לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2007, 09:19
  סטריקס סטריקס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סטריקס שמתחילה ב "כל מי שהולך לגיבוש צנחנים"

ברור שאי נוחות אבל אתה צריך להתאים תצמך

אני לא פרשתי בכלל פשוט ביקשתי מהמפקד לקשור שניה אחת תחגורה והוא לא הסכים והביא לי שק חול חדש מפוצץץץץ אחושרמוטה אחרי ששלי נקרע תשק החדש עשיתי איתו 2 סיבובים בקושר שיד אחת על המכנסיים הוא היה כל כך מפוצץ בחול שלא יכולתי להרכיב אותו על הצוואר הייתי חייב לשים על הכתף אמרתי למפקד שוב פעם באמצא שדיברתי אליו השק נפל לי עכשיו לך תנסה להרים 35 קילו פחות או יותר עם יד אחת שהמפקד צורח עלייך שלא הצלחתי הוא העיף אותי לפורשים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2007, 15:59
  g@man g@man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.07
מחזק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סטריקס שמתחילה ב "כל מי שהולך לגיבוש צנחנים"

בתור "בוגר" גיבושים, הכי חשוב לחשוב על הכל מראש.

ואחי למקרה שאתה מתבאס: אני הורדתי שער ארוך (שנה ומשהו שגידלתי) אחרי שבאחד הגיבושים הוא הפריע לי. אני קטן מידות אז כל מטכ"ל רצתי עם אזיקון שיחזק את החגורה אבל עדיין המכנס היה ענק.

אין מה לעשות זה גיבוש ובלי לפגוע ואם אתה לא מסתדר עם מכנס שלא נוח לך איך תרוץ וכו' עם ווסט נשק ומשקל על הגב? חשבת שאולי האשם זה אתה? אז סיבוב אחד היית משקיע 20 שניות בלסדר את עצמך- אמנם היית מגיע אחרון אבל בסיבובים הבאים היית מפצה על זה.

לגבי הלא פייר: Well Tough luck! יש בגיבושים אלף דברים לא פיירים: מחברה שלא זוחלים עד הסוף, מרימים את התחת בזחילות נותנים בעיטות לפנים, מרוקנים שק כשהמפקד לא רואה, חוזרים מקדר 2 מטר לפני כולם ואפילו סתם בני-זונות. ברוב הפעמים הם מתגלים:אם לא בגיבוש אז אחריו.

ולגבי זה שזה הדבר היחיד שהפריע לך :"אין הנחתום מעיד על עיסתו"/ "אל יתהלל חוגר כמפתח"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר