לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2007, 12:23
  עמיחי עמיחי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
והנה המקור האמית מתוך דו"ח מבקר המדינה ולא מתוך שכיר עט
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הוא התכוון למקור עיתונאי"

של משפחה עבריינית,ולמען הסר ספק שכיר העט יואב יצחק והמשפחה העבריינית היא נמרודי.
להלן סיכום דו"ח מבקר המדינה:
אשר לגב' עדנה ארבל, הביקורת העלתה כי היא נהגה בתום לב כשביקשה לברר את האפשרות לשלם לה פיצויי פיטורין, כפי שנהגו גם שופטים אחרים. הטיפול בעניינה של גב' עדנה ארבל בנש"מ היה לקוי בראשיתו, באשר בתשובה לפנייתה נמסר לה מידע מטעה. בהתחשב בנסיבות המיוחדות והחריגות של המקרה, יש לומר כי החלטתו של נציב שירות המדינה לאשר לה פיצויי פיטורין היתה סבירה לשעתה (אם כי לא מטעמו), ולפיכך אין גם מקום לחייבה להשיב את הפיצויים שקיבלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2007, 14:00
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
זו לא עבריינות אך בהחלט מקומם מבחינת מראית עין.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "והנה המקור האמית מתוך דו"ח מבקר המדינה ולא מתוך שכיר עט"

כל אזרח עמל יודע מתי הוא זכאי לכספי פצויים ומתי לא, מתי ניתן לצבור ימי חופשה ומתי לא.

השאלה הנשאלת היא האם בקבלם את הכסף או בעת בקשת פדיון ימי החופשה - חשבו השופטים על חוסר האמון שיעורר מעשה זה בעיני ההמונים הנבערים כלפיהם וכלפי פסקי הדין שלהם או שמא מה שעמד לנגד עינהם היו רק המרשרשים והשאלה האם ניתן יהיה להצדיקם בפלפולים משפטיים.

כאשר אזרח פשוט אומר שחיתות - הוא אינו מתכוון ל"עבריין עפ"י סעיף 16 ג' לחוק העונשין שהורשע ופסק דינו חולט". האזרח מתכוון ל: איש חזק אשר בזכות יחוסו ומעמדו זכה לקבל את מה שאנו יכולנו רק לחלום עליו: עסקאות שניתן רק להרוויח בהן/קבלת ילדיו ללמודי משפט והתמחויות יוקרתיות /מלגות מדינה/קידום מהיר לבני משפחה וכו'.

גם מי שמקבל מבנק שברשות המדינה הלוואה ללא ערובות בכדי לקנות משאב לאומי בשני שליש מערכו הבסיסי - אינו עבריין. הוא בסה"כ איש עסקים מקורב שנהנה ממעשה חוקי ומושחת למהדרין.

ברור כי ליואב יצחק אג'נדה כנגד משפחות בייניש/ארבל. הדבר אינו פוסל את טיעוניו, רק מחייב להתעמק בהם. בסה"כ מדובר בעיתונאי יסודי הרבה יותר מגילת ובודאי שיותר מגדודי היחצ"נים הממלאים את העיתונים. כקורא ממוצע השוקל את ממצאי יואב יצחק מול תגובות הדוברות של מערכות המשפט ומול השתיקה של אלו כנגדם הוא מתריס - נראה לי כי אותי הוא שיכנע.

ניתן כמובן לקרוא לי 'בולע אשפה', טיפש וכו' ואפילו להאשים אותי במסיבת עיתונאים כמסכן את בטחון מערכת המשפט אם רק אפקפק בזכותה ובצחותה המוחלטות [לקחתי את דברי בייניש באופן אישי..]. בדרך זו אפשר להפחיד אנשים - אך לא לשכנע אותם ולא לעורר בהם אמון.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 16-03-2007 בשעה 14:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר