לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2007, 01:06
  רוי_צימרמן רוי_צימרמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.07
פיגוע תגובה ל "האמת על מאמנים"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני תלמיד של **צונזר** ,לומד בביהס **צונזר**.
אני לומד אצלו כ שניים וחצי.
הגיע הזמן לעשות סדר אחת ולתמיד בכל הנוגע להוצאת שם רע ,הוצאת דיבה וכו'.
אתה יוכול למחוק את הדברים שאני אכתוב אך לא תוכל להשתיק אותי או את עשרות החברים שיהפכו
את פורום פרש "אמנויות לחימה " לפורום שומם.
בכוונתי לתבוע דיבה תביעה יצוגית את פורום פרש על הוצאת שם הרע ,הוצאת דיבה ופרסומו על גבי הרשת.

כמה עובדות על **צונזר**,עובדות מוצקות ומוכחות!
א. **צונזר** הינו המורה לקונג פו שאולין הטוב ביותר בארץ כיום(וזאת מפי מורים ואנשי מקצוע בארץ
ובחו"ל).
ב **צונזר** הוא בין המורים המעטים המקדישים תשומת לב מרבית לתלמידיו (מעבר לשעות הלימודים
המקובלות).
ג.** צונזר** הינו המורה היחידי שבו כל תלמיד ותלמיד מקבל יחס אישי חם ואוהב.
ד.בביה"ס של **צונזר** שחק יש 135 תלמידים!! בשכבת גיל בוגרת .
ולא מזכיר את השכבות הצעירות יותר : ילדים ,נוער.(דבר המעיד על מיומנותו)
ה.אכן **צונזר** הינו מורה קשוח-מצויין ! הוא דורש מושלמות -מצויין! הוא לא מוותר-מצויין!
ו. לגבי פציעות: שקר וכזב!! במהלך השנתיים האחרנות היו 2 פציעות ברמה השיטחית.
ז.זין עליכם שננתם יד בהשמצות ועל כן אתם תוכלו חרא!! אנחנו נתבע אותכם על כל סעיף וסעיף
שקיים .
ח.ל"תלמיד" שכתב את מה שכתב ,אין מצב שאתה תלמיד שלו או ההיית..

שאתם כותבים מילה על אדם בעל זכויות רבות כל כך עליכם לדעת שהפעם תיפגעו כל כך קשה!
כל כך כואב! ומכל כך הרבה אנשים.

והיה והודעה זו תימחק : אני יעשה הכל שהפורום הזה יצא מכלל שימוש!
אני יעשה הכל שפורום זה יהיה כמו ענן אבק היסטורי מוצף יומיומית עד שיחדל מלהתקיים.

נערך על ידי מנהל הפורום @=Nir=@ על מנת למנוע הוצאת שם רע, המקרה יטופל.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 16-05-2007 בשעה 16:15.
חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 08:59
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
בואנה יטרול, יניק בין יומו!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רוי_צימרמן שמתחילה ב "תגובה ל "האמת על מאמנים"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

אין לי שום כבוד אליך, ולחברך! אף אחד פה לא אמר כלום על המאמן שלך.
מישהו שגם הוא ניק בן יומו, נכנס לפורום ופתח אשכול לפני שקרא את חוקי הפורום ולפני שלמד מה מותר להגיד ומה אסור (כמוך!!), מנהל פורום אומנויות לחימה @=Nir=@ חסם וצינזר את האשכול שהוא פתח ונימק אפילו למה! הרבה אנשים היו שוכחים את השם של המאמן שנכתב באשכול (החסום!) אילולא היית פותח את הפה העצום שלך ואומר שוב את שמו של המאמן.
אם באמת היית מעריך את המאמן שלך לא היית מזכיר את שמו שוב כנראה ש"עבריינות מקלדת" היא ענין שכיח ונפוץ בפורומים ובאינטרנט בכלל. והתופעה של טרולים מתחילה להיות שכיחה מיום ליום.
לא היה לך משהו חכם להגיד אז פשוט החלטת לפתוח אשכולות עם שטויות, אתה חושב שזה מה שיגרום לסגירת הפורום??? אז תחשוב שוב.
מעניין מה המאמן שלך היה אומר אם הוא היה יודע שאחד התלמידים שלו הזכיר את השם שלו שוב בהקשר לאירוע כל כך שנוי במחלוקות.
עוד משהו אם חושדים במישהו או ששומעים עליו משהו לא משנה ממי יש סיבה לכך אם היא אמיתית או לא זו כבר שאלה אחרת. אם היו יוצאים לי תלמידים כמוך וכמו חברך לא הייתי מתגאה.
ואם התנצלות הייתה אולי רלונטית לפני שכתבת את כל הבילבולי שכל שלך (למרות שלא הייתה סיבה לכך) עכשיו פשוט אין סיכוי שתקבל התנצלות פשוט תשכח מזה!

חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 14:26
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בכוונה לא אמחק את האשכול, בתקווה שתקרא את זה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רוי_צימרמן שמתחילה ב "תגובה ל "האמת על מאמנים"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

קודם כל אומר שאתה זה שפתח את הפה, מישהו בפורום הביע את דעתו בפורום על המורה שלך, וכתגובה צינזרתי את השם ונעלתי את האשכול. מה שאתה עשית זה ירית לעצמך ברגל, פירסמת את שם המורה וזה מה שיזיק! לא האשכול הקודם!

ההתנהגות שלך היא של ילד קטן ומסכן, ממש "עבריין מקלדת".

לתשומת ליבך - בעקבות כתיבתך בפורום יש לי את האייפי שלך, וכן גם את כתובת הדוא"ל שלך. פורום פרש הינו פורום גדול ומאורגן, לא תהיה בעיה גדולה להגיש תלונה נגדך או כנגד כל מציף אחר. ופעם הבאה זה אכן מה שאעשה.

אבל יודע מה? הפעם רק לטובתו של המורה אני אצנזר גם את שמו באשכול שפתחת, ודרך אגב איידע אותו על זה. פעם הבעיה לא אהסס לפעול בדרכים אחרות.

תתבגר, ותזהר מאוד לפעם הבאה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר