לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2007, 02:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אהבה ממבט ראשון בשנות ה 20 אפשרי או לא?

בכל שנותי לא פגשתי בחורה שלקחה לי את הלב בשנייה אחת.
פגשתי בחורות, אך אף אחת לא לקחה לי ככה את הלב.
לי זה קרה פעם אחת בלבד לפני התאונות ברגל שהיו לי ואובדן היכולת לרוץ וללכת באופן חופשי עד היום.
עד היום אני זוכר אותה, ישראלית-רוסיה מטר 165 ס"מ עיניים עמוקות כאלה שניתן להביט בהן כל היום, שיער גינ'גי, מושלמת פשוט. הלשון שלי יצאה החוצה והעיניים איבדו כל קשר לעולם והביטו רק בה.
אני חושב שכמעט דקה איבדתי כל קשר לעולם החיצון והמבט עקב אחריה בלבד.
למזלי או לא למזלי חבר שלי אמר לי טוב שלא יצאו לך העיניים מהמקום והחזיר אותי למציאות ולא ניגשתי אליה.

לרוע מזלי שבוע אחרי כן הפציעות של הרגל התחילו וכבר לא ראיתי אותה יותר. ראיתי נשים יפות ממנה ועם נתונים חיצוניים יותר יפים ופחות יפות, אך זאת לקחה לי את הלב בשנייה הראשונה, שראיתי אותה פשוט. אני מקווה לראות אותה פעם נוספת והפעם לא אחכה ואגש אליה ישר, כי זאת הבחורה היחידה שגרמה לי באמת משהו בלב במבט ראשון. אני יודע שהסיכוי קטן מאוד, אך החיים הוכיחו לי אחרת ואחרי פציעות כאלה קשות מתמשכות מקבלים זוית אחרת על החיים.

מה אתם/ן אומרים/ות אפשרי?
קרה לכם בשנות ה 20 שלכם כבר?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2007, 03:21
צלמית המשתמש של ayala
  ayala ayala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ayala
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "לא דיברתם וכבר החלטת שהיא..."

ברור שהוא נדלק עליי אבל הכל מתחיל משם..
אבל כמו שהוא אמר זה היה שונה ..אני בטוחה שהוא כבר נדלק על אחרות בעבר..
ואני ממש מבינה אותך..לי זה קרה שנה שעברה עם אחד ברכבת..הוא עלה בתחנה בקריית גת ואני הסתכלתי עליו ואז הוא התיישב לידי והתחיל איתי..
אבל אני בטיפשותי לא הבנתי את הרמז ונתתי לו ללכת ..הוא היה פשוט מדהים ..עיניים כחולת עור שחום..קראו לו גלעד גר בפתח תקווה..לוחם שירת בעזה והוא היה בדרך לסירקן..אחרי שהוא הלך זה רק נפל לי..אחרי שחברות שלי ירדו עליי קשות על הפיגור
ניסתי למצוא אותו בעזרת חברים..אבל זה לא עזר..(אפילו פירסמתי פה אשכול חיפוש)
עד עכשיו אני זוכרת אותו ,כי היה בו משהו מיוחד כזה שאי אפשר להסביר..
זה מסוג הדברים שתזכור תקופה ותקווה שפתאום תראה אותו משום מקום
ואתם תחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה..
אז גלעד אם אתה רואה את ההודעה שלח לי בפרטי אני פה.

ישן 10-06-2007, 07:51
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "לא דיברתם וכבר החלטת שהיא..."

את לא מכירה את האישיות שלי כנראה ואיזה סוג בחורות אני מחבב, אני לא מקבל תחושה כזאת מכל אחת סתם ככה.
אם אני כבר מתחיל לחבב משהי לרוב זה בגלל המוח שלה והאינטיגנציה שלה ולא הצורה של הגוף שלה. לכן אני חייב להכיר אותה כבר לפני כן. (יש עוד גברים כאלה בעולם שחושבים עם הראש מרבית הזמן, נדיר אבל יש.)

הבחורה הזאת, אני לא יודע למה היא הצליחה להדליק לי משהו, שהיה כבוי ואחריה נשאר כבוי. לרוב רק בנות עם ראש על הכתפיים עושות לי את זה וגם לא בצורה הזאת עד אובדן חושים מוחלט. זה לא שאני לא מביט ומחליף מבטים עם בנות אחרות. אף אחת אחרת פשוט לא העבירה בי כזאת תחושה.
חוץ מזה מה רע בלרצות לפגוש אותה אפילו בטעות? אם זה יקרה מה שכן באותה שנייה אני הולך לכיוון שלה. התחושה הייתה מדהימה פשוט אין לי מילים לתאר אותה. כפי ש ayala רשמה, יש אנשים שמצליחים להשאיר חותם בזיכרונות של אנשים אחרים. בעתיד אם משהי תעביר לי כזאת תחושה בעוצמה כזאת, אני ניגש אליה ישר ולא מחכה. למדתי את הלקח.

אם אותה בחורה שגרמה לי לכזאת תחושה, קוראת את ההודעה הזאת בבקשה שלחי לי מסר במסרים.

היו לי תחושות כאילו פעמיים נוספות בלבד וזה לא היה בנוגע לבני אדם אלא לחלקים במחשב שלי.
פעם אחת נוספת הייתה כאשר קניתי את המארז למחשב שלי. אמרתי אני קונה את זה יעלה כמה שיעלה.
פעם שנייה כאשר קיבלתי את המעבד e6700.
כפי שאת מבינה EventHorizon אני די פריק מחשבים לרוב...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-06-2007, 08:11
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "את לא מכירה את האישיות שלי..."

ההבדל העקרוני בין המיקרה שלך למיקרה של ayala נעוץ בעובדה שהם דיברו ואתם לא.

אני ממש לא חושבת שאתה בחור שיטחי, אבל בכל זאת- מדובר בזוג בעיניים שלך ולא מעבר.
לכן, הרושם שקיבלת, אם מהמבט שלה, אם מהתמימות שהיא הקרינה או מי יודע מה...
זה לא מספיק בשביל להתאהב, להדלק כן, להתאהב... לא ממש.
להיות מאוהב במישהו/י זה דורש הכרות מינימלית.
על סמך מה שראית, זה משך אותך לרצות לדעת עליה יותר, אבל לא מעבר לזה ולזה קוראים הדלקות.
המוח מתרגם רושם ראשוני ומשבץ דברים שאתה רואה בתנועה ו/או במראה של בן-אדם בתוך תבניות מוכרות מהזיכרון/ניסיון העבר.
התרגום שהיא הובילה אותך אליו עורר אצלך התרגשות ומשיכה, אבל לא מעבר לזה.

ישן 10-06-2007, 09:08
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
נחמד לחלום, אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אהבה ממבט ראשון בשנות ה 20 אפשרי או לא?"

תסלח לי שאני משתמש בדוגמא מהטלוזיה, אבל אני חושב שהיא מעולה.

היה פרק ב"דוגי האוזר" (למי שזוכר) ומאד מומלץ לראות, בו דוגי שהיה בן 17 נדלק על אחת האחיות, במובן הרציני של המילה. ולא סתם אלא היה רגע שבו שניהם חשו משיכה הדדית, ועוד צעד קטן לכיוון זה כבר היה הופך סרט למבוגרים .
אבל הבחורה שהיתה קצת יותר מבוגרת עצרה את הקטע , למרות שהיה לה קשה.
בעוד הבחור המשיך במשך כמה ימים לחלום עליה והיה בטוח שזאת אהבה גדולה שמחכה להתפרץ.
אחרי 3-4 הבחורה תפסה אותו לשיחה והם העמידו את הדברים על מקומם, והתברר שגם הוא לא חושק בה ולא נעלים.
אלא פשוט יש רגעים כאלה בחיים שהמוח לא ממש עובד, הוא כנראה מוצף בהורמונים ומעורפל.
אחרי שהרגע הזה עובר רואים שזה לא היה משהו אמיתי. נחמד להמשיך לחלום על זה, אבל זה לא מוביל לשום מקום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר