לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 11:36
  shay_bm shay_bm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.05
שיתביש לו השמאל הקיצוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גמל קוטב שמתחילה ב "באתרים וואלה ו-msn מתפרסמות קריאות לרצוח תינוק"

בזמן הרצח הייתי ילד קטן בן 7 ולא כל כך הנבתי מה קרה.
אך היום בנוראי הזה לא יוצא לי מהראש ובמשך המון שנים חקתרי מעיתונים וכדו... את העיניין.
שיהיה ברור מראש אני מסכים עם יגאל בדעותיו אך לא במעשיו היה צריך לעצור את המהלכים הפוליטים שרבין רצה לעשות אבל אני לא מסכים בכלל שרצח זו הדרך.
ומי שחושב שאני טועה שילך לאותן 2 משפחות של החיילים שנהרגו ברמאלה ויסביר להם שזה נכון לתת לערבים לנשק שוטרים פלסטיניים במדים הבילו אותם ללינץ הנורא הזה.
או שיגיע לשכנים שלי ויסביר להם ש-3 נכדים שלו קטעי אברים אבל זה בסדר.
ימים עבור והעבר מדבר רבין טעה בדרכו. ומי שחושב אחרת לא שווה בכלל התיחסות.

בקשר ליגאל רוצח שיושב בכלא ומרצה את העונש שבית המשפט גזר עליו אני לא חושב שיש איזה שהוא רוצח במדינה שקיבל עונש כל כך גדול כמו יגאל הוא בבידוד (לטובתו כמובן כדי שלא ירצחו אותו) שזה אומר הרבה.
ומי שרוצה להרוג אותו או למנוע ממנו להתיחד עם לריסה כנרא שרוצה להוסיף עוד כמה אנשים למעגל ההבטלה בארץ כי כך צריך לעשות לכל הרוצחים שיושבים כרגע מאחורי סורגים (ואם נהרוג כל כך הרבה יצטרכו לפטר כמה סוהרים).
על כולנו להבין יגאל רצח בנאדם ואסור לנו להתיחס אליו אחרת בגלל שהנרצח היה ראש ממשלה אני בטוח שלמשפחתו של רבין כואב בדיוק כמו שלכל משפחה אחרת במדינה שהיו רוצחים אצלה אבא, סבא, אח, וכדו... רבין לא היה יותר מבנאדם.

נערך לאחרונה ע"י shay_bm בתאריך 15-03-2007 בשעה 11:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2007, 02:28
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
המאיימים אינם הולכים בדרכו של רבין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גמל קוטב שמתחילה ב "באתרים וואלה ו-msn מתפרסמות קריאות לרצוח תינוק"

רבין הוכיח שניתן לעשות שלום אפילו עם רוצח המוני השואף להשמיד את מדינת ישראל כמו ערפאת ימח שמו וזכרו. רבין הוכיח שאפשר לא רק לעשות איתו שלום, אלא גם לסמוך עליו ולהעניק לו שטחים עצמאות ונשק ואפילו הכרה בינלאומית ופרס נובל לשלום.

ובטח ובטח שלא להתנכל לילדים.

רק הליכה בדרכו של איש השלום רבין יביא לשלום אמיתי גם עם.. יגאל עמיר. לאריסה הבינה את זה מזמן.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר