לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2007, 17:19
  himi56 himi56 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
בעיה בתהליך התקנת WIN לאחר slipstream

שלום לכל חברי הפורום המכובד.
ברצוני לשאול שאלה ומקווה שיהיו כאן אנשים שאוכל להעזר בנסיונם....
ברשותי מערכת מחשב הנ"ל:
מעבד -INTEL P_4
לוח-MSI PTT880
ציפסט VIA
HD SATA 80G
וכ'ו, קיבלתי עם המחשב פלופי עם דריבר ל-SATA ובו אני משתמש בד"כ בתחילת ההתקנה (F6 for additional setting...) וללא שום בעיות ההתקנה הולכת תקין , XP עם חבילת הרחבה SP2 .
ביצעתי לאחרונה ניסיון קטן, השתמשתי ב-NLIGHT על מנת לבצע slipstream ל-XP הוספתי קובץ עידכונים עד אפריל השנה, הוספתי כל מני דברים נוספים ובעצם מה נקרא unattended ....
הבעיה שלי היא שלאחר צריבת ההתקנה וניסיון התקנה בפועל בעצם מה שקורה הוא זה ....
לאחר לחיצה על F6 המערכת מבקשת הפניה ל-פלופי וטוענת את הדריבר מהפלופי, לאחר תהליך בדיקת הדיסק המחשב מתכונן להעתיק קבצים לכונן C והוא אמור להעתיק שלושה קבצים מכונן A ואני רואה שהוא ניגש לכונן אבל זורק הודעה כי לא ניתן למצוא את הקובץ הנדרש.
שאלה 1- מה בדיוק קרה כי הרי לפני (לאחר לחיצה על F6) הוא כן טען את הקבצים מהפלופי?
שאלה 2- ראיתי כי באשכול אחר הייתה בעיה למישהו והמליצו לו לשנות בביוס מ-RAID ל IDE או משהו כזה , האם זה יעזור?
העיניין הוא גם כי לאחר תהליך slipstream שבמהלכו שילבתי את הדריברים הנ"ל בתוך מע' ההפעלה
שוב אותה בעיה.......
מה השתנה בתהליך הנ"ל?
תודה.
במידה וזה קשור אך ורק לפורום תוכנה, אז אני מתנצל ואבקש להעביר לפורום....
בכל מיקרה תודה מראש
בברכה מיכאל.
שבת שלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2007, 15:42
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי himi56 שמתחילה ב "בעיה בתהליך התקנת WIN לאחר slipstream"

היי,

להלן המלצתי בנושא עבור End User:

1. Slipstream זה מעולה ומבורך על-מנת לשמור על עדכניות תוכנית ההתקנה.

2. בגדול מהניסיון שלי (עם לוחות מבוססי בקרי INTEL ולא VIA\SIS\NVIDIA) כשאתה מבצע SS (הכוונה ל- Slipstream) אזי החבילה של ה- SP מכילה בתוכה קובץ הקרוי DRIVER.CAB עדכני עם חתימות מנהלי התקן (להלן דרייברים) והוא משתלב בתקליטור המקור ולכן בדרך כלל אין צורך בדרייבר כי ה- DRIVER.CAB המקורי עבר תהליך עדכון תודות ל- SS. ולכן אין צורך בהתקנה של בקר בצורה ידנית שכבר כלול בקובץ.

3. אני מציע לך לבדוק אם ההתקנה מאפשרת לך להמשיך בתהליך ללא ה- F6, כלומר, לבדוק אם היא מזהה אוטומטית ב- SS של XP SP2 את הבקר שלך.

4. במידה וזה לא פועל, אני מציע לך לא לעבוד עם nLite ולנסות לבצע SS ידני של XP עם SP2, תוכל לבצע זאת באמצעות שלל מדריכים הזמינים ברשת (באמצעות חיפוש קל של Windows Slipstream אתה תמצא שלל מאמרים).

5. בנוגע לשינוי - זה יכול לעזור, זה מדמה למערכת את הדיסק קשיח כ- IDE בדרך כלל, הדוג' הקלאסית לכך היא HP ויצרניות OEM דומות שבמחשבים שלהן הופכות דיסקים מבוססי SATA ב- BIOS ל- IDE באמצעות Emulator בכדי לבצע התקנה ותאימות בצורה טובה יותר וכל זאת ללא שימוש בטכנולוגיה ישנה.

6. עדכן, וחזור עם תשובה.

ישן 21-04-2007, 17:30
  himi56 himi56 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
קודם כל תודה על התשובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Netanel Ben-Shushan שמתחילה ב "היי, להלן המלצתי בנושא..."

אתמול במהלך הלילה ביצעתי כמה נסיונות , ביצעתי חלוקה של הדיסק ועל המחיצה השניה התקנתי את המערכת המעודכנת בנוסף לקיימת על מנת לבדוק שהכל תקין.
מה שביצעתי בסופו של דבר לאחר שילוב קובץ של בערך 44M של עידכונים ל SP2 עד אפריל השנה, והוספתי כל מני קבצים אחרים, אזי הבנתי כי התוכנה NLIGHT מאפשרת שילוב של דריברים, ניסיתי לבצע שילוב של הדריבר המתאים מהפלופי, ויצרתי דיסק חדש, זה היה די קל יחסית על ידי התוכנה NLIGHT
לבסוף הצלחתי לבצע התקנה שלמה , המערכת זרקה הודעה שהיא מצאה דריבר מתאים בהתקנה עצמה ולכן לא הייתי צריך להפנות את ההתקנה לפלופי כמו בדרך כלל...
זה תם ונשלם . תודה על התגובה בכל זאת.
בברכה מיכאל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר