לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2007, 16:39
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "תגידו, קרה לכם פעם שנעלמו לכם 20G מההארדיסק?"

אתמול לקוח מתקשר אלי ב 10 בערב "אס או אס!! נעלם לי כונן מהמחשב שעליו כל החומר שלי".
כשאני אצלו אני שומע מהדיסק את הקולות שאני כל כך "אוהב" לשמוע... מין קליקים חמודים כאלה שחוזרים על עצמם במחזוריות קבועה...
הדיסק זוהה ב BIOS אבל לא בחלונות.
ניתוקים, חיבורים והוא המשיך לעבוד... גיבינו את החומר, ניתקתי לו את הדיסק מהמחשב ומחר הוא יקנה דיסק חיצוני חדש לגיבוי כל החומר שלו.

נעה, איך הדיסק הקשיח שלך מנוהל?
כמה מחיצות יש לך? במידה ויש לך יותר מאחת, באיזו מחיצה נעלמו הג'יגות? במחיצת המערכת?
הפתרון שאני הכי אוהב לכל תקלות SYSTEM הוא GHOST, אפילו שאיב לא מסכימה איתי P:
מבלי אפילו לדעת מה היתה התקלה - תוך 15 דקות המחשב עובד כאילו עכשיו ישב עליו טכנאי שלוש שעות (שידרוג למה שאילן כתב).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 16:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "לא, לא"

זו בדיוק העבודה שלי.
לחנך אנשים לעבוד בצורה חכמה במחשב. זה בד"כ עוזר למי שבלאו-הכי לומד לבד.
מי שהוא מחשופוב, ואין לו צורך או זיקה להבין את ה core של המערכת הזו, ולא מבין למה התקנת kazaa דופקת לו את המחשב בכל פעם מחדש - פשוט משתמש ב GHOST.

זה קטע מצחיק, אחד הלקוחות שלי קנה ממני מחשב בדיוק לצורך הזה, להוריד דברים מהקאזה או אימיול או כל החרא הדומה (אני אישית לא מבדיל בינהם).
אמרתי לו שאני לא יכול לתת לו אחריות שהמחשב שלו יעבוד חלק עם זה, ויתרה מכך, הסיכויים שהמחשב שלו יתקע ויושבת הם כמעט ודאיים. לימדתי אותו להשתמש ב GHOST שהכנתי לו מבעוד מועד והוא אחת לתקופה פשוט מבצע את האימג'.
פעם באיזו חצי שנה אני פוגש אותו ושואל מה קורה איתו, איך המחשב... ותמיד אותה תשובה... הכל בסדר... מורידים כל הזמן, וכשנתקע ועובד לאט - מריצים GHOST ואז שוב פעם מתקינים קאזה

אפילו אם יש פתרון אמיתי לכל וירוס וסוס טרויאני (ואין דבר כזה), תסכים איתי שלוקח יותר מ 15 דקות לאתר את הבעיה, למצוא את הכלי המתאים לטיפול ולטפל בבעיה...
כמובן, שצריך מראש לחנך לשמור הכל במחיצה אחרת, אבל זו כבר עבודה פשוטה

ישן 12-06-2007, 18:45
צלמית המשתמש של d_wolf
  משתמש זכר d_wolf d_wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.03
Facebook profile LinkedIn profile
באיזה שיטת חלוקה את משתמשת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "תגידו, קרה לכם פעם שנעלמו לכם 20G מההארדיסק?"

תשמעי יתכן שבפועל מתוך 50 הג'יגה יש לך רק 30 שהם באמת זמינים ולכן כביכול "חסרים" 20
תקראי גם כאן http://forum.tabletpcreview.com/showthread.php?t=7553
(השאלה למעלה והתשובה למטה בהמשך העמוד)

שימי לב שכאשר את עושה קליק ימני> מאפינים על כל קובץ את רואה שהוא נותן לך 2 גדלים:
אחד גודל נטו (size) והשני שטח שהקובץ על הדיסק בפועל (size on disk)
זה קשור לאופן שבו הקבצים מסודרים בדיסק (כמה ביטים נכנסים בכל סקטור או משהו כזה..
מקווה שאני לא מתבלבל...סיפור טיפה ארוך - הנה תקציר) זה בעיקרון משהו שניתן לשלוט בו
( "...larger clusters waste more space due to slack..")

בקיצור יתכן שהחלוקת קבצים אצלך עובדת בצורה כזאת ש30 גיגה נטו תופסים בפועל קרוב ל50 שטח דיסק ולכן..

..אם כי אני חייב להודות שזה עדיין מוזר,
ראיתי מקרים שחלוקה לא מוצלחת גרמה לאיבוד של 10 ג'יגה מתוך 100 נניח
אבל 20 מתוך 50 זה באמת קצת יותר מידי, אז אולי זה רק חלק מהבעיה/פתרון..

נערך לאחרונה ע"י d_wolf בתאריך 12-06-2007 בשעה 19:09.
ישן 13-06-2007, 01:38
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04

אני קרה לי משהו כזה אבל הקטע הוא שהתקיות נעלמו לי מהתיקיה המסמכים שלי, פיזית הם קיימים אבל לא ראיתי אותם בתיקיה המסמכים שלי.
זה קרה לי אחרי שהתקנתי את הפיקסה וכנראה שבטעות העלמתי את התיקיות האלו לא רק מפיקסה אלא מהמחשב עצמו.
הפכתי את כל העולם למצוא תוכנה או תשובה (כולל פירסום בפורום תוכנה פה) וכלום לא עזר.
במקרה שאלתי חבר שהוא תותח על במחשבים על הבעיה והסברתי לו מה קרה והפיתרון היה כל כך פשוט שלא הבנתי למה לא חשבתי על זה קודם .
תנסי לעשות את הדברים הבאים:
1. תפתחי את המחשב שלי.
2. כלים --> אפשרויות תיקיה Folder Options
3. משם תבחרי באפשרות תצוגה View
4. תסמני את האפשרות להציג תיקיות וקבצים מוסתרים Show Hidden Files and folders
אני מקווה שזה יעזור לך בנושא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר