לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2007, 10:13
  porcupine porcupine אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי tal89 שמתחילה ב "מממ סליחה טעות שלי:)......בהצלחה לכולם בגיוס מ-ח-ר!"

אני חושב שאת עושה טעות רצינית

לדעתי, לא שווה לבנות את המאמץ. מתייחסים אליהם כמו זבל, ובסוף דופקים אותם בתפקיד ים ממש קצר, ומעבירים אותם מהר לאיזה תפקיד חוף מונפץ בבה"ד, וזה בהנחה שבנות בכלל מסימות את הקורס. רובן עפות די מהר, ואלה שנשארות זה בדרך כלל מפוליטיקות של הדרגים הגבוהים, שרוצים ליפות את חיל הים בעיניי הצבא, כמי שמשלב בנות. בתכלס, זה בכלל לא ככה. בקושי נותנים להם תפקידים אמיתיים, ובקושי יש בכלל בנות. ב-12 שנים סיימו רק 9 בנות באחוזים מזעריים. הכל רק למראית עין.

חוץ מזה, לדעתי המכה הכי קשה- זו ההקרבה החברתית. בנות מהר מאוד נשארות מיעוט קטן ומבודד. הם חיות בנפרד מכולם, ובדרך כלל סוג של אאוטסיידר מהמחזור. מגורים נפרדים, בזמנים הפנויים הם לא נמצאות באיזור שבו נמצא כל המחזור, ובאופן כללי הם לא חלק מההווי של המחזור. הדברים חייבים להיות ככה מסיבות ברורות, אבל זה יוצר עיוות אדיר. בתכלס, הם פשוט לא חלק מהחבר'ה של המחזור. הם פשוט לבד.
אני רואה בצבא חוויה חברתית אדירה, ולוותר על כל זה ולהיות לבד, רק בשביל איזה תפקיד שבדרך כלל אפילו לא יודעים מה הוא, נשמע לי לא הגיוני. מן חיים בחרם מתמשך לאורך כל הקורס, ואין מה לעשות נגד, כי אלו הנסיבות. אפילו בתקופה של לימודים, תלמדי לבד, כי אסור לך בשום אופן להתקרב למגורי הבנים, שלומדים ביחד בחדרים. כל הצחוקים והכיף, נבנים מחוץ לשעות הפעילות, ואת לא תהיי חלק מזה, ובדיעבד לא תתגבשי עם המחזור, אל משנה כמה תרצי. התנאים פשוט לא מאפשרים זאת...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר