לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 21:04
  HellAd_S HellAd_S אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי the waiter שמתחילה ב "חחחח אני רק רוצה להבין אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי the waiter
חחחח אני רק רוצה להבין אם בסופו של דבר כושר ממוצע ואופי טוב מספיקים לי בכדי להתקבל או שבהעידר כושר גבוה אין לי סיכוי להתבלט?

כן כושר ממוצע מספיק.... לא מחפשים סוסים בגיבוש... סוס אתה תהיה במהלך המסלול...

תאמין לי שרואים על בן אדם... שחיף או סוס על הפנים שלו ולפי הנשימות שלו ולפי הפציעות שיש לו
והוא עדיין ממשיך לרוץ על כמה שהוא רוצה להתקבל ואיזה אישיות של לוחם יש לו - בנוסף לכישורים החברתיים שלו ועזרה לצוות ויצירתיות אמינות וכו' וכו'... אם יש לך הרבה מהתכונות האלה אתה תתבלט בלי ספק...

תחשוב... מטרת הגיבוש הוא לסנן אנשים שיש להם פוטנציאל לסיים מסלול ולהיות לוחמים ביחידה ולא לסיים בין ה10 הראשונים ריצת 2000
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2007, 00:02
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי idanmag שמתחילה ב "תראה חשוב שתיהיה ברמה מסוימת..."

סביר להניח שזה גיבוש המשך אחרי צוללות או חובלים.

זה נחשב לגיבוש עם הסטטיסטיקה הכי קשה לעבור, אני לא אתפלא אם מתי המעט שעוברים נעזרים בויטמין P או עזרה מלמעלה כלשהי. עדיין, שווה לנסות, ואולי אני טועה לחלוטין. לך, תעשה כל מה שאתה יכול, ותקווה לטוב.

כל רגע תשאל את עצמך "אני נותן את ה-100% שלי?". תאמין לי שזה יכול לעזור המון. גם כשיהיה לך גרוע תחשוב שאתה עדיין יכול לפצות על זה ולהמשיך להוכיח את עצמך, ובשום פנים ואופן אל תקבע לעצמך תשובה סופית, רק לאחר קבלת התשובות בסוף הגיבוש. זוהי התמצית של התמצית של המנטליות שאני חושב שמומלץ לשאת עמך בגיבושים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר