לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2007, 11:26
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
סקר סקר: 58% מתנגדים לקיום מצד התואבה

http://news.walla.co.il/?w=/1/1126271

סקר: 58% מתנגדים לקיום המצעד בירושלים

יום חמישי, 21 ביוני 2007, 12:04 מאת: מערכת וואלה

רוב הציבור לא רוצה לראות צעדה של הומואים ולסביות ברחובות הבירה. בקרב תושבי ירושלים ומצביעי מפלגות חרדיות המצב חמור אף יותר

הציבור הישראלי לא מעוניין בקיום מצעד הגאווה בירושלים, המתוכנן להערב. 58% מהנשאלים בסקר מכון מאגר מוחות עבור קול ישראל אמרו, כי הם מתנגדים לקיום המצעד, ורק 27% תמכו בהוצאתו אל הפועל. 15% אמרו כי אינם יודעים לענות על השאלה.

בקרב מצביעי המפלגות החרדיות ותושבי ירושלים המצב אף חריף יותר. 75% מתושבי ירושלים אינם רוצים לראות את ההומואים, הלסביות, הבי והטרנס צועדים ברחובות הבירה, ורק 17% מביעים תמיכה בזכותם לעשות כן. בקרב מצביעי המפלגות החרדיות 92% מתנגדים, ואף לא אחד מהם העז להביע תמיכה בקיום המצעד.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2007, 14:46
  Richard cory Richard cory אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.07
תועבה זה לנתק את חיילי צה"ל מהחשמל,לשבור להם רגליים..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "תועבה זה לעמוד לצד הפלסטינים ולזרוק אבנים על חילי צהל"

לנסות לדרוס אותם,לשים דוקרנים בכבישים,לנסות לפוצץ תחנת רכבת,לירוק עליהם..כול אחד והתועבה שלו.
לא שאני מת על אנרכיסטים נגד הגדר ושאר ההזויים-אבל הם לא זורקים אבנים,וההיתי שם מספיק פעמים.את זה עושים הילדים מבילעין(הפלסטינאים..).
זכותם המלאה של ההומואים להפגין.למה?כי זכויות בסיסיות כמו:חתונה,הקמת תא משפחתי והזכויות שנלוות אליו לזוגות הסטרייטים,שנראים כעניין בסיסי,לא תופסים במקרים של הומוסקסואלים ולסביות,ואני חושב שכיום זאת זכותם המלאה לדרוש את זה.

ומעבר לזה,אנשים שחושבים שאנחנו מדינה נאורה כי אנחנו לא מוציאים למוות בתלייה באשמת הומוסקסאוליות,אז תתעוררו מהאשליות שלכם.עדיין הומואים צריכים להתחבא,או להסתגר באיזשהו מקום שהוקצה להם (פאב או מועדון במרכז תל אביב,ולא מעבר לזה).אז יש כל כך הרבה סיבות להפגין בנושא הזה,שאני חושב שאין פה אפילו מקום לשאול.מצעד הגאווה,במתכונת המחאתית שלו ולא במתכונת המסיבתית כמו שהוא הפך להיות בתל אביב ובערים אחרות בעולם,הוא אחד ממפגיני המחאה החברתיים החשובים ביותר לדעתי.

אם למישהו בא להרחיב את הידע בנושא..
http://maavak.org.il/maavak/?article=208
לא נוח לחרדים?יש לי המלצה על איזו מדינה,לא רחוק מכאן-אולי שם יקבלו אותם בשמחה.
ישן 21-06-2007, 17:24
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
60% מהעולם רוצה להרוג אותנו היהודים , אז נעשה את זה? 50% נגד דוסים אז נגרש אותם?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "סקר: 58% מתנגדים לקיום מצד התואבה"

לא כל מה שהרוב אומר צריך לעשות , אני רוצה להזכיר כי 60 % בעד החזרת הגולן והשטחים תמורת שלום , ולי נראה כי אתה כנראה נגד אז מה נעשה? נקשיב לרוב?

בדמוקרטיה שומרים על זכויות המיעוט ומאפשרים להם להביע את דעתם , כמו שלחרדים מותר להפגין ( ולא לנסות להרוג את כל מי שלא דוס) ובדרכים דמוקרטיות סגרו את בר אילן ועוד רחובות שלי ממש מתחשק לנסוע בהם בשבת וחג.

די לשנאה נגד מיעוטים ( גם אנחנו היהודים מיעוט קטן ועלוב בעולם יחסית למליארד מוסלמים ונאו נאצים ואנטשמים שרוצים להעלים אותנו ) וצריך לתת להם את זכויותיהם כמיעוט.
כמו שלדוסים מותר ללמוד בבתי ספר מהמאה הקודמת ללא מתמטיקה , אנגלית והסטוריה . כמו שלדוסים מותר להשתמט מצה"ל ולצחוק על כולנו כאשר הם תמיד בעד מלחמה ולחימה ( הם בבית בכייף ואנחנו נלחמים ומתים) נגד כול העולם וחבריו.

השימוש במילה דוסים הוא כגנאי על המילים החריפות כנגד הקהילה ( בהמות) והחילוניים החופשיים .

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר