לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 21:45
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
כמה בעיות אחרי הרכבה של המחשב החדש...

אז חשבתי אולי אתם מכירים את הבעיות הללו ותוכלו לעזור לי... בתקווה :\
1. אני לא בטוח אם זו בעית חומרה, תוכנה או בעיה כלשהי ב-BIOS אבל כש-WINDOWS עולה המקלדת שלי לא מתפקדת, ואני לא יודע ממש מה לעשות, התקנתי לה דריברים ואז היא עבדה אבל כל פעם שאני עושה Reset למחשב אני צריך להתקין את הדריברים מחדש כי כל פעם מחדש היא לא נקלטת ושאני בודק מה הבעיה רשום "Device could not start (Code 10)"... ב-BIOS שאני מתחיל את המחשב המקלדת מתפקדת יופי... היא מחוברת בכניסת PS2 דרך אגב.

2. יש לי בעיה בחיבורי USB, רוב החיבורים שלי לא מתפקדים כמו שצריך... כלומר כל מה שאני יכול לחבר למחשב שאני מפעיל אותו זה רק את העכבר שמתחבר ב-USB ורק בכניסה אחת... אחרת, אם אני מחבר אותו בכניסת USB שונה או שאני מחבר איתו עוד אביזרים כמו מודם ומדפסת, המחשב לא עולה בכלל, כלומר הוא אפילו לא מתחיל ממש בהתחלה הוא נתקע המסך נדלק לשניה ואז נכבה או שמה שגם קורה הוא נתקע באמצע הטעינה של WINDOWS אחד מהשניים... אמרו לי שאולי משהו ב-BIOS לא מוגדר טוב בקשר ל-USB. התקנתי את הדריברים של ה-USB כמובן... ולא נראה לי שהבעיה בחיבורי ה-USB משום שאחרי שהמחשב עולה ואני מחבר את המודם הוא עובד יופי, אבל אם אני עושה ריסט הוא לא עולה...

מישהו יודע מה הבעיה או יש לו מושג איפה אני יכול להתחיל לחפש או יותר טוב מזה איך לתקן את זה? תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר