לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 06:53
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ronit2mo שמתחילה ב "האם כרטיס FIREWIRE יתן לי את..."

כרטיס הFIREWIRE לא קשור לאיכות.
מי שישלוט לך על הפקסלציה ואיכות הפריים זה למעשה התוכנה.
הכרטיס למעשה הוא רק אמצעי חיבור ביו המצלמה למחשב שלך.
אני ממליץ לך על התוכנות האלו:
Ulead Video Studio
Pinnacle 10
שזו אגב אחת התוכנות החזקות לשימוש ביתי.
יש עוד הרבה תוכנות שעוברות את אלו אבל זה רק אם המחשב שלך מסוגל לעבוד איתם בכלל ואם אתה תצליח לעבוד איתם.
בלינק הזה תוכל לראות עוד תוכנות שקיימות בשוק.
פשוט תבחר לך אחת מהן שהיא קלה לעבודה ויאללה, אבל בעיקרון רוב הכרטיסי FIRWIRE מגיעים עם הULEAD VIDEO STUDIO אם אני לא טועה.

כמובן שיש עוד הרבה תוכנות כמו אדובי פרימייר וסוני וגאס אבל אני ממליץ על מה שאני מכיר ועם מה שאני עבדתי איתם.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 04-05-2007 בשעה 06:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2007, 09:36
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
העברת סרט וידאו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "[size=2]כרטיס הFIREWIRE לא..."

הכי פשוט ונכון לעבוד זה עםכרטיס פיירוייר,הדגימה דגיטלית ואיכותית ואין הפסדים בהעברה למחשב, בכל מחשב שמותכנת בו מערכת XP יש תוכנת עריכה ולכידה בשם מובימייקר ידידותית ואפשר לערוך איתה בקלות כל סרט שתוריד למחשב אם אפשרות למעברים בין קטע לקטע וגם להוסף כתוביות וכותרות.
לאחר העריכה אפשר ליצרוב את זה בתוכנת צריבה לדיסק תלוי לאיזה פורמט את רוצה ,ואיזה תוכנת צריבה יש.
עם כרטיס מסך מתחברים למחשב בחיבורים האנלוגים של המצלמה והמחשב והאיכות תלויה ברכיבים שמותכנים במחשב,אבל עצם העובדה שזה אנלוגי יספק איכות ירודה במידה מסויימת.
חוץ מזה המצלמה רושמת באופן דגיטלי זמנים לסצנות ,ואני לא בטוח שהמידע שהמידע הזה עובר ביציאות אנלוגיות
כרטיס ווירווייר לא עולה יקר וליפעמים מגיע עם תוכנת עריכה לוידאו, ואין טעם לעבוד קשה יותר בשיטה אנלוגית או לאלתר בדרכים מוכרות פחות, בשיטת הלכידה דרך כרטיס ווירוויר יוכלו לתמוך בך יותר חברה בעלי נסיון.
דני
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר