לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2007, 18:49
  SeaDevil SeaDevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.07
הדעה שלי על השייטת ובכללי על הצבא...

אני חייב להוציא ולהגיד מה שאני חושב עלייה..
דבר ראשון הפילו אותי במר"י, אני בכיתה יא', עשיתי כול מה שיכולתי כדי להגיע לגיבוש!!
מחשיבים אותי בתור הנער הכי מורעל שיש על השייטת בבית הספר שלי!!!
התחלתי להתאמן!! וזה כבר כמה שנים שאני מתאמן לקראת החלום שהיה לי להגיע לגיבוש ביא' ולעבור!!!
אבל לא משנה כמה שהתאמנתי!! הפילו אותי במר"י, והפילו אותי על הדבר הכי דפוק שיש!! מספר נמוך בעין ימין!!! רק עכשיו הבנתי שיחידות העילית לא רואות אותך ממטר בעניין הממצעים הרפואיים שלך!!! וזה הדבר שהכי קשה!! כי יש אנשים שמתאמנים שנים כדי להגיע לכאלו יחידות כי זה החלום שלהם!!! אנשים שמוכנים לעשות הכול כדי להגיע לחלום!! וגם אנשים שנותנים מעצמם הרבה!!! כי אנשים כאלו עוברים 95 אחוז את הגיבוש ואלו שעברו את הגיבוש שמורעלים כול כך גם מסיימים אותו!! אותם אנשים לא רוצים לשרת בגדודים (לא שיש משהו רע בגדודים.. - פשוט להגיע לגדודים אחרי שהתאמנת הרבה זמן ואתה מתאים להתחיל מסלול באחת מיחידות העילית או הסיירות זה מבאס להגיע ליחידה שאנשים שם לא התאמנו בחיים ולא נתנו שום דבר בשביל זה ורק באו לעשות 3 שנים - [זאת הדעה שלי]) בתור אחד שהתאמן מלא זמן!! אין בי רגע אחד עכשיו שמצטער על מי שעשיתי ולקחתי הרבה מהזמן החופשי שלי להתאמן!!! להפך אני עדיין מורעל כמו ילד קטן ועדיין רוצה להגיע הכי גבוהה שרק אפשר!!!! וזה רק מכעיס אותי עוד יותר על איך שהצבא מתנהל!! כי אני להיות כמו כול חייל ביחידת עילית שיש לו ראייה מושלמת ואפילו להיות יותר טוב!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2007, 19:37
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "הרעל אף לא ירד עד שאני יראה..."

חחח תאמין לי אתה לא יודע מה זה צרות ..אין לך בכלל את הזכות להתבאס מזה.(אם רק היית יודע מה אני עובר).

אז אתה לא מתאים מבחינה רפואית לשייטת?לא קרה שום דבר.
רוצה להוכיח שאתה מסוגל ומתאים להיות ביחידות העילית?בגלל כישלון אחד כבר אתה מתבאס.
אז לא תיהיה בשייטת..מישהו בכלל אמר שאתה מתאים לאופי של היחידה?אולי אתה תתאים יותר למטכ"ל או שלדג?או בכלל אתה תפרח בגדודים ותיהיה קצין מעולה?
אל תתבאס ותסתכל על זה כאילו זה הדבר הכי נורא שקרה לך..תלמד להמשיך הלאה ולהילחם.
הצבא לא נגמר בשייטת..
לא מושך אותך שלדג?לא מושך אותך מטכ"ל?
לא יודע איך אתה חושב..אבל הרצון שלך צריך להיות אחר..אתה צריך לרצות להיות בקרבי...אתה צריך לרצות להיות בקרבי לא משנה איפה..אם אתה רוצה להיות בשייטת רק כדי להגיד שאתה בשייטת ואתה "ג2ר ג2ר" שרץ עם סכין בין השיניים להרוג מחבלים אז גם בשייטת לא היית מחזיק.
תרצה להיות קרבי ולא משנה איפה..אם זה בשייטת ואם זה בנ"מ.
אני לא אומר לך לא לנסול להיות בשייטת וישר לוותר..אני רק אומר לך לשנות חשיבה קצת ולא להיות נעול על משהו שאתה בכלל לא יודע מה הוא באמת!זה ששמעת סיפורים מאח של חבר של דודה של גיס של אחותו מזל שגרה מול אסתר שגרה מול מלכה שהבן שלה היה יומיים בשייטת ואז נפל.
(סתם הקצנה כמובן).
לא הלך בשייטת?לא קרה כלום.
הלאה-יש לך עוד המון יחידות מובחרות והכי חשוב-יש לך עוד המון יחידות קרביות.
אתה תתרום בכל מקום שתיהיה..אין שום דבר מבאס להיות בגדודים.
אל תתאמן בשביל להגיע למטכ"ל..תתאמן כי אתה רוצה,כי אתה אוהב את זה,כי אתה רוצה להיות בכושר.
חבל שאין לי כוח לרושם משהו ארוך אבל אם תמשיך להגיב בפורום אתה תראה שאני צודק.

נוב 07.

ישן 01-05-2007, 19:58
  morz morz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "אני הייתי במר"י ב14.3 אמרו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SeaDevil
אני הייתי במר"י ב14.3
אמרו תוך שבועיים תקבלו תשובות אז לא הייתי לי בעייה כי חזרתי ב28.3 מפולין וישר יום אחרי התקשרתי לביתן חיל הים ושאלתי מה התוצאות שם.
ולא, לא היה לי רשרוש בלב!! רק עין ימין היא הבעייה שלי.
ולכיוון שלי,
ניסיתי להפעיל כול כך הרבה פרוטקציות שאף אחת מהן לא עזרה, כולל דיבור עם רופא היחידה שאמר לי שמלפני 3 שנים השייטת דורשת 6/6 בשתי העיניים...
חשבתי לבקש ביום סיירות שייטת (אני לא מבין בזה - אמרו לי שרשום להם שיש לי מספר בעין ימין ואז הם אומרים לי שאני לא יכול)
ואני יודע שאחרי יום סיירות אין מר"י יש ישר גיבוש, אז אני מתכנן על זה בנתיים..

רק שתדע שעם תעשה יום סיירות ותקבל שייטת אתה תעבור גם עם ה"פאק הקטן" בעיניים,זה כניראה כדי לסנן את מאות המלשבים שנירשמים לגדנ''צ

ישן 01-05-2007, 20:07
  developed developed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
לא רוצה לשרת בגדודים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "הדעה שלי על השייטת ובכללי על הצבא..."

ואתה מנסה לקרוא לעצמך לוחם?מה אתה רוצה תגיד לי?מי אתה בכלל,ילד?מה עשית,מה ראית,מה שמעת שאתה קובע שבגדודים אנשים לא "התאמנו לפני הגיוס""באו לתת רק 3 שנים"?מי אתה בכלל?!
כתבתי פה תגובה על מה שהולך בפורום הזה זה פשוט ביזיון,רבאק אתם כולה מלשבים..מי אתם בכלל שתצאו בהצהרות?!כתבתי את זה ואני אכתוב את זה שוב:
לוחם בגדוד לא פחות מיומן,לא פחות טוב,לא פחות איכותי,לא פחות מורעל ולא פחות דרוך לבצע את המשימה שלו מאף לוחם בשום סיירת(נכון,החברה בגדודים לא הולכים עם סיכות על החזה ואין להם נשק מפוצצים ומבטי הערצה ממלשבים בתחנה מרכזית)ושאף אחד לא ימכור לכם חארטות
מי אתה בכלל שתגיד דבר כזה על אנשים שנהרגו על הגנתך?!את מה מה שהגדודים תרמו לביטחון המדינה אף סיירת לא תתרום אי פעם
ישן 01-05-2007, 21:34
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "כן מזה החרא הזה!!! מישהו בא..."

סימן קריאה בא בסוף משפט, אם בא לך לשים סימן קריאה באמצע משפט אז שים אותו בסוגריים. כך:

(!!!!!!!!!!!!!!!) גם אם אתה עצבני זאת לא סיבה להרוס את השפה העברית. (*סמיילי קורץ*)

ילדון, אתה לא מודע עוד לכמה יצאת ילד בהודעה הזאת וכמה תצחק על עצמך שתראה את זה בעוד שנה-שנה וחצי אחרי שתתגייס. אתה לא מבין כלום בקשר לצבא וכבר החלטת כל מיני החלטות לגבי הגדודים ולגבי שלדג ומטכ"ל, כאילו אתה יודע מה עושה שלדג ומה עושה מטכ"ל... קח אוויר, תנשום. אני מבין שאתה מאוכזב אבל בכל זאת תירגע כי לא קרה כלום. תאמין לי שאתה תצטרך את כל הכושר וההשקעה ביום הסיירות ובגיבושים שיהיו לך בהמשך... בינתיים, תנסה לשנות את הגישה.
ישן 02-05-2007, 00:51
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "הדעה שלי על השייטת ובכללי על הצבא..."

לא מתכוון לתקוף אותך כמו אחרים, אבל הם צודקים בכל זאת, יפה שאתה מורעל שייטת ומעולה שאתה בכושר שיא ומתאמן כל הזמן.

עם כל הכבוד אתה לא יכול להחליט במצב שלך עכשיו שמטכ''ל ושלדג לא מתאימים לך ושאתה לא אוהב דברים מסויימים בהם. [אתה לא יודע מאית ממה שהן באמת, לא משנה כמה סיפורים שמעת וכמה חומר קראת], יכול להיות שתגיע לשם שתפרח כמו פרי הגפן (=
בנוסף יש עוד יחידות מיוחדות, סיירות יחטיות וכן, גם גדודים שהם לא ברמה נחותה מהשייטת, לא עושים פחות עבודה ולא פחות מתאימים לך.
שייטת היא יחידה מיוחדת ומהוללת אבל גם לה יש הגדרת ייעוד ויש יחידות אחרות בצה''ל שעושות לא פחות ודברים מעניינים באותה מידה.
ועם כל הזלזול שלך [ושל מלש''בים אחרים] בגדודים, הסיבה היחידה שהם פחות מושכים זה בגלל השם, להיות קצין בגדודים למשל זה תפקיד שיתן לך המווווווווון, מאוד מעניין והרבה עבודה, אני אישית מכיר כמה מקרים של לוחמים בסיירות\יחידות מיוחדות שיצאו לקצונה ופשוט ביקשו לעבור כקצינים לגדודים, כי שם ידוע העבודה הרבה יותר מתגמלת.
אל תפסול שום דבר לפני שניסית או רק בגלל ששמעת כך וכך, תבדוק אופציות אחרות ואני מקווה שתמצא את המקום שלך.
טיפ אחרון- באמת שאל תפסול שום אופציה, כי בסוף כמה שכיוונת גבוה, תוכל להגיע למקום הכי "חרא" כי פיספסת מליון הזדמנויות אחרות.
[שמתגייסים לא מאבדים את הרעל לצבא, מקבלים את הרעל ליחידה שלך!!]
ואנשים שבאים רק להעביר 3 שנים בצבא נקראים ג'ובניקים, וגם מתוכם רק אלה שהורידו פרופיל בכוונה, אל תזלזל בשום חייל קרבי, סיירת או גדוד, הוא עשה הרבה [הרבה הרבה הרבה] יותר מרק להעביר את הזמן שלו..........................
ישן 02-05-2007, 07:26
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03

אשכרה ילד, האשכול עצמו וכל התגובות שלך מרגיזות.
אתה חושב שהשייטת מחכה לך מזה החרטא הזאתי 95% מהם עוברים את הגיבוש? מי אמר לך את השטויות האלה? כל מי שמגיע לגיבוש שייטת מורעל עליה תאמין לי זה לא כמו להגיע לגיבוש חובלים.

אתה אפילו לא טעמת מזה קושי פיזי או מנטלי של גיבוש ואתה מחרטט פה שאתה בדוק עובר ושהצבא מחכה לך (זאת הגישה שאני מקבל מההודעות שלך).

אתה ילד וילד די בכיין.. אני מחזק את כל אלה שיצאו נגדך פה. עוד שנה תסתכל על ההודעה שלך ותצחק, אני מקווה לפחות.

ואחד פה שאמר שכל מי שיוצא נגדו מקנא, יש לי רק דבר אחד להגיד לך... WTF.

אני אנעים לך את הזמן עם סיפור של חבר שלי שגם מורעל על שייטת:
הבן אדם היה ב-3 גיבושי גדנ"ע כאשר בכל אחד ואחד מהם הוא נפל רפואית על התייבשות (הבנאדם הקיא את המים שהוא שתה והתייבש היה מחובר לאינפוזיה כל פעם מחדש), לא התייאש הלך ועבר יום סיירות וקיבל שייטת שוב עבר את המבדקים ניגש לגיבוש ובגיבוש שהיה לפני זמן קצר הוא נפסל רפואית בכניסה אליו בגלל שהוא התייבש בגיבושים הקודמים ולא רצו לקחת עליו סיכון. אז מה? הבנאדם הזה מתבכיין? בכלל לא! הבנאדם הזה יוצא מחר לגיבוש צנחנים בתקווה לקבל מאותר דובדבן, ולא הוא לא מוותר על החלום שלו הוא רוצה במהלך השירות להגיש טופס 55 לגיבוש שייטת ואני מקווה בשבילו שיצליח לו!

תלמד קצת מהבנאדם הזה, ולא שמעתי אותו אפילו פעם אחת מתבכיין על הגיבושים ואני חבר טוב שלו.

שיהיה לך בהצלחה ומקווה שתצא מהאינפנטיליות שלך.

ישן 02-05-2007, 07:56
  themvp themvp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל themvp שלח הודעה דרך MSN אל themvp
בסדר הוא צעיר עדיין והוא יבין תעזבו אותו

אל תתקפו אותו ישר כי כולכם הייתם מרגישים את אותו הדבר לו הייתם במצבו הבן אדם חלם להגיע ליחידה מובחרת והפילו אותו על משהו שמבחינתו לא ממש התקבל עליו ולא משנה אם בצדק או לא .
לכל אחד יש תמיד שאיפה להגיע למשהו לרוב המורעלים שרוצים להגיע לטיס צנחנים מטכ"ל שייטת ועוד..
ברגע שנפלתם ממשהו שכל כך רציתם וחשבתם עליו כל הזמן ושכבר תיארתם את עצמכם משרתים שם פתאום במכה אחת זה נלקח ממכם אז אם אפשר להירגע ולא להגיב בצורות פוגעות

ולכותב האשכול אל תדאג אתה לא היחיד שחלומו נגוז ממנו תתאושש תבנה לך חלום חדש ולך על זה ובהצלחה!!

ישן 02-05-2007, 13:54
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "באמת שזה מעצבן! אני לא..."

נכון, אתה צודק....זה בסדר

אבל אתה צריך להבין שעם השייטת סיימת, הם פסלו אותך על ראיה, ונבדקת גם באזרחי והגעת לאותה תוצאה, אז כל ה***....לשייטת לא תגיע.
מה שאנשים "התנפלו" עליך פה זה על המהירות שבה פסלת שתי יחידות כמו שלדג ומטכ''ל כי "הם לא מתאימות לך"...עם הגישה הזאת בסוף תידפק בצבא.
אז מה שאנשים מנסים שתבין פה [גם אם הם אמרו את זה בכעס ובזלזול] זה שלא להגיע לשייטת זה לא סוף העולם, יש עוד הרבה יחידות מעולות לא פחות בצה''ל, גם אם אין להם שם כמו לשייטת.
אין לך ידע רב על היחידות השונות, זה מובן, אז היה עוזר לך ולנו אם היית רושם מה כלכך מושך בשבילך בשייטת [חוץ מהשם והפוזה] ואולי אנשים פה יוכלו לתת לך עצות ורעיונות על יחידות אחרות שיתאימו לך גם, ושגם בהן יש אותם מרכיבים שמושכים אותך בשייטת.
תנסה להיות עם ראש פתוח, ובאמת, תעצור שנייה ותנסה לחשוב על אופציות אחרות.
ישן 02-05-2007, 22:54
  ניייצן ניייצן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06

זאת ממש לא תקיפה.

הבנאדם אומר שעשה כל מה שיכל לעשות, ולא הלך. אז מה אנחנו אמורים להגיד לו כשהוא פונה לפורום כדי לספר לנו כמה הוא מרגיש מסכן ואין לו מה לעשות יותר.?

אם הוא עשה כל שיכל- ואין יותר ברירה, אז כן- אומריםן לוותר.
עדיף לוותר על להיות נעול על יחידה שבתכלס אין לך מושג מה היא עושה, ויש עוד יחידות שעוסקות בצלילה- אם זה מה שחשוב לו, וגם הן "נחשבות"- אם זה מה שחשוב לו..
אף אחד לא יגיד לו כאן- אחי תוותר אתה פשוט לא תגיע למקום טוב, וותר מעכשיו אל תלך ליום סיירות, אל תלך לקרבי- אף אחד לא אומר לו לוותר על המוטיבציה הענקית שלו.

לפעמים צריך פשוט לקבל את מה שבא עלייך. אין לו ברירה אלא לעבור הלאה ולחפש דברים אחרים שיתאימו לו, ולנסות אותם..
זה שתגיד לו יאללה אחי לא נורא תמצא דרך- אתה מטעה אותו לפי דעתי.
ישן 02-05-2007, 23:56
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SeaDevil
להגיע ליחידה שאנשים שם לא התאמנו בחיים ולא נתנו שום דבר בשביל זה ורק באו לעשות 3 שנים - [זאת הדעה שלי])

וואו, אתה חתיכת חוצפן.
תשכב פעם אחת באמצע תיזנאבי בקפור כלבים, העיניים אדומות לגמרי ושורפות מרוב שאתה ער ומת לעצום אותן. כל רגע טיל יכול לפגוע מ-השד-יודע-איפה, תחרבן בשקית, תשתין לבקבוק ותאכל חרא במשך כמה ימים, כל זה בגדוד ולא סיירת. תעשה את זה כמה פעמים במשך 21 יום. צא לסופ"ש שאתה מת מעייפות וחצי ממנו יתבזבז על שינה.
ואז תקרא את ההודעה שרשמת. ואז נראה אותך אומר "אנשים שרק באו לעשות 3 שנים".
האנשים האלה הם פי 1000 ממך, הם האנשים שלא ישנים בלילות כי הם שומרים עלייך, תקועים במוצבים מסריחים באמצע העולם. רואים את חברה שלהם אחת לחודש, הכל בשבילך שאתה תוכל לישון בשקט בלילה.
ואתה חתיכת כפוי טובה...רודף הדר וסיכות נוצצות.
עזוב למה לך לעשות מסלול בשייטת. בריקושט מוכרים את הסיכה שלהם...יותר זול וקל מהבכיינות שלך.

מאחל לך להתבגר ולשמור על הפה שלך, כי בינתיים אתה חתיכת חוצפן.
ישן 03-05-2007, 00:39
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03

הודעה כללית לכל המגיבים:
למה אתם בכלל מגיבים לו? סתם ילד קטן ובכיין עם בגרות של בן 11, גג.

ולילד שפתח את האשכול:
אם לא היית בכיתה י"א, הייתי מחשיב אותך כעוד ילד שלא מבין שומדבר מהחיים שלו, אבל אתה כבר יחסית מבוגר בשביל לעמוד מאחורי המילים שלך, ואני כאן בשביל להגיד לך שאתה חתיכת אפס בכיין וחוצפן, ואני מקווה מאוד שלא תגיע לאן שאתה רוצה, כי עם היחס המגעיל שלך כלפי החבר'ה ששומרים עליך לא מגיע לך כלום.
לילה טוב.

עריכה:
ועידו, אני אישית הייתי נועל את האשכול הזה כבר מזמן וחוסם אותו על ההתבטאויות שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 03-05-2007 בשעה 00:50.
ישן 03-05-2007, 02:34
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07

אני לא חושב שהתחלת טוב את האשכול.

זה רק טבעי שמי שקורא את ההודעות שלך יחשוב שאתה "סתם בכיין" או לא מספיק בוגר.

האמת, לרוב השאנשים בעולם, כללית, אין ממש כוח לשמוע על הבעיות של אחרים, במיוחד שהם מופגנות בצורה כזו של "אני מיסכן" ועם כל כך הרבי סימני קריאה

מה שאני אומר עכשיו זה באמת רק לטובתך, אני לא מנסה לתת עצות "מלמעלה" אלא באמת מדבר איתך בגובה עיניים.

אין לי הרבה ידע ובטח שלא ניסיון בעניין הצבאי, אבל אני חושב שאחד הדברים שמושכים את רוב המועמדים לשייטת זה המוניטין שיש להם כלוחמים הכי רציניים, הכי קשוחים והכי מסורים שיש. את שלושת התכונות האלה אי אפשר להשיג בלי בגרות. תאר לעצמך את מגיע לשייטת, בוחרים 3 איש ללכת לקורס חובשים, אתה רוצה אבל לא מקבל. אז מה? גם כן תזעם ככה ותחשוב שעכשיו החיים שלך בזבל ואין טעם כבר לעשות כלום?

בחיים לא מקבלים כל מה שרוצים, אפילו אם מגיע לך יותר מכל אחד אחר. את המשפט הזה הרבה מספרים ושומעים כבר בילדות, אבל כדי באמת להבין, לקבל את זה כעובדה בלתי ניתנת לשינוי...אתה צריך ממש לחוות את זה בעצמיך. תזכור שכשאתה דופק את הראש נגד הקיר, הקיר תמיד ינצח. אבל תמיד.

מן הסתם אם היית בא ומבקש עצות על איך להדגבר על הבעיה שיש לך, אני מבטיח שהיית מקבל תשובות הרבה יותר רציניות ופחות ציניות. טחלס אני קורא את ההודעה שלך ואני לא בדיוק מבין מה אתה רוצה שאני יגיד..."כן ואללה צודק צה"ל ממש דפוק איזה בניזונות!" איך זה עוזר לך?

ובכל זאת, אני מבין שאתה כועס וזה טבעי ונורמלי ואם לא הייתה כועס, אז כנראה לא מספיק רצית להתקבל ליחידה ולכן גם לא היה מגיע לך להתקבל.

תחשוב על האימון שלך, כל המעמץ שהשקעת. אתה אוהב את המדינה, יש עוד 100 יחידות לא פחות חשובות שיקבלו אותך בשמחה. דווקא רוצה מים? למה לא להיות חובל? אתה יוצא משם לא סתם מפקד, אלא מפקד עם תואר אקדמי, ועם אחריות על מכונות שעולות מאות אלפי דולרים, שלא לדבר על החיילים שחייהם תחת אחריותך.

עכשין משהו קצת off-topic

כמובן שלא נכון לזלזל בגדודים, אבל למה אנשים כל כך כועסים כן שמישהו אומר "אני רוצה רק יחידה מובחרת." מה, לא בסדר לרצות את הכי טוב? אם משהו מתאמן שנים ומראה מוטיבציה, אז מן הסתם אולי מגיע לו ללכת ליחידה מובחרת? לא סתם הם נקראות עילית, אה?

אם הייתי אומר שאני רוצה לעבוד עם שפות במודיעין, אבל רק עם ערבית ולא ברוסית ואנגלית, אף אחד לא היה אומר כלום. סתם משהו שאני רואה כאן בפורום כבר בכמה מקומות ולא מבין למה כל כך אגרסיבים לכל מי שרוצה יחידה מובחרת...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:20

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר