לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2007, 21:30
  TroyA TroyA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
רק ממר"ם

שלום לכולם
יש לי פרופיל 82 שהוא קרבי ואני מאוד רוצה לשרת בממר"ם ( תיכנות... )
אם היה לי פרופיל לא קרבי אז הייתי מתקבל לזה כי עברתי את המבחן הראשון שהוא בעצם המבחן היחיד שיש למי שלא קרבי כך שאם הייתי עם פרופיל לא קרבי הייתי מתקבל.
לבעלי פרופיל קרבי מתקבלים רק 5 אנשים כל פעם מתוך עשרות אנשים ולא הצלחתי ממש במבחן השני כי הוא היה יותר למיי שלמד מחשבים (לבעלי נסיון...) ואני לא אחד מהם.

עוד לא קבלתי תשובה אבל אני בטוח שהיא שלילית כי כל מי שנבחן במבחן השני למד מחשבים...

תכנות מבחינתי זה החיים שלי, זה מה שאני ירצה לעשות גם אחרי הצבא.

האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי להתקבל לממר"ם?
אמרו לי שאם אני יוריד פרופיל אז יקבלו אותי אבל אני לא יודע איזה פרופיל צריך אז מישהו יודע?
כי אני יכול להוריד ל 73... ( זעת יתר בידיים... )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2007, 21:46
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "צריך פרופיל עורפי - 64 ומטה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
אם יש לך 82 הסבירות שתוריד ל64 אפסית. מלבד זאת, אם אתה מתגייס השנה כבר מאוחר מדי.

דרך אגב, למה ממר"ם, זה חיל מחשבים די נחות (סליחה לכל הממרמניקים), נסה מודיעין (דחה גיוס ותבקש זימון לגאמ"א).

א. אף פעם לא מאוחר מדי. תאמין לי, מניסיון גדול וקיצוני מאוד שלי. אני לא מוצא צורך להרחיב.
ב. ממר"ם זה לא חיל. בטח שלא חיל מחשבים. לא קיים דבר כזה.
ג. קומץ מתוך מסיימי הקורס באמת הולכים לממר"ם. מה שהוא מדבר עליו זה קורס תיכנות של בסמ"ח שדווקא נחשב די יוקרתי (בניגוד גדול למה שאתה אמרת). למרות שהרבה אומרים שזה באמת לא מה שהיה פעם.
ד. אני לא יודע איפה אתה בעצמך עומד אבל השימוש במילה נחות מעצבן אותי.
ה. לפותח הדיון (Troya) - לנסות להתקבל לגאמא זה דווקא לא רעיון רע. אם תתקבל תוכל לשרת שם גם עם הפרופיל שלך. אבל המיונים למודיעין לוקחים המון המון זמן. והמבחנים לגאמא קשים. תצטרך להתאמץ מאוד ולהלחם על זה. אני חושב שקורס תכנות יהיה לך אפילו קל יותר להגיע. בהצלחה.
ישן 25-04-2007, 21:30
צלמית המשתמש של BaBaLu
  משתמש זכר BaBaLu BaBaLu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "צריך פרופיל עורפי - 64 ומטה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
אם יש לך 82 הסבירות שתוריד ל64 אפסית. מלבד זאת, אם אתה מתגייס השנה כבר מאוחר מדי.

דרך אגב, למה ממר"ם, זה חיל מחשבים די נחות (סליחה לכל הממרמניקים), נסה מודיעין (דחה גיוס ותבקש זימון לגאמ"א).

איףף איףף איףףף תוריד את האף ומהר.
מה זה הזלזול הזה?
ממר"מ זה לא חיל מחשבים, ממר"מ זה אפילו לא מה שאתם חושבים שזה.
ממר"מ זו יחידת תשתיות המחשוב של צה"ל, אין לה שום קשר לקורס תכנות שעליו אתם מדברים.

לפני שאתה מעיף משפטים שחצניים ומטומטמים כאלו לאויר, תברר.
היו גאמאיסטים שהיו מתים להיות תוכניתנים יוצאי בסמ"ח (כמובן שיש גם תוכניתנים יוצאי בסמ"ח שהיו רוצים להיות גמאיסטים). יש מקומות שתוכניתנים יוצאי בסמ"ח מגיעים אליהם שאתה לא יכול אפילו לדמיין -
זה שמשהו נשמר בשקט , לא הופך אותו ליוקרתי וטוב. (בלי לזלזל בגאמא כמובן שהוא בהחלט פרויקט מכובד).

לכל אחד תחום עיסוק שונה.
אז HYDRA יקירי, אם יש לך עוד הנפצות/שאלות/טענות וכו... אתה מוזמן לפנות אליי אני אנפץ לך כמה אשליות. תודה.

ישן 27-04-2007, 20:40
  bla27 bla27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
איך אתה מדבר אליו?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי def11 שמתחילה ב "אחי קראתי"

אין לך בושה?
פשוט עם שכמוך.
דם כחול זורם בעורקיו...

זה היה בצחוק למי שלא הבין...
אבל יש לי עצה אליך hydra "אדם גדול מוכיח את גדולתו באופן בו מתייחס לאנשים קטנים".. ואתה מן הסתם חושב שאתה אדם גדול.. הייתי מציע לך ללכת אחרי המשפט הזה גם מנקודת מבט אנוכית.. זה רק יעזור לך בחיים.

בכל מקרה, בסמ"ח יוקרתי אבל פחות ממסלולים בגאמא.. זו עובדה.
אבל זה לא אומר שבממר"ם(או בסמח איך שתקראו לזה.. אני מתכוון לקורס) אין אנשים איכותיים.. תכלס רוב האנשים בגאמא יותר איכותיים מן הסתם.. הם מתחברים למחשב כבר מגיל צעיר אבל זה לא אומר שאין בממר"ם אנשים ממש איכותיים שלא נחשפו יותר מדי למחשב בגיל צעיר או שסתם לא התעניינו יותר מדי באותה תקופה. בן אדם יכול להיות הכי חכם שיש.. יותר מבוגר גאמא ובעתיד הוא יכול להיות המתכנת הכי תותח שיש ומה שהוא צריך זה קורס כללי ומפורט שילמד אותו.. משם הוא יגיע למקומות טובים ומשם יתקדם בחיים.

בקיצור הזלזול בממר"ם מיותר.. זה אחלה מקום למי שאין לו ידע נרחב מאוד במחשבים.
ישן 25-04-2007, 11:52
  dehoN dehoN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.06
מידע אם אתה רק רוצה ממר"מ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TroyA שמתחילה ב "רק ממר"ם"

יש לך שתי אפשרויות להתקבל לשם גם עם פרופיל חריג:

(למעשה יש לך 3)

1.לגשת למבחנים עם פרופיל קרבי - המבחנים הרבה יותר קשים כמו שאמרת בעצמך וכבר ניסית את האפשרות הזו ככה שהיא בגדר העבר.

2.להתקבל לעתודה אקדמאית - כל כך רוצה ממר"מ יאללה תוציא פסיכומטרי טוב ותתקבל לעתודה של מדעי המחשב , ככה מובטח לך כמעט ב100% שיבוץ בנושא המחשבים.

3.עתודה טכנולוגית - י"ג,י"ד רוצה להיות טכנאי/הנדסאי הנדסת תוכנה בבקשה,תגיש בקשה לכל אחת המכללות בארץ תלמד עוד שנה/שנתיים וגם מובטח לך מבחנים לבסמ"ח. במקרה שלא תעבור הסיכוי שתשתבץ לתפקיד שעוסק במחשבים גדול גם כן.

עידן.

נ.ב
אני לא יותר מהו התאריך גיוס שלך ככה שיכול להיות שנסגרו מועדי ההרשמה למכללות ולאוניברסיטאות השונות.
כמו כן תותחנים,סטילי"ם,מוד"ש וכו' נשמעים לי מקומות בכלל לא רעים (וכן גם לי פרופיל 72)
ישן 27-04-2007, 16:14
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TroyA שמתחילה ב "[QUOTE=dehoN]לא הולכים לתת לך..."

עברת כבר את המיונים לקורס ? (מבחן המחשבון) .
וסתם ככה זה שהם לא מחפשים אנשים שיש להם ידע קודם במחשבים לקורס , זה לא אומר שהאנשים בקורס לא איכותים ... הם מחפשים את הדבר החשוב ביותר יכולת חשיבה עצמאית גבוהה(כמובן שחשיבה אנליטית).

וזה מוכיח את עצמו , ובוגרי קורס תיכנות משובצים בכל יחידות התוכנה לעומת גאמאיסטים (שהם משובצים רק במודיעין ובדרך כלל מלמדים אותם לנושא ספציפי שבו הם יתעסקו בשירות.
וסתם ככה גם בוגרי קורס תיכנות יכולים להגיע למודיעין.

ישן 29-04-2007, 00:58
  TroyA TroyA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "עברת כבר את המיונים לקורס ?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fhever
עברת כבר את המיונים לקורס ? (מבחן המחשבון) .
וסתם ככה זה שהם לא מחפשים אנשים שיש להם ידע קודם במחשבים לקורס , זה לא אומר שהאנשים בקורס לא איכותים ... הם מחפשים את הדבר החשוב ביותר יכולת חשיבה עצמאית גבוהה(כמובן שחשיבה אנליטית).

וזה מוכיח את עצמו , ובוגרי קורס תיכנות משובצים בכל יחידות התוכנה לעומת גאמאיסטים (שהם משובצים רק במודיעין ובדרך כלל מלמדים אותם לנושא ספציפי שבו הם יתעסקו בשירות.
וסתם ככה גם בוגרי קורס תיכנות יכולים להגיע למודיעין.

כן, עברתי את מבחן המחשבון ( היה מבחן די קל עבורי )
ושאלתי איך להלחם על מנת להיות בבסמ"ח-ממר"מ? אין לי מושג מה לעשות חוץ מלנסות להוריד פרופיל
ישן 27-04-2007, 23:00
  Le++ Le++ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TroyA שמתחילה ב "רק ממר"ם"

קודם כל מה שרלוונטי ל-TroyA. אם אתה בן יחיד, זה יעזור המון. היו איתי בקורס כמה חברה עם פרופיל 97 שהיו בנים יחידים. אם לא, אז תלחם, תלחם, תלחם. שום דבר בצבא הוא לא בלתי אפשרי. אם אתה באמת מורעל לתוכנה, אתה יכול להגיע לקורס. לגבי גמא, כן, הם מחפשים אנשים עם ניסיון מלפני הצבא, אז אם אין לך הסיכויים די נמוכים שתתקבל.
חוץ מזה, עוד מספר דרכים להגיע לתוכנה בצבא:
1. לעשות יג' - טכנאי תוכנה. עובר בבסמ"ח לקורס מקוצר ומגיע כתוכניתן מן המניין לכל יחידות התוכנה.
2. לעשות יד' - הנדסאי תוכנה. לא עובר בבסמ"ח. לא מכיר עוד אנשים כאלה מלבד אנשים אצלי ביחידה, שכולם מאותרים ישירות ליחידה, אבל אני לא יודע אם זה ככה בכל היחידות, או שיש תהליך מסודר של הנדסאי תוכנה שמגיע לצבא.
3. לעשות תואר במדעי המחשב (עתודאי מדמ"ח) - עובר בבסמ"ח לקורס מקוצר, מקבל מקצוע תוכניתן ודרגות קמ"א (כמו כל עתודאי). מגיע לכל יחידות התוכנה.
4. יב' עם ניסיון וידע עצמאי - לרוב מאותר ישירות ליחידה, או דרך מסלולים אלו ואחרים (דוגמאת גמא, אני בטוח שיש עוד).

כעיקרון אפשר גם לעשות תואר בהנדסת תוכנה/מחשבים, אבל הצבא אוהב את המהנדסים שלו קצינים, אז אם השאיפה שלך היא לפתח (לכתוב קוד) אז עדיף לך לא להיות קצין.

ועכשיו לכל השאר. קורס תכנות בבסמ"ח (שהיה פעם בממר"מ, וכולם עדיין קוראים לזה ככה) הוא קורס מצוין בשביל להכשיר אנשי פיתוח בתוכנה למערכת גדולה כמו הצבא - לוקחים אנשים עם פוטנציאל ומכשירים אותם די מאפס, לא משנה מה הידע הקודם שלך. גמא זה מסלול יעודי עבור אנשים שבאים עם ידע וניסיון רב בתחום התוכנה לפני הצבא. כמובן ששני המסלולים שונים, ובגלל שגמא זה מודיעין והמיונים הרבה יותר קשים הוא נחשב למסלול יותר טוב/יוקרתי/נחשק. האם הוא באמת כזה? לא יודע. אני בספק שגמאיסט יוכל לפרסם כאן את הדברים עליהם הוא עובד לצורך השוואה של התפקיד.

ובתגובה ל-Hydra עצמו (המלעיז הראשי) - יש במודיעין די הרבה תוכניתנים יוצאי קורס תכנות מבסמ"ח. בכלל, ההשוואה הקטנונית שלך מראה על ידע חסר בתחום המחשוב בצבא. אנא המנע מהערות כאלה בעתיד. יוצאי קורס תכנות יכולים לבחור את היחידה אליה הם יגיעו, ויש הרבה יחידות תוכנה בצבא, ותוכניתנים מבסמ"ח מגיעים גם לירוקים, גם לאוויר, גם לים וגם למודיעין.
אהבתי את ההשוואה שלך לחי"ר מול סיירות - חוץ מדבר קטן - לוחמי סיירות לא באים עם הכשרה מהבית בלחימה (לפחות אני מקווה שלא). תוכניתנים בכל מקום עושים עבודה שחורה. אין שום הבדל בין תוכניתן בצבא, לתוכניתן ב-Microsoft לתוכניתן Linux שעובד לבד בבית. כולם עושים אותו דבר. ההבדל היחיד הוא בתוכן. כמובן שגמאיסטים יתעסקו בחומר הרבה יותר מסווג וממודר (הם בסופו של דבר במודיעין), אבל זה לא אומר שהם העילית שעושים את הפרויקטים שתוכניתני בסמ"ח הרגילים לא יכולים. אנשים צריכים להפסיק לחשוב שבגלל שמודיעין זה שושו אז זה יותר טוב. יאללה Hydra, לך תהיה עובד רס"ר בגלילות, ותספר לכולם שאתה בתפקיד מסווג במודיעין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר