משהו בחיים המסכנים שלך ואז בכלל תחשוב על לבוא לפה ולהעביר ביקורת על מישהו.
אגב, אתה ממש לא נשמע כמו אחד שעבר או יעבור גיבוש שייטת, ואני מבין אפילו למה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:57

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר