לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 21:36
  Red_Hot_Chili_Pepper Red_Hot_Chili_Pepper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Berk0 שמתחילה ב "סרט מענין על כוחו של החיזבללאה"

להגיד לך תאמת אחי אני לא סתם אומר את זה כי אני שונא אותם אלא באמת הלחימה שלהם מתאפיינת בעקיצה ובריחה אחורה או לתוך יערות או שהם יכולים להתחבאות לך שעות או אפילו ימים בסבך או בבית רק כדי להוריד טנק ולברוח כמו פחדן הומו.
הם לא מאומנים להילחם פנים מול פנים ועובדה כל פעם שהם נלחמו בנו פנים מול פנים קרענו אותם ופתחנו להם את ה**** חוץ מיזה שלנו יש אלוקים ששומר ומגם עלינו כל הזמן ותיקראו את היומן שפירסמו פה של הלוחם בגדס"ר צנחנים http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=251897 תבינו למה אני מתכוון שאני אומר יש אלוקים ותאמינו לי שהוא עזר לנו יעזור לנו ועוזר לנו תמיד ישתבח שמו לעד אין אין לא ייקום הכלב בן כלב שיעצור את ישראל כל עוד אנחנו הולכים בדרכי האל !!!

בקיצור למסקנה המלחמה הבאה לדעתי קרובה והפעם בע"ה נראה להם איך הכדור נכנס להם בראש עמוק!

נערך לאחרונה ע"י Red_Hot_Chili_Pepper בתאריך 11-04-2007 בשעה 21:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2007, 19:18
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NOV 02 שמתחילה ב "אני מתגייס מחר לחיזבאלה....."

תלוי באיזו מסגרת.

אמנם לפי נתוני המכון ללימודים אסטרטגיים אשר בלונדון יש (או לפחות היו עד המלחמה האחרונה) לחיזבאללה כ5000 לוחמים רשומים, חלקם הגדול הוא "מילואימניקים" שעברו הכשרה צבאית בסיסית והם מגוייסים בעיקר בשעת חירום.

הגרעין הקשה של החיזבאללה, או "הצבא הסדיר" שלו מונה כמה מאות לוחמים בלבד, ולפחות לפי הנתונים הגלויים שאני מכיר חלקם הגדול מתגורר או בעל קשרי משפחה באזור דרום לבנון, שהוא מרחב הפעילות העיקרי של לוחמי האירגון. בין הפעולות, הלוחמים נטמעים באוכלוסייה האזרחית, וכך, אם לענות ברצינות על שאלתך הלא-רצינית, הם למעשה משרתים קל"ב ויוצאים כמעט כל יום הבייתה.
ישן 12-04-2007, 22:10
  sterling27 sterling27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
עוד קצת פירוט
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי fenriz שמתחילה ב "אני מבסס את הדברים הבאים על..."

המספר של שבע מאות שמונה מאות נחשב מספר יחסית מדויק
יש להבדיל בין חיזבאללה לבנון לחיזבאללה עיראק לבין משמרות המהפיכה (במלחמה האחרונה כולם השתתפו)
(חיזבאללה עיראק מונהג על ידי מוקתדא א סאדר אחיין של מקים החיזבאללה שהועלם בידי משמרות המהפיכה)
ארבע דרגות בחיזבאללה
מילואימניקים/חברי המיליציות תושבי כפרים שיעים חלק ממשי מן האוכלוסיה מסיירים בכפרים על בסיס שבועי בנוסף על שגרת יומם בד"כ מבוגרים או כאלה שהארגון לא מעוניין בהם עבור הגרעין הקשה
צעירים שעברו אימון צבאי וסיבות אישיות העדיפו לימודים איסלמיים אותם החיזבאללה מטפח ומשמר
צעירים שעברו אימון צבאי ונקלטו בגרעין הקשה מחולקים לפי מקצועות אם בשמירה על הגבול /שמירה על רובע דחייה איוש מוצבים וכדו'
ותיקים השייכים למנגנון המיוחד העוסק בטירור עולמי / חטיפות אבטחת בכירי הארגון

ישן 12-04-2007, 23:42
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Berk0 שמתחילה ב "סרט מענין על כוחו של החיזבללאה"

ראשית אני שמח בשבילהם שהם כבר התבגרו מכל הרעיון של קפיצה לתוך חישוקי אש וירי עם קלאץ כמו פלנגות.

למרות שזה סתם סרט תעמולה, שיהיה להם בכייף.
אפשר להבין בעיקרון ששיטת הלחימה שלהם היא יותר הסוואה והמתנה לטרף. עם כל הג'יפיים של הסיור שלהם מכוסים בעלים כאילו הרכב היה מתחת לעץ בשלכת.

שורה תחתונה, זה כבר לא הפלנגות שהכרנו קודם, אלה צבא יותר מאומן ומאורגן. וזה מצריך חידוד היחידות הקיימות בעובדה עם שיטת העבודה חדשה של החיזבללה.
הכוונה היא כאן למגלן ואגוז.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:41

הדף נוצר ב 0.77 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר