לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2007, 00:20
  ramsalemix ramsalemix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
מידע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ticket שמתחילה ב "NOD32 - במהלך סריקת וירוסים , הוא נותן לי הודעות על קבצים נעולים."

גם אני משתמש בנוד32 וגם לי יש את זה זה בסדר וכמו שi_am_cool2 אמר זה בסדר זה בסך הכל קבצים בשימוש לכן אין אפשרות לסרוק אותם.
בדרך כלל כחול זה בסדר אם זה אדום אז יש בעיה.
כל אנטי וירוס ימצא וירוסים אחרים שאנטי וירוס אחר לא ימצא וחוץ מיזה לפעמים אולי זה לא וירוס וזה רק קובץ מסוכן שיכול לאפשר גישה לוירוסים וכדומה...
אז לא כל דבר הוא וירוס, למרות שגם נוד32 וגם קספרסקי מעולים במידה שווה לפי דעתי אבל אני מעדיף את נוד32 מבחינת הקלילות גם קספרסקי קליל אני יודע אבל נוד32 יותר קליל וגם לקספסקי יש פה ושם את הסיפורים שלה בסריקה שפתאום קובץ נעול ומוגן ע"י סיסמא אבל אפשר לפתור כל דבר מהבעיות גם של קספרסקי וגם של נוד32 ע"י שימוש נכון והגדרת האנטי-וירוס בצורה חכמה למשל אם לא מגדירים ונותנים לו לסרוק הוא מוצא וירוס או קובץ מסוכן והוא שואל אם תרצו למחוק אותו? לא אנחנו רוצים את הוירוס זה טוב למחשב סתם , פשוט מגדירים שאם הוא מוצא וירוס בקובץ שינסה לנקות את הוירוס מהקובץ אם לא הצליח לנקות שימחק את הקובץ וישים את הקובץ שנוקה בבידוד במקום שכל פעם אחרי סריקה הוא ישאל אותך מה לעשות עם כל קובץ וקובץ

ואם רוצים מהמחשב ביצועים יותר טובים זה לא רק אנטי וירוס אפשר להשתמש בתוכנה שנקראת TuneUp Utilities 2007 יש גירסת ניסיון באתר http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/ בתוכנה יש אופציה שנקראת SystemOptimizer תנסה ותראה איך הוא משפר לך את ביצועי האינטרנט והמחשב עצמו.
אבל יש גם את WindowsCare שיש אותה גם בגירסה חינמית וגם בגירסה בתשלום קח את החינמית ותראה איזה בעיות הוא מוצא לך במחשב ומשפר לך את הביצועים במחשב.
http://www.iobit.com/

נערך לאחרונה ע"י ramsalemix בתאריך 13-06-2007 בשעה 00:23. סיבה: תוספת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר