לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2007, 21:38
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
השינוי

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 17.5 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

אני בן 17 וחצי, ביישן לשעבר, לא דודי בלסר וגם לא מכוער.. כמובן שגם על טעם ועל ריח - אין מה להתווכח.
עד לפני שנה - שנה וחצי הייתי דיי ביישן.. ביישן ברמה של "מתבייש לגשת ולהתחיל עם בנות" וביישן ברמה של "נלחץ בזמן שיחה בטלפון עם בת".
במשך השנה הזאת הכל התהפך מקצה לקצה. הפכתי מבנאדם ביישן לבנאדם שלא איכפת לו מכלום שמבין שאין לו ממה להתבייש, עושה שטויות ו..בקיצור.. שם זין.
אז במשך התקופה הזאת (שנה וחצי - שנה) דיי השתנתי.. לדעתי זה לטובה. התחלתי לצאת עם הרבה בנות.. יותר ממה שהספקתי בכל החיים שלי.. הפכתי מבנאדם רגיש קצת לבנאדם קר שיכול לשבור ולהרוס מצברוח לכל אחת (וגם לכל אחד), וזה לא ממש יזיז לי.. כשאני מסתכל סביב אני לא רואה משהו לא בסדר.. גם החברים שלי הם לא טיפוסים רומנטים שבנויים לקשר מחייב או משהו.. וכך גם אני. אבל אפילו חברים שלי התחילו להעיר לי בקטע הזה.. שאני יותר מידי קר, שאני יותר מידי מניאק עם בנות ועם אנשים,
ואם חברים קרובים אומרים את זה.. יש בזה משהו.

מיותר לציין שאני ממש לא טיפוס רומנטי וגם אם יוצא מצב שאני נופל ונדלק על מישהי.. אני אגמור את זה בפחות משבוע.

אז.. מצד אחד כשאני מסתכל על זה- אז החיים שלי השתנו לטובה, אבל מצד שני אפילו חברים קרובים שלי אומרים לי שאני יותר מידי מניאק.. וזה לא בכוונה ולא בגלל משחקי כבוד מטופשים.. כנראה שהשתנתי יותר מידי.

מה דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 11:30
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
אני לא מבינה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "השינוי"

אתה מודע למצב שלך, מצב בו אתה מתנהג בצורה מגעילה לבנות ולאנשים בכלל, ואתה בכל זאת ממשיך בהתנהגות זו? למ אתה עושה את זה? מה יוצא לך מזה? אתה מרגיש טוב עם עצמך אחרי שאתה מגעיל למישהו? מרגיש בטחון? תחושת התעלות? זה לא ברור לי...

זה טוב שרכשת לעצמך בטחון, ועכשיו אתה חופשי יותר ליצור קשר עם בנות, אבל זה לא נותן לך את הזכות להתנהג בצורה לא יפה אל אנשים, שני הדברים לא סותרים האחד את השני - אתה יכול גם ליצור קשר עם אנשים וגם להיות נחמד אליהם. אל תנסה להיות מישהו שאתה לא, כי אני בטוחה שאתה לא בנאדם מגעיל מטבעך, וכל ההתנהגות והיחס הזה שלך, הוא מעין מסכה רק כדי להרגיש בטוח יותר עם עצמך - וזו טעות!

תעשה עם עצמך קצת חושבים ותחשוב מה כדאי לך יותר - להיות אותו אדם רגיש שהיית עם קצת פחות בטחון, למרות שאני לא רואה סיבה שלא יהיה לך בטחון אחרי כל השינוי שעברת מאז, או להיות בנאדם עם המון בטחון אבל עם אופי מגעיל. אני הייתי בוחרת באפשרות הראשונה.

קודם כל תהיה בנאדם, אחרי זה מגיע כל השאר.

ישן 19-04-2007, 15:09
  ZaqWs ZaqWs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "השינוי"

אני מבין בדיוק למה אתה ככה..

כמו שאמרת אתה היית ביישן עד כדי כך שלא התחלת עם בנות, היית מתרגש מלדבר איתן בטלפון..
עכשיו שהשתנת אתה מרגיש שיש לך כוח מסויים על הבנות..אם פעם לא היית מדבר איתן ורואה אותן אולי משחקים בבנים(או אולי שקרה לך מקרה שמישהי לא התייחסה אלייך..)
אתה החלטת לשחק אותו משחק ופשוט לשחק בבנות כרצונך, בשבילך זאת עוד דרך להתנקם או סתם להראות לבנות שהם כ-ל-ו-ם! בשבילך..
אני יכול להגיד לך שמצד אחד זה דבר טוב, בנות זה עם קשה כמו שכולם יודעים ורק עם יחס משפיל ומצדך להראות כוח זה מה שייעשה להן את זה, ברגע שאתה עושה את זה הן שלך ואפילו שאתה תזרוק אותן כמו כלבים הם יחזרו וידברו איתך.

אבל פה נתקלת במשהו קצת בעייתי, מה עם מישהי באמת מוצאת חן בעינייך..
מה אם היא גם רוצה באמת להכיר אותך ולהיות אותך ולא מאותן הבנות סנוביות שזרקת כל הזמן?
זאת גם שאלה..לכן אני חושב שאתה פשוט צריך לדעת בעצמך מתי שאתה עם בנות..
מי באמת נראה לי מישהי שאתה יכול אולי להיות איתה ומי נראית לך מישהי ששבוע יספיק לך כדי להעיף אותה..

אני מקווה שהבנת בערך את מה שהעברתי לך פה, אבל בראש ובראשונה-זה טוב שהצלחת להסיר את הביישנות ממך.

שיהיה בהצלחה =]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר