לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2007, 19:36
  YoramC YoramC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שגיאה: IRQ_NOT_LESS_OR_EQ

אז ככה לפני שנטענת נגדי טענת "לא חיפשת" - אז כן חיפשתי. בגוגל וגם כאן בפורום. מצאתי את ההודעה הזו על מגוון שגיאות בדרייברים ובווינדואוז, ותיקונים דרך דרייברים/מערכת הפעלה, ולכאורה, זה שייך לפורום חלונות ומיקרוסופט.
אבל - למה בכל זאת אני פונה בבקשה לעזרה בפורום חומרה, כי למחשב הזה אין ווינדואס, (עדיין). ההודעה מתקבלת בתנאים הבאים:
הותקן לוח אם חדש, FOXCONN P4M800P7MB ןזיכרונות ANEON 2X512 667MHZ חדשים. דיסק WD 80MB. הדיסק עבר פרטישנינג מחדש, הוגדר פרימרי פרטישן על מחצית הדיסק כדיסק C, והחצי השני UNPARTIONING- מתוכנן עבור לינוקס לאחר שתותקן חלונות XP. (חוקי, חוקי, לא לדאוג...)
השגיעה מופיעה בזמן האינסטול של החלונות, דקות אחדות לאחר סיום פורמטינג של המחיצה C בדיסק, בשלב הטענת קבצי מערכת ההפעלה.
עדיין אין מערכת הפעלה, לא ניתן לבדוק שום דבר במערכת ההפעלה...
ניסיתי כמה פעמים, החלפתי בין הכרונות, וזה חוזר על עצמו באופן עיקבי, באותו המקום. בדקתי טמפרטורו בביוס - טמפרטורת המעבד 38-40 מעלות, טמפרטורת הסיסטם 33-34 מעלות. הרצתי MEMTEST מסי.די, במשך שעתיים עבר למעלה מ-4 פסים (עדיין רץ) ומראה זיכרון תקין ללא שגיאות.
אני מעלה צילום מסך של ההודעה:
יש רעיונות מה לעשות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 12:06
  YoramC YoramC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי YoramC שמתחילה ב "YARIVEB הפנה אותי לתמיכה של..."

לידיעת החברים,
אחרי שנת לילה וטבה, עם "ראש רענן" על הבקר, ניסיתי שוב לפתור הבעיה מצד כרטיס המסך - (זהו הכרטיס היחיד במחשב...) החלפתי בין הכרטיסים של המחשב הזה והמחשב של אישתי... (הכרטיסים זהים לא היה צורך להתעסק עם דרייברים), הכרטיס עבד תקין, ובמחשב התקול - חזרה התקלה עם הכרטיס החליפי - מסקנה הבעיה לא בכרטיס המסך. אבל התברר כי זו מסקנה שגויה.
ניסיתי לאפס את הביוס חזרה לברירת המחדל הראשונית - ולהתחיל מחדש, אותה תקלה. הוצאתי את כרטיס המסך וחיברתי המסך ישירות ל-VGA ONBOARD הניב מסך שחור...
מה נישאר לי לעשות כדי לשלול או לאשר סופית שהבעיה היא מצד כרטיס המסך? איפסתי את הביוס שוב - הפעם דרך הג'מפרים על לוח האם והתחלתי שוב בהתקנה מבואס למדי - אלא שתוך כך שאני מחכה לERROR שיופיע שוב, חיכיתי לשוא. ההתקנה עברה חלק, יש וינדואוז, הותקנו כל הדרייברים, אנטי וירוס ואנטי ספייוור, מספר תוכנות, יש רשת וחיבור לאינטרנט ועכשיו מתעדכן הווינדואוז.
המסקנה שלי מכל זה - למרות שכרטיס המסך תקין ועובד היטב במחשב אחר - כניראה ישנה איזו אי התאמה בין הכרטיס ללוח, למרות שהם אמורים להתאים.
יום יפה לכולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר