לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2007, 08:56
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nati_88 שמתחילה ב "מה אתם חושבים האם נפקדות תעזור לי לצאת מאיפה שאני?"

[עריכה חשובה בהמשך ההודעה!]

למה אתה חושב ש'מגיע' לך לצאת משיריון? מאיפה לך, עם כל ההכשרה הרפואית שלך, שהצבא לא מתייחס לבעיה שלך כראוי? מה שאתה כותב בהמשך מסגיר את הכוונה האמיתית שלך - אתה רוצה 'החוצה' לראות בית.

אז מה אדוני רוצה? שירות של ג'ובניק? לא לשרת? שיעשו לך קוצי מוצי?

נפקדות... מה שיעזור לך הוא אולי אם תתאפס על עצמך בזמן, ככה ל תגיע למצב שבו תתחרט על מעשים מטומטמים.

עריכה: שמתי לב עכשיו שרק התגייסת לפני שבוע. בן אדם! קצת קשה וכבר נשברים? לכולם קשה וכולם עוברים את זה! היחס משתפר עם השירות, לומדים דברים, מרגישים יותר טוב, יוצרים קשרים חברתיים... לא התחלת לרוץ ואתה כבר נשבר?
תחשוב על זה כמו בן אדם מבוגר - קח את זה באופן קר ושכלתני: זה חשוב לעשות צבא, אתה (כנראה) רוצה לעשות צבא, כמעט כולם מתגברים על זה בסופו של דבר ואין שום סיבה שגם אתה לא. ובאמת חבל להתחיל ככה את השירות בנפקדות. תאמין לי שהרבה טוב לא יכול לצאת מזה, ובטח שלא תפקיד איכותי.

ובכל מקרה במצבך מכיוון שהוא כל כך מוקדם, אתה די בוודאות תוחזר לטירונות בשריון במחזור הבא או בחיל קרבי אחר. אף אחד לא ישנה לך שיבוץ כל כך מהר. ואם תעשה הרבה מאוד בעיות, יעדיפו לפלוט אותך על אי התאמה, שבשלב כזה של השירות זה פחות או יותר כאילו לא עשית, מבחינת מעסיקים לפחות.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

נערך לאחרונה ע"י GilBates בתאריך 25-03-2007 בשעה 09:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2007, 17:37
  חם על הירח. חם על הירח. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי double-d שמתחילה ב "שום נפקדות ושום כלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי double-d
צבא זה חשוב וצריך לעשות אותו אם כל אחד יצא משירות קרבי אז מי ישאר להגן על המדינה שלנו?
אז נכון קשה ולא רואים את הבית הרבה זמן אבל מתגברים על זה, זה חשוב וצריך לעשות את זה
בנוסף נפקדות רק תיצור יותר בעיות.
צריך לקבל את זה בסבבה עד כמה שאפשר ולהפיק את המיטב מה-3 שנים האלה

בסדר אבל הבן אדם הציג פה בעיה שיש לו:
יש לו בעיות רפואיות ולא מתייחסים לזה ברצינות.
אני לא מכיר אותו ואין לי מושג איזה בעיות יש לו ואם הוא מחרטט או לא, אבל אם זה אכן נכון והוא לא יכול להמשיך שמה בגלל הבריאות שלו אז מה אתה רוצה מהבנאדם מה?!
קצת אנושיות חברה! תפסיקו לחשוב שאתם כל יודעים ויכולים לפתור לכולם תבעיות בזה שתשחקו להם על המצפון כי מספיק אנשים כבר התאבדו בגלל זה בצבא.
ישן 25-03-2007, 18:36
  double-d double-d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי חם על הירח. שמתחילה ב "[QUOTE=double-d]צבא זה חשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חם על הירח.
בסדר אבל הבן אדם הציג פה בעיה שיש לו:
יש לו בעיות רפואיות ולא מתייחסים לזה ברצינות.
אני לא מכיר אותו ואין לי מושג איזה בעיות יש לו ואם הוא מחרטט או לא, אבל אם זה אכן נכון והוא לא יכול להמשיך שמה בגלל הבריאות שלו אז מה אתה רוצה מהבנאדם מה?!
קצת אנושיות חברה! תפסיקו לחשוב שאתם כל יודעים ויכולים לפתור לכולם תבעיות בזה שתשחקו להם על המצפון כי מספיק אנשים כבר התאבדו בגלל זה בצבא.

אני לא אומר שלא צריך להתייחס לבעיה הרפואית שלו אבל להיות נפקד?!שילך לרופא ושיוציא שהוא לא יכול לשרת בשיריון זה בסדר אבל אם אומרים לו שהוא יכול לשרת והבעיה שלו לא מפריעה לו לשרת בשריון אז אין מה לעשות.
בנוסף הוא טען שהוא רוצה להיות קרוב לבית זה יותר מעניין אותו מהבעיה הרפואית שלו.
ישן 25-03-2007, 17:54
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
לא כולם מסתדרים שמה ואני דוגמא לזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nati_88 שמתחילה ב "מה אתם חושבים האם נפקדות תעזור לי לצאת מאיפה שאני?"

אולי וויתרתי לעצמי או משהו כזה,אבל לא היה טעם להשאר איפה שהייתי וגם לו אין טעם להשאר שמה אם אין לו מוטיביציה...והוא לא מרגיש שהוא יכול להשאר שמה
שמעתי על הרבה מקרים שמישהו היה נפקד ישב כלא וריתוקים[שזה חרא של דברים]אבל הוא יצא בסוף,אז כולם פה משחקים אותה כאליו זה לא עושה כלום....אבל אני לא מומחה גדול
עריכה:
אבל בואנה אתה כולה שבוע שמה,אפילו אני סיימתי טירונות...תנסה עוד חודשיים שלוש תראה מה יקרה...אל תיצא עדיין

נערך לאחרונה ע"י הציוני האחרון בתאריך 25-03-2007 בשעה 17:57.
ישן 26-03-2007, 13:32
  סטריקס סטריקס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07

טוב מצטער אבל אני הולך להיות קצת יותר בוטא מכולם פה

תגיד שמילית מנילה של יח"ש מה חשבת? שזה סתם צחוקים לירות עם רבים כמו מאגניבים ושלום על ישראל ?

בואנה למען מהשם אתה בצבא הטירונות שלך נועדה לתת לך אופי מיומנות וידע כדי לצאת לעזה עם נשק חם

צריכים אנשים שמסוגלים לעשות תעבודה שלהם וכרגע פאקינג אין אוקיי?
חאלס זה הצבא זה מן שלב כזה שרוב המדינה עוברת מתי שהוא אפילו בטירונות של ג'ובניקים לא רואים תבית שבוע תבין אז מנקום להיות כמו רוב המדינה הזאת תתהייה גבר תמא תצדדים הטובים בצבא כמו האווירה הגיבוש החבר'ה או סתם זה שאתה עושה כושר ותפסיק להתבכיין כי אני יספר לך סוד האנשים היחידים שהולכים לרחם עלייך זה אמא שלך וחבורה של מש"קיי ממטרות בקרייה

שירות נעים
ישן 26-03-2007, 16:01
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Nati_88 שמתחילה ב "חחח להפך אני בכלל לא מרחם על עצמי"

הצבא לא לקח הפניה שלך (מה זה הפניה לבקו"מ, דרך אגב?) וזרק אותה לפח. אם זה באמת קרה, מישהו בצבא לקח הפניה שלך וזרק אותה לפח.

זה שהחובש עשה איזו שטות זאת או אחרת ולא אכפת לו לא אומר שלצבא לא אכפת. לצבא כצבא אין תחושות כלפיך. אתה כרגע, בגלל צעירותך במערכת, מסתכל על כל מי שלא טירון כמוך בתור "המערכת" או "הצבא". יש כאלה שמושכים את הגישה הזאת לאורך כל השירות. צא ממנה כבר עכשיו. אין דבר כזה "הצבא עשה לי", יש "אנשים בצבא עשו לי" או "מפקדים בצבא עשו לי". הצבא מורכב מאנשים. החובש הוא בסך-הכל חייל, אפילו לא ממש מפקד. גם המפקדים בבקו"מ הם לא בדיוק ברגים ראשיים במערכת.

ישן 26-03-2007, 16:44
  dibi dibi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי חם על הירח. שמתחילה ב "[QUOTE=סטריקס]תבין אני לא בא..."

תשמע גבר, אתה בסה"כ שבוע בצבא, אתה חייב קצת לצאת מהגישה של "הצבא לא ישבור אותי, אני יעמוד על שלי", זה לא שהצבא עומד ומנסה לבעוט בך, אתה בורג מאוד קטן במערכת, ובטח ובטח שאף אחד לא הולך נגדך, השגרה ממשיכה כרגיל, הטירונות תמשיך גם אם תרצה או לא תרצה.

אומנם עכשיו אתה מסתכל על הרופא/החובש בתור המערכת, אבל תבין, כרגע אתה בטירונות, בשלבים המאוד ראשונים של הצבא, האינטרס של כל הסגל מסביבך (הרופאים, החובשים, משקי"ת הת"ש, המפקדים, הקצינים, בעצם כולם) זה להכשיר אותך כחייל קרבי, הם יעשו הכל כדי שתישאר קרבי, בגלל בעיית הסד"כ המאוד גדולה שיש לנו בצבא, אם המפקד שלך לדוגמא התחיל עם 12 חיילים בצוות ובסוף המסלול נשארו 12 הוא מבחינתו עשה את שלו, אני נותן לך דוגמא קטנה רק בשביל שתבין את הפרופורציות, אבל זה לא שהם חושבים עליך רק בתור מספר, לאט לאט אתה תבין את הצרכים של הצבא ותבין למה זה עובד ככה.

אז בוא אני יתן לך עצה, תן לזמן לעשות את שלו, אולי תבין דברים בחודש-חודשיים הקרובים שאתה לא מבין אותם עכשיו? אם ימשיך להיות קשה, אם לא תמצא את עצמך בכל זאת, ולא תבין עדיין מה אתה עושה שם באמצע הדרום, הדרך החוצה היא מאוד קלה, אני יגלה לך סוד, כל מי שרוצה לצאת מקרבי יכול לעשות את זה מאוד בקלות (צריך פשוט סבלנות, הכל לוקח זמן) אבל הבעיה היא להתמודד עם זה אחר כך, פתאום יראה לך מאוד מוזר לא להיות קרבי, פתאום תהיה במין מערך כזה מצומצם, אין כבר את כל ההווי של הפלוגה, אתה עושה תפקיד לבד, בדרך כלל רוב הג'ובניקים דואגים לתחת של עצמם ולא יהיה איכפת להם לדפוק אותך, אז לפני שאתה עושה את הצעד הזה, תישב קצת עם עצמך, תחשוב על מה יש לך שם, ועל מה אתה לא מוכן לוותר, כי אני חותם לך שדברים כמו שיש לך שם אי אפשר להשיג בשום צורה באזרחות, וחבל לפספס!

שיהיה הרבה בהצלחה

ישן 26-03-2007, 17:21
  double-d double-d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי dibi שמתחילה ב "תשמע גבר, אתה בסה"כ שבוע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dibi
תשמע גבר, אתה בסה"כ שבוע בצבא, אתה חייב קצת לצאת מהגישה של "הצבא לא ישבור אותי, אני יעמוד על שלי", זה לא שהצבא עומד ומנסה לבעוט בך, אתה בורג מאוד קטן במערכת, ובטח ובטח שאף אחד לא הולך נגדך, השגרה ממשיכה כרגיל, הטירונות תמשיך גם אם תרצה או לא תרצה.

אומנם עכשיו אתה מסתכל על הרופא/החובש בתור המערכת, אבל תבין, כרגע אתה בטירונות, בשלבים המאוד ראשונים של הצבא, האינטרס של כל הסגל מסביבך (הרופאים, החובשים, משקי"ת הת"ש, המפקדים, הקצינים, בעצם כולם) זה להכשיר אותך כחייל קרבי, הם יעשו הכל כדי שתישאר קרבי, בגלל בעיית הסד"כ המאוד גדולה שיש לנו בצבא, אם המפקד שלך לדוגמא התחיל עם 12 חיילים בצוות ובסוף המסלול נשארו 12 הוא מבחינתו עשה את שלו, אני נותן לך דוגמא קטנה רק בשביל שתבין את הפרופורציות, אבל זה לא שהם חושבים עליך רק בתור מספר, לאט לאט אתה תבין את הצרכים של הצבא ותבין למה זה עובד ככה.

אז בוא אני יתן לך עצה, תן לזמן לעשות את שלו, אולי תבין דברים בחודש-חודשיים הקרובים שאתה לא מבין אותם עכשיו? אם ימשיך להיות קשה, אם לא תמצא את עצמך בכל זאת, ולא תבין עדיין מה אתה עושה שם באמצע הדרום, הדרך החוצה היא מאוד קלה, אני יגלה לך סוד, כל מי שרוצה לצאת מקרבי יכול לעשות את זה מאוד בקלות (צריך פשוט סבלנות, הכל לוקח זמן) אבל הבעיה היא להתמודד עם זה אחר כך, פתאום יראה לך מאוד מוזר לא להיות קרבי, פתאום תהיה במין מערך כזה מצומצם, אין כבר את כל ההווי של הפלוגה, אתה עושה תפקיד לבד, בדרך כלל רוב הג'ובניקים דואגים לתחת של עצמם ולא יהיה איכפת להם לדפוק אותך, אז לפני שאתה עושה את הצעד הזה, תישב קצת עם עצמך, תחשוב על מה יש לך שם, ועל מה אתה לא מוכן לוותר, כי אני חותם לך שדברים כמו שיש לך שם אי אפשר להשיג בשום צורה באזרחות, וחבל לפספס!

שיהיה הרבה בהצלחה

מחזק, כל מילה נכונה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר