לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2007, 19:19
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
קיבלתי התייצבות ל'מפעיל תקשוב מבצעי' - עזרה!

שלום,זהו אני השבוז שכתב לכם פעם שעברה את כל מה שאני מרגיש לגבי טירונות 02 במחנה 80..טוב, רובכם צדקתם, וזה היה לא יותר מאשר הלם מהצבא שנמשך הרבה זמן כי ממש לא היתי רגיל לזה..עם כל יום שעבר הבנתי יותר את משמעות הצבא, מה עושים בכל יום, ולקראת הסוף כבר היה ממש שכונה במחלקה ודיי קל, למרות שסגרתי שבת לאחרונה.

אז זהו..עברו 6 וחצי שבועות, סיימתי היום את הטירונות בהצלחה, ציון 90.1, הערכת סמלת מלאה (25 מתוך 25), משמעת גבוהה...חוץ מזה שהיא כתבה שאני צריך לדעת איתנות מהי.

אני פרופיל 72, היתי מיועד לתותחנים אבל יצאתי מתותחנים בבקו'ם בעזרת קב''ן שהורידה אותי מ"קרבי" ל "תומך לחימה" (לא עורפי)...ראיתי קצין מיון של גו'בניקים ובחרתי חיילות.

אחרי שהיתי בטירונות 02 במחנה 80, מוכן לתרום לצבא את השלוש שנים אבל רק עד כמה שאני מסוגל, שזה אומר עם יציאות מרובות וקרוב לבית [אספר בקצרה למה - אני מרגיש אסיר של מערכת. כלוא בצבא שיכול להכניס אותי לכלא אם יהיה בא לי לעשות משהו שהוא לא רוצה כמו לברוח הביתה כשקשה לי]....הגיע הרגע שכל אחד קיבל צו התייצבות ליום ראשון.

אני בין היחידים שקיבל תפקיד שהוא לא גו'בניק (עורפי) אלא תומך לחימה.."מפעיל תקשוב מבצעי". צריך להתייצב בצריפין (קרוב מאוד לבית..אני גר בראשון לציון) אבל זה רק הקורס..
התחלתי להתלהב שנתנו לי משהו טוב שקשור במערכות טכנולוגיות (מה שרציתי..מחשבים), מידע מסווג, ועוד בצריפין?! מה יכול להיות יותר טוב מזה? היתי דיי שמח.
לכאורה.
קראתי תגובות של אנשים שעשו את הקורס וקיבלתי הלם.
'משמעת מאוד קשה' , 'לא עוזר באזרחות', 'חומר קשה ומועבר בצורה משעממת' , 'שיבוץ בכל בסיס, גם בסיס רחוק', 'יציאות גרועות - 11-3..סוגרים הרבה..שומרים הרבה'. בקיצור - הלם!

ועכשיו שוב, איך לא - אני שבוז לחלוטין ולא יודע מה לעשות.
אתם יכולים לקרוא לי מפונק, אבל אין צורך כי אני כבר יודע את זה. קשה לי. אני טיפוס שהיתי רוב הזמן בבית לפני הצבא.
אני מעוניין לתרום לצבא אבל רק אם אני אקבל משהו טוב..תקשוב, מיחשוב, עם קורס טוב שגם יתרום לאזרחות.. אפילו מכין מצגות בPOWERPOINT!! רק שיתנו לי משהו משרדי סבבה מול מחשב עם יציאות טובות..
אני לא מסוגל להיות כלוא כל כך הרבה זמן..קשה לי..אני נהיה חולה וזה לא עובר לי בכלל..מניסיון! אני היתי היחידי במחלקה שכל הזמן קינח את האף..כל הזמן מנוזל..כל יום..כשחם, כשקר..לפעמים גם קשיי נשימה...אני חייב להיות גם בבית! זה מה שאני רוצה שתבינו....4 ימים רצופים בבסיס מקסימום..

אני לא יודע מה לעשות..אני פוחד שעד שיתנו לי לראות קב''ן או שיתיחסו לטופס 55 שאני אמלא שם, יעבור הרבה זמן...ומה אני אעשה? אסרב ללמוד? לא אקשיב? אברח הביתה? מה??
לא יודע מה לעשות..הצבא הזה כבר עולה לי על העצבים..אני רוצה לעשות צבא אבל הוא עושה לי דווקא...אני יודע שזה חובה אבל תחשבו על אלה שוויתרו מראש ויצאו מהצבא עוד בהתחלה!

רוצה לעוף ממה שייעדו לי (יציאות חרא, בסיסים רחוקים) אבל בלי כלא וכמה שיותר מהר וברוח טובה..
מה לעשות? Help !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר