לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 15:28
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
משתגע,לא יודע מה אני רוצה מעצמי ומהצבא בכלל,אשמח אם תעזרו לי להחליט

אז ככה,שובצתי בתור עובד כללי בחיל המודיעין,עכשיו יש לי תנאי יומיות,קל"ב,פסילה מקורסים וכנראה שגם שיחרור מוקדם כל יום (ת"ש ופרופיל נפשי).
עכשיו אני מחכה לאישור של הסיווג הביטחוני שלי,וכל הזמן אני חושב על איך יראה השירות שלי בתור עובד כללי עם התנאים הנ"ל...והגעתי למסקנה שזה ממש יהיה "טחינת מים",למה אני לא ממש 'יתרום' למדינה ככה,וסתם יבזבז את החיים של עצמי (ויש לי דברים מסויימים שאני רוצה להשקיע בהם והצבא מפריע ואני כל היום מתחרפן שאני לא יכול להתחיל לעשות אותם),עכשיו אם כבר אני טוחן מים..אז הייתי רוצה לדעת באיזה תפקידים של עובד כללי,יש תנאים של 5-9 יומיות\שבוע שבוע,כדי שאני יוכל ללכת לעבוד או ללמוד בימים שאני בבית,בנוסף לשירות הצבאי שלי שגם ככה,כמו שאמרתי הוא דיי בזבוז...ואם אני לא אהיה בתפקיד כזה,ואני סתם יעשה יומיות שבהם אני 'יאסוף עלים' בתור עובד רס"ר וכו'...האם יציאה מהצבא על אי התאמה תזיק לי לאזרחות?,אני מדבר על אי התאמה,(לא 21 נפשי),כיוון שבאמת יש לי הרבה סיבות ליציאה על אי התאמה מהצבא.
שלא תבינו לא נכון אני לא מאלו שסתם לא בא להם לעשות צבא,ומשתמטים,אני ניסיתי,ועברתי כל מיני דברים ב3 חודש שאני בצבא (לא הרבה,אבל מספיק בשביל להבין שכנראה בצבא אני סתם יבזבז את הזמן שלי ולא יתרום כלום)...

ועוד משהו אחרון,האם נהג זה שבוע-שבוע? (הכוונה לינה בבסיס שבוע,ואז באזרחות שבוע?),ואם כן,יש לי פסילה מקורסים יקבלו אותי בתור נהג?,כמה זמן קורס?,ויש מצב שיכולים לקבל אותי אבל בתנאי שתהיה לי לינת בית או משהו כזה?,אפשרי?

תודה לעוזרים וסליחה על החפירה..לא רוצה לבזבז 3 שנים מהחיים ללא מטרה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר