לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2007, 22:55
צלמית המשתמש של The IceMan
  The IceMan מנהל The IceMan אינו מחובר  
\dev\null

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ohadm שמתחילה ב "זה קצת פרנואידי מדיי לחשוב ככה לדעתי...."

בו תבין למה אני אומר את מה שאני אומר ,
פעם יצא NT ואז יצאה 2000 שזה היה שימוש בקוד של NT >> ואז הגיע אלנו XP שגם עשה שימוש בקוד של 2000
אז כאן מדובר במובן מסויים על למידה מטעויות ותיקונים

בויסטא, $M עשו בלאגן שלם ..מה קרה
כל העולם צחק על WINDOWS שהיא לא מאובטחת ..וצחקו ..וצחקו ...
עד $M החליטה להכנס בנושא הזה חזק .... הם ניסו.. אבל לא הצליחו ליישם את זה הנושא כמו שצריך
מה גם ש-$M הבטיחה לעולם את ויסטא בתאריך מסויים, ונאלצה לדחות אותו נראה לי 3 פעמים
וגם כשהוציאו אותה היא לא היתה גמורה, הם פשוט לא רצו לקבל עוד ביקורת וגם לפספס את עונת החגים
שאת יש מחירות שיא של מתנות ,
והם ציפו שהם "ישלימו" את המערכת בעזרת עידכונים ... מבין אז למה אני חושב מה שאני חושב ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2007, 09:07
  ohadm ohadm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.02
לינוקס טוב....האמת היא שאני לא כ"כ מעודכן בחלק ה "עסקי-שיווקי" של המערכת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "בו תבין למה אני אומר את מה..."

ואני בטוח שאתה יודע על מה אתה מדבר. לכן גם הקדמתי בהודעה וכתבתי שיש מספיק סיבות (וכנראה שיש אפילו יותר ממה שחשבתי) להגיד את מה שאמרת.

למרות זאת, אני לא חושב שזאת גישה נכונה כי:
א) באגים תמיד יש ותמיד יהיו. גם אם תחכה ל SP700 עדיין יהיו באגים במערכת.
ב) זה שהמערכת חדשה זה לא אומר שלא יישמו בה את כל התכונות של מערכות ההפעלה שקדמו לה ואף שיפרו אותן. ואני לא מדבר רק על הקשר של אבטחה.
ג) אני משתמש בויסטה כבר בערך שבועיים ואני מאוד מרוצה. אני גם יכול להגיד לך שיש שיפור ניכר באבטחת המערכת. היא הרבה יותר מאובטחת מכל מערכות ההפעלה של MS שקדמו לה.

אם אתה לא משתמש בויסטה אז כנראה שאתה משתמש ב XP SP2 (יש לך מעבד X64?) ואני די בטוח שהיא פחות בטוחה מויסטה. גם אם ויסטה לא עודכנה עדיין לSP1.
ישן 29-05-2007, 21:20
  ohadm ohadm אינו מחובר  

לינוקס כמו שכתבתי מקודם,
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אל תהיה בטוח ב-XP אנחנו במגמת..."

כל הנסיון ש MS אגרו עם השנים קיים גם בויסטה. ברור שזה כולל גם באגים רבים וישנים שתוקנו מזמן. תעשה ניסיון: תבדוק כמה עידכוני אבטחה אתה נדרש להתקין מייד לאחר התקנה של XP SP2 ותבדוק כמה עדכונים אתה צריך להתקין לאחר התקנה של XP בגירסת ה 64 ביט שלה (שמצד אחד יצאה יותר מאוחר מ XP הרגילה - מה שאומר שהיא יותר חדשה, אך מצד שני היא מספיק זמן בשוק כדי למצוא לה באגים. כבר נמצאו לא מעט). יש הרבה פחות עדכונים לגירסה של ה 64 ביט. למה לדעתך זה המצב?

אחרי זה, תתקין ויסטה ותבדוק האם כל הכללים/פקודות שחלים/רצות ב XP קיימים/עובדות בויסטה או לא. אתה תתפלא לגלות שהכל עובד בדיוק כמו ה XP הישנה והטובה. לדעתי ברוב המקרים זה אפילו אותו הקוד (אני מדבר על הבסיס שלו).

נערך לאחרונה ע"י ohadm בתאריך 29-05-2007 בשעה 21:22.
ישן 29-05-2007, 22:05
\dev\null

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ohadm שמתחילה ב "כמו שכתבתי מקודם,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadm
כל הנסיון ש MS אגרו עם השנים קיים גם בויסטה.
ברור שזה כולל גם באגים רבים וישנים שתוקנו מזמן.
תעשה ניסיון: תבדוק כמה עידכוני אבטחה אתה נדרש להתקין מייד לאחר התקנה של XP SP2

ממש לא קשור, XP כבר בשוק 5 שנים ... שזה המוןן למערכת הפעלה
זה כמו להשוות כמה עידכוני אבטחה יהיו לויסטא בעוד 5 שנים

ציטוט:
ותבדוק כמה עדכונים אתה צריך להתקין לאחר התקנה של XP בגירסת ה 64 ביט שלה (שמצד אחד יצאה יותר מאוחר מ XP הרגילה - מה שאומר שהיא יותר חדשה, אך מצד שני היא מספיק זמן בשוק כדי למצוא לה באגים. כבר נמצאו לא מעט). יש הרבה פחות עדכונים לגירסה של ה 64 ביט. למה לדעתך זה המצב?

כי היא פותחה ויצאה אחרי שלב ה-SP2 וכבר עידכנו את הדרייברים
מדובר בקימפול ל-64 בעיקר

ציטוט:
אחרי זה, תתקין ויסטה ותבדוק האם כל הכללים/פקודות שחלים/רצות ב XP קיימים/עובדות בויסטה או לא. אתה תתפלא לגלות שהכל עובד בדיוק כמו ה XP הישנה והטובה. לדעתי ברוב המקרים זה אפילו אותו הקוד (אני מדבר על הבסיס שלו).

וכאן אתה תתפלא לשמוע שלא הכל עובד חלק על ויסטא

-------- עד כאן ------------
אבל מספיק עם האשכול הזה שלא הולך לשום מקום,
אני לא הולך להיות יחצן אנטי ויסטא ואני לא נגד קידמה,
אני נתתי את הדעה שלי לגבי המערכת כרגע ואתה את שלך
בו לא נעשה מזה ויכוח כמו האשכולות הסתומים האלה ששואלים איזה אנטיוירוס הכי טוב
ואז כל אחד זורק את הגרסה שיש לו
ישן 30-05-2007, 10:50
  ohadm ohadm אינו מחובר  

לינוקס אין לי בעיה עם לסיים את הדיון הזה,
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "[QUOTE=ohadm][b]כל [/b]הנסיון..."

אבל עד עכשיו אתה רק בורח ולא מספק תגובות עינייניות נגד מה שאני כותב לך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The IceMan

רגע, אז מה אתה טוען כאן בדיוק? שאת ויסטה MS התחילו מאפס? בלי להתחשב ברעיונות שעלו עם הזמן בעקבות הוצאת מערכות הפעלה קודמות? אם זה היה המצב, ויסטה הייתה נראית כמו 3.11 WIN...

ציטוט:

אתה מחזק פה את הדעה שלי, לא שלך. כנראה שמהות העידכונים הללו קיימת גם בויסטה (מכיר אתevent id 4226? למה הוא קיים גם בויסטה? ב XP SP1 הוא לא היה קיים, ב SP2 כן ולמרבה ההפתעה, למרות שויסטה חדשה לגמרי הוא כן קיים גם בה. בניגוד לטענה שלך)

ציטוט:
מדובר בקימפול ל-64 בעיקר

מהמשפט הזה יוצא, שלאחר התקנה של XP X64 נדרש להתקין בדיוק את מס' העדכונים שנדרש להתקין אחרי התקנת XP SP2. אז למה זה לא ככה במציאות?

ציטוט:

כמו מה למשל?

ציטוט:
בו לא נעשה מזה ויכוח כמו האשכולות הסתומים האלה ששואלים איזה אנטיוירוס הכי טוב ואז כל אחד זורק את הגרסה שיש לו

גם למשפט הזה אני ממש לא מסכים. איכות של אנטי וירוס נמדדת ע"י עובדות בשטח. אם AV מסויים לא הצליח להסיר וירוס מסויים ואחד אחר הצליח, כנראה שהאחד יותר טוב מהאחר.
ישן 30-05-2007, 18:30
\dev\null

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ohadm שמתחילה ב "אין לי בעיה עם לסיים את הדיון הזה,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadm
ציטוט:

רגע, אז מה אתה טוען כאן בדיוק? שאת ויסטה MS התחילו מאפס? בלי להתחשב ברעיונות שעלו עם הזמן בעקבות הוצאת מערכות הפעלה קודמות? אם זה היה המצב, ויסטה הייתה נראית כמו 3.11 WIN...

אפס לא, אבל כתבו את רוב הקוד של ויסטא מחדש,
וגם שפת התיכנות שונתה אם אינני טועה,
ותוכנה ישנה עם עידכונים יותר יציבה וטובה מאשר תוכנה שאתה כותב מהתחלה גם אם אתה לוקח בחשבון את שגיאות העבר שלך
אתה צריך להבין שהם לא שכפלו את XP 1:1 הם יצרו ממשק חדש, פונקציות חדשות
כל הדברים החדשים האלה לא באים לא פירצות חדשות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadm
ציטוט:

אתה מחזק פה את הדעה שלי, לא שלך. כנראה שמהות העידכונים הללו קיימת גם בויסטה (מכיר אתevent id 4226? למה הוא קיים גם בויסטה? ב XP SP1 הוא לא היה קיים, ב SP2 כן ולמרבה ההפתעה, למרות שויסטה חדשה לגמרי הוא כן קיים גם בה. בניגוד לטענה שלך)

להפך אני מחזק את הטענה שלי, תוכנה מעודכנת יותר טובה מתוכנה שנכתבה מחדש !!!
הגבלת החיבורים שהמציאה $M היא רק עוד אחד מיני השטויות הרבים שלה
והישום שלה בויסטא לא אומר שום דבר ולא מחזק את הטענה שלך בכלל
זה רק מראה שהם לא מסוגלים לחשוב על דרך מקורית לפתור את הבעיה, אז הם פשוט מאיטים אותה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadm
ציטוט:
מדובר בקימפול ל-64 בעיקר

מהמשפט הזה יוצא, שלאחר התקנה של XP X64 נדרש להתקין בדיוק את מס' העדכונים שנדרש להתקין אחרי התקנת XP SP2. אז למה זה לא ככה במציאות?

גרסת 64 לא יצא במקביל ל-32 !!!
היא יצא רק לאחר יציאת מעבדי ה-64
ולגבי הצורך בעידכונים,
מיקרוסופט מחזיקה בקוד של WINDOWS, והיא יכולה לקמפל אותו בכל שלב שהיא רוצה
אז למה נראה לך שהיא תקמפל את הגרסה הראשונה שהיא הוציאה ???
הרי ברור שהיא תקמפל ותוציא את הגרסה הכי עדכנית ויציבה שלה
ומן הסתם גרסה זו תכיל עידכונים שהיא כבר ישמה או הפיצה כ-HOTFIX עבור גרסאות 32
שוב: אתה מקבל את אותה תוכנה רק מעודכנת

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadm
ציטוט:

כמו מה למשל?

חומרה !!! אין עדין מספיק דריברים למערכת הזאת
ולא כל יצרן עדין הוציא דריברים מעודכנים לחומרה שלו.
זה שהחומרה שלך לא אגזוטית וויסטא עובדת אצלך כמו שצריך לא אומר שהיא עובדת על כל מחשב אחר ככה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadm
ציטוט:
בו לא נעשה מזה ויכוח כמו האשכולות הסתומים האלה ששואלים איזה אנטיוירוס הכי טוב ואז כל אחד זורק את הגרסה שיש לו

גם למשפט הזה אני ממש לא מסכים. איכות של אנטי וירוס נמדדת ע"י עובדות בשטח. אם AV מסויים לא הצליח להסיר וירוס מסויים ואחד אחר הצליח, כנראה שהאחד יותר טוב מהאחר.

באמת ???
אז אם יש לך 2 וירוסים ושני אנטיוירוסים
וכל אחד מהם מצליח להוריד רק אחד מהשניים
איזה אחד מהם יותר טוב ?
אם תבדוק במבחני התוצאה תראה שיש כמה קטגוריות לכל כלי אנטיוירוס
ולא מסתכלים רק על התוצאה הסופית תמיד כמו שהרבה עושים
יש אנטיוירוסים שטובים מאוד בוירוסים חדשים למשל אבל וירוס ישן יצליח לעבור את ההגנה שלו
לעומת זאת יש לך אנטיוירוס שמזזה את הוירוס הישן או כל מוטציה אחרת שלו אבל הוא חונק את המחשב שלך
אז ??? איך בדיוק תגדיר איזה אנטיוירוס הכי טוב ?
אז אל תגיד לי פשוט להסתכל על מבחנים ולבחור את התוכנה שסיננה הכי הרבה וירוסים
ישן 31-05-2007, 22:19
  ohadm ohadm אינו מחובר  

לינוקס
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "[QUOTE=ohadm] [QUOTE=The..."

ציטוט:
אפס לא, אבל כתבו את רוב הקוד של ויסטא מחדש,
וגם שפת התיכנות שונתה אם אינני טועה,

רגע. אז אם הם לא התחילו מאפס, משמע שכל העדכונים האחרונים של המערכות לפני ויסטה מוחלים גם בה. כמו שאתה בעצמך כתבת:
ציטוט:

מיקרוסופט מחזיקה בקוד של WINDOWS, והיא יכולה לקמפל אותו בכל שלב שהיא רוצה
אז למה נראה לך שהיא תקמפל את הגרסה הראשונה שהיא הוציאה ???

ומכאן יוצא שויסטה מוגנת לפחות כמו כל המערכות לפניה. לדעתי יותר.

ציטוט:
ותוכנה ישנה עם עידכונים יותר יציבה וטובה מאשר תוכנה שאתה כותב מהתחלה גם אם אתה לוקח בחשבון את שגיאות העבר שלך.
תוכנה מעודכנת יותר טובה מתוכנה שנכתבה מחדש !!!

עוד טעות. ויז'ואל בייסיק למשל הינה שפת תכנות מעולה (לדעתי) שהתחילה מ BASIC - שפה מאוד ישנה. MS עידכנו את BASIC הישנה עם הזמן עוד ועוד עד שהיא הפכה לשפה חזקה וטובה מאוד שנקראת כיום VISUAL BASIC v6.0 (כמובן שהיו גרסאות 1-5 לפניה). אבל, גם זה לא הספיק. היו עדיין באגים ולכן גם לגרסה האחרונה יצאו עוד עדכונים ועוד עדכונים עד שהגענו ל VISUAL BASIC 6 SP6. מה שהכי מעניין הוא שהגרסה הבאה שיצאה, VB7 (ואחריה VB8) היא לא אחרת מאשר VB.NET : שפה השונה בתכלית מכל קודמותיה. פשוט עולם אחר. איך זה יכול להיות אם מה שאתה כותב נכון???
כשאתה בונה תוכנה עם אלפי טלאים, יכול להיות שאתה מרויח פה ושם אבל לרוב אתה מפסיד. אתה מפסיד דברים יותר חשובים מאלה שאתה מרויח.

ציטוט:
זה רק מראה שהם לא מסוגלים לחשוב על דרך מקורית לפתור את הבעיה, אז הם פשוט מאיטים אותה

על איזו בעיה בדיוק אתה מדבר? זה שיקול שנעשה מטעמי בטיחות. ותו לא.

ציטוט:
שוב: אתה מקבל את אותה תוכנה רק מעודכנת

בדיוק כמו מה שקורה עם ויסטה.

ציטוט:
חומרה !!! אין עדין מספיק דריברים למערכת הזאת
ולא כל יצרן עדין הוציא דריברים מעודכנים לחומרה שלו.
זה שהחומרה שלך לא אגזוטית וויסטא עובדת אצלך כמו שצריך לא אומר שהיא עובדת על כל מחשב אחר ככה

אז אם היצרן אשם - תאשים אותו. מה אתה מאשים את ויסטה???

ציטוט:
באמת ???
אז אם יש לך 2 וירוסים ושני אנטיוירוסים
וכל אחד מהם מצליח להוריד רק אחד מהשניים
איזה אחד מהם יותר טוב ?
אם תבדוק במבחני התוצאה תראה שיש כמה קטגוריות לכל כלי אנטיוירוס
ולא מסתכלים רק על התוצאה הסופית תמיד כמו שהרבה עושים
יש אנטיוירוסים שטובים מאוד בוירוסים חדשים למשל אבל וירוס ישן יצליח לעבור את ההגנה שלו
לעומת זאת יש לך אנטיוירוס שמזזה את הוירוס הישן או כל מוטציה אחרת שלו אבל הוא חונק את המחשב שלך
אז ??? איך בדיוק תגדיר איזה אנטיוירוס הכי טוב ?
אז אל תגיד לי פשוט להסתכל על מבחנים ולבחור את התוכנה שסיננה הכי הרבה וירוסים

כן, באמת. אני לא דיברתי על התחום האפור באיכות התוכנות. אם אנטי וירוס מסויים לא מצליח להסיר וירוס שאחר מצליח ולהיפך, שני האנטי וירוסים האלה אמנם לא רעים, אבל גם לא טובים. זה נכון שזה סיפור מורכב אבל עדיין יהיה אנטי וירוס שיעלה על כולם. זאת דרך העולם.
דרך האמצע אי אפשר לבדוק כלום. בכל גרף יש תחום אפור ויש קצוות: שחור ולבן. החלק החשוב בגרף הוא מי שבקצוות. כמו במבחן: יש כאלה שמקבלים 50-80 שהם מהווים את התחום האפור והם רוב הכיתה, יש כאלה שמקבלים 0 ויש כאלה שמקבלים 100. מי שחשוב הוא מי שקיבל 100. זה לא משנה בכמה נושאים נבדקו הנבחנים. בשביל זה יש ממוצע.
ישן 30-05-2007, 19:54
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אני לא רוצה להוסיף שמן למדורה אבל...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ohadm שמתחילה ב "אין לי בעיה עם לסיים את הדיון הזה,"

הבאתם טיעונים נכונים, כל אחד מהצד שלו.

מצד אחד - נכון שמיקרוסופט צברו ידע, בין אם מלקוחות, בין אם מהאקרים (למרות שחלק יגידו "לא מספיק") ובין אם ממערכות הפעלה קודמות שהם יצרו.

מצד שני - מיקרוסופט לקחה הרבה הימורים עם מערכת ההפעלה הזו:
1. קטעים שלמים הם כתבו מחדש כדי לכתוב אותם מאובטחים יותר, יעילים יותר, טובים יותר (וחלק יוסיפו "פחות ניתנים לפריצה", "כדי שיוכלו לעקוב אחריך", בגלל הסכמים עם חברות שמשלמות להם כסף", "כדי לנעול תוכנות מתחרות בחוץ" וכו')
2. הוסיפו המון חלקים שמכבידים על המערכת בראיה לעתיד (משהו בסגנון "המחשבים הולכים להיות מאוד חזקים בהמשך... חבל לראות כח עיבוד שכזה מבוזבז")
3. המחיר

אז כן, יש יתרונות ויש חסרונות למערכת ההפעלה, והדבר הקובע באמת הוא מבחן התוצאה.
כמה אנשים קונים את המערכת, וכמה אנשים מרוצים מהתפקוד שלה.

נכון להיום, מערכת ההפעלה לא מנגנת הכי טוב, ועם כל הידע, כנראה שההימורים לא עשו את שלהם כמו שצריך.
הרבה לקוחות מתלוננים על ענייני תאימות, איטיות ושינוי הרגלי עבודה.
ולכן ההמלצה של iceman היא לחכות עד לחבילת העדכונים הראשונה, כדי שמיקרוסופט ילמדו מה לא טוב במערכת ההפעלה מכאלו שכן מריצים אותה ויתקנו אותה ככה שתנגן אפילו טוב יותר אחריה ("אופטימי", כמו שמישהו כאן אוהב לקרוא לי)

וזה בלי לדבר על יחסי ציבור מצד אחד, ורמת אבטחה מצד שני, למרות שהם גם גורמים, הם לא מכריעים בנושא זה לדעתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר