לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 19:08
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
קצונה בחי"ר וטיס

אהלן!אני כרגע משרת כמ"כ טירונים בגבעתי
יש לי קב"א 53 וצד"כ 22 (שמנע ממני יום סיירות)
ודגש: הצד"כ ממש לא קשור לעולם - באמת שתפסו אותי ביום הכי רע בחיי

קיצר ככה: ביקשתי מיוני טיס לפני הגיוס ולא קיבלתי
ביקשתי חריג טיס ולא קיבלתי
ביקשתי מבחנים פסיכוטכניים חוזרים ולא קיבלתי
ביקשתי ראיון אישי חוזר ולא קיבלתי

ניסיתי כל דרך אפשרית (בדקתי גם את האפשרות של טופס 55 אבל הסבירו לי שזה רק למקרה שהנתונים שלי מתאימים - ולי חסרה נקודה בקב"א...)

יש לי מתאם קצונה 2 ויש לי סיכוי גבוה לצאת לקצונה 012 במגמת גפן
הבנתי שאפשר לבקש ללכת לטיס כל קצין קרבי. עכשיו השאלות שלי הן כדלקמן:
1. האם גם מי שנתוניו לא מספיקים גם יכול לבקש מיוני טיס (קב"א 53 כמוני)
2. האם קודם צריך ממש להיות קצין ורק אחרי זה מקבלים את המיונים, או שאולי רק אחרי שמסיימים את הסדיר ולא צריך להיכנס לקבע (נגיד סיימתי קורס קצינים אחרי שנתיים אז אני משרת כקצין שנה אז עושה את המיונים)
3. מה קורה לי אם אקבל את המיונים ואפול - אחזור להיות קצין בגבעתי
4. מה קורה אם אתקבל ואפול בקורס - אשתחרר?
5. אני חופר?

כל פיסת מידע תעזור לי, גם אם רק חלק מהשאלות
אני ממש ממש מודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 19:41
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pootsa1 שמתחילה ב "קצונה בחי"ר וטיס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pootsa1
אהלן!אני כרגע משרת כמ"כ טירונים בגבעתי
יש לי קב"א 53 וצד"כ 22 (שמנע ממני יום סיירות)
ודגש: הצד"כ ממש לא קשור לעולם - באמת שתפסו אותי ביום הכי רע בחיי

קיצר ככה: ביקשתי מיוני טיס לפני הגיוס ולא קיבלתי
ביקשתי חריג טיס ולא קיבלתי
ביקשתי מבחנים פסיכוטכניים חוזרים ולא קיבלתי
ביקשתי ראיון אישי חוזר ולא קיבלתי

ניסיתי כל דרך אפשרית (בדקתי גם את האפשרות של טופס 55 אבל הסבירו לי שזה רק למקרה שהנתונים שלי מתאימים - ולי חסרה נקודה בקב"א
יש לי מתאם קצונה 2 ויש לי סיכוי גבוה לצאת לקצונה 012 במגמת גפןהבנתי שאפשר לבקש ללכת לטיס כל קצין קרבי. עכשיו השאלות שלי הן כדלקמן:
1. האם גם מי שנתוניו לא מספיקים גם יכול לבקש מיוני טיס (קב"א 53 כמוני)בהנחה שתהיה קצין תוכל לבקש חריג שוב רק עם הפעם יסתכלו על זה אחרת כי תהיה קצין
2. האם קודם צריך ממש להיות קצין ורק אחרי זה מקבלים את המיונים, או שאולי רק אחרי שמסיימים את הסדיר ולא צריך להיכנס לקבע (נגיד סיימתי קורס קצינים אחרי שנתיים אז אני משרת כקצין שנה אז עושה את המיונים) קודם צריך להיות קצין ואז אפשר להתמיין , אני לא חושב שזה קשור לכמות הזמן שלך בתפקיד קצין
3. מה קורה לי אם אקבל את המיונים ואפול - אחזור להיות קצין בגבעתי רוב הסיכויים שכן
4. מה קורה אם אתקבל ואפול בקורס - אשתחרר? אם יעברו 3 שנים +הקבע שלך בקצונה אז כן אם לא אז חזרה לגבעתי
5. אני חופר? בקטנה

כל פיסת מידע תעזור לי, גם אם רק חלק מהשאלות
אני ממש ממש מודה מראש

ישן 15-05-2007, 16:53
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "[QUOTE=Pootsa1]אהלן!אני כרגע..."

אחי,
אתה מנפיץ.
מצטער אבל זה כבר עובר כל גבול.
מהיכרות די ממושכת יש לומר עם ההודעות שלך, למדתי שרמת הידע שלך בנושאים אשר עליהם אתה עונה (וכן, גם בתחום קורס טיס שאתה מתיימר להיות מבין גדול בו עקב קשרך העמוק לירפ"א, כך למדתי) דלה מאוד, ולרוב אתה עונה תשובות שגויות מהיסוד. אז אני מבקש ממך..באמת, תפיסק לענות ולהטעות אחרים. אין לי דבר אחד נגדיך, אבל לפני שאתה עונה למישהו, תחשוב אם אתה עונה כי אתה יודע, או כי השאלה קשורה לנושא שקרוב אל ליבך. וגם אז, תחשוב שוב.

ישן 15-05-2007, 18:29

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "אם תגיד מה לא נכון אני אשמח..."

אני לא אדבר ספציפית על ההודעה הזו..כי אני לא בא עכשיו לומר לך לערוך את כל ההודעות שאתה כותב בפורום. ואתה לא רוצה שאני אראה לך עכשיו הודעות בהן הנפצת שטויות לכל העולם..וגם אני לא..יש יותר מדי כאלה.
באמת, יכול להיות שאני נשמע מאוד קטנוני, הרבה רשע ומעט מאוד הגיוני...
אבל אני לא בא להיות מניאק או סתם ליפול עליך. קח את זה לתשומת ליבך שלפני כל הודעה שאתה כותב, תחשוב אם אתה מביע דעה (שזה בסדר גמור), או נותן תשובה (שצריך לקחת אחריות על כזה דבר).
זה הכל.

ישן 16-05-2007, 00:23

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "אי לא מבקש פרוט של כל ההודעות..."

מעשה פחדני? ממש לא.
בחרתי דווקא באשכול הזה שבו לא מצאתי אף פגם אם לומר את האמת (לא חיפשתי, תירגע אמרתי לך שאני לא בא לחפש אותך או משהו..פשוט צורם לי לראות שאתה מטעה אחרים) כ"במה" למה שיש לי לומר...תלמד לקרוא בין השורות קצת אולי?
לא הייתי מבזבז את הזמן שלי על דברים מצוצים מהאצבע (לטענתך) וקוטל אנשים. ברוך השם יש לי מה לעשות בזמני הפנוי. שוב, אני פשוט אומר את זה כי לטענתי העניין הזה מוריד דרסטית את רמת הפורום.
מסופק?

אין לי דבר וחצי דבר נגדיך, ואני מדגיש את זה.
אז פשוט קח את זה לחיוב (עד כמה שקשה בימינו, מחמת האגו הלאקטרוני) ותאמץ למקלדתך גישה חדשה..זו המלצתי
לילה טוב.

ישן 16-05-2007, 06:49
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "מעשה פחדני? ממש לא. בחרתי..."

אחי,
אתה מנפיץ.
מצטער אבל זה כבר עובר כל גבול.
מהיכרות די ממושכת יש לומר עם ההודעות שלך, למדתי שרמת הידע שלך בנושאים אשר עליהם אתה עונה (וכן, גם בתחום קורס טיס שאתה מתיימר להיות מבין גדול בו עקב קשרך העמוק לירפ"א, כך למדתי) דלה מאוד, ולרוב אתה עונה תשובות שגויות מהיסוד. אז אני מבקש ממך..באמת, תפיסק לענות ולהטעות אחרים. אין לי דבר אחד נגדיך, אבל לפני שאתה עונה למישהו, תחשוב אם אתה עונה כי אתה יודע, או כי השאלה קשורה לנושא שקרוב אל ליבך. וגם אז, תחשוב שוב.

מה פתאום נזכרת : "מצטער אבל זה עובר כל גבול" זה נשמע כאילו ההודעה הזאת הייתה הקש ששבר את גב הגמל
דרך אגב הסתכלתי ולא מצאתי פסול בכל ההודעות האחרונות שלי ...
ועוד מההודעה שלך נשמע כאילו כל הודעה שלי היא הנפצה
אז זה לא עניין של אגו, אי לא אוהב לחשוב שאני טועה ושמישהו יתקוף אותי ככה בל סיבה..
אמרת משהו .. תן לפחות דוגמא אחת מהזמן האחרון אחרת אני לא מתכוון להקדיש שניה אחת למחשבה על הדעה שלך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר