לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 16:41
  liricaliving liricaliving אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
סוגיית הגדודים - האם ישנם מחדלים באופן האימונים? (דיון)

אז ככה...
בעקבות מספר נושאים שהועלו פה (רובם באופן לא בוגר בסגנון "גדודים הכי טובים וכו..."), רציתי להעלות את הסוגיה בשאיפה לדיון בוגר, רציני (ואולי אפילו אובייקטיבי במידה)...

באופן כללי, גם אני נדבקתי בכל עניין ה"רעל" טרום גיוס, גם אני התאמנתי בזמנו לא מעט ושאפתי להיות הרמבו הבא - וגם אני, בסופו של דבר, כמו רבים אחרים, כרגע מתקדם בצעדי ענק לעבר הגדודים.
בעיקרון, דבקתי בגישה של "גדודים, סיירת, לכל דבר יש תפקיד חשוב ואני אעשה כמיטב יכולתי היכן שאהיה" - שזו מן הסתם גישה בריאה. אבל, אני קורא שאנשים פה טוענים כי האימונים של הגדודים פה הינם בדיחה, אינם מקצועיים ואף לא מכשירים כראוי לוחמים להיות... לוחמים.

קראו לי נאיבי, אבל כן - כשדמיינתי עצמי כלוחם, הדברים הראשונים שעלו לי לראש הם כושר מעולה, חישול נפשי גבוה בהרבה ותכונות כאלה או אחרות שאני קיוויתי שארכוש במהלך האימונים. אבל פתאום, אני שומע על אימונים מאוד בסיסיים, לא רציניים שמספקים ללוחמים בגדודים, על אנשים שנכנסים עם כושר ויוצאים פדלאות, ובאמת שעצוב לי לשמוע את זה.

נכון, אני לא אעבור קורס לוט"ר, ואחווה מעט מאוד אימוני קרב מגע - ואתמודד עם מצבים מורכבים הרבה פחות - אך בכל זאת, אימונים מהסוג שבאמת ארגיש לוחם מגיעים גם לכל גדודניק, לא?
האם גדודניק שיוצא חלילה למצב מלחמה מרגיש באמת מוכן? באמת לוחם?

בנוסף, רציתי לשמוע את דעתכם בנוגע לעניין המפקדים שמקבלים טירונים, ואין להם שום ניסיון מבצעי או זמן בשטח. האם זה לגיטימי?

בקיצור, אני מתחיל לגבש תמונה של אימונים לקויים ובסיסיים נורא אצל הגדודים שמעט מאכזבים אותי - האם הרושם שגוי?

Winston Churchil.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר