לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 03:48
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan1050 שמתחילה ב "בעיה - עירעור על זכאות ליום סיירות"

כל מה שאני יודע זה שהצבא לא אוהב לקחת סיכונים עם מלש"בים במיוחד כשזה מגיע לסיירות.
כנראה הסעיף שלך הוא די משמעותי כי התקף אפלפסי למרות שהוא קרה לפני 8 שנים זה דבר רציני מאוד שיכול להעיד על כך שאתה בסיכון גבוה לקבל התקף נוסף מתי שהוא בחיים (חס וחלילה כן לא עלייך תיהיה בריא אני רק אומר איך הצבא רואה את זה), ואולי את המחלה אין לך אבל סיכון יש.
יש לי חבר שעבר התקף שלא יודעים בכלל אם הוא התקף אפלפסי אבל זה היה התקף שמזכיר אפלפסיה, היה לו 97 והצבא ישר נתן לו פטור לגמרי משירות צבאי... כאילו ככה בגלל התקף אחד לא ברור... הם באמת לא לוקחים סיכונים בקטעים בריאותיים.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2007, 23:36
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MatU שמתחילה ב "אחי כמו שכתבו לך..אפילפסיה זה..."

מתן, התקף בודד לא מעיד על בעיה כרונית. לבנאדם יכול להיות התקף אחד וזה לא אומר שיש לו אפילפסיה. זה אומר שהיה לו התקף... אם רופא חתם לו שזה בסדר אז אני לא חושב שיש בעיה עם זה. כמובן שאף אחד פה לא רופא אבל אם רופא מומחה (רופא משפחה לא תופס לפי דעתי) אמר לך שאין שום סיכון בשירות ביחידה מובחרת אז הוא מבין יותר טוב ממני או מכל אחד פה בפורום. לפי דעתי, קודם כל בשבילך, תשיג את החוות דעת של רופא מומחה (נוירולוג) ואולי תעבור בדיקה או שתיים (א.א.ג? לא נראה לי שתצטרך אבל מה אני מבין) ואת זה הם כבר כנראה יאשרו לך.

ויואב, שמע לא נשמע לי הגיוני שיתנו לבנאדם שעבר התקף אחד פטור משירות צבאי. ההתקף היה קשה? המצב שלו הסתבך אולי כתוצאה מההתקף? אם לא אז זה נשמע קצת מוזר... וגם כנראה היה לו 21 כי עם 97 לא יוצאים מהצבא על רפואי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר